Opinie Bazar lamowatości

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 5 czerwca 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Tak, to samo, używane jest jeszcze określenie - rośliny eventowe.
     
    krasnoludek10 lubi to.
  2. basia_z_

    basia_z_ Weteran forum

    A ja stoję, zostało mi do zrobienia ostatnie zadanie po prawej i ostatnie po lewej stronie. Ostatnią roślinkę zbiorę o 12, lamy i swetry czekają gotowe, tylko brak 250 wylotek, ale do jutra rana wylecą. I będzie po evencie . Będzie trochę czasu na sianie do misji :)
     
  3. robins71

    robins71 Stary wyjadacz

    u mnie dokładnie tak samo:) da sie skończyć na spokojnie;)słonecznej soboty życze wszystkim:)
     
    Frytka2012 i krasnoludek10 lubią to.
  4. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Podobnie jak event z ubieraniem psów, to kolejny, który robię nie tyle na spokojnie, co "na leniwca" :D Trzy zasiewy zielska w dzień (na samej wodzie) i żółty groszek na noc. W poniedziałek wieczorem zrobię ostatni zbiór. Lamy spokojnie się mnożą (oczywiście na super paszy). Chyba lubię takie leniwe eventy, akurat pasują do leniwej pogody... xD
     
  5. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Z lewej i z prawej po 5 zadań na ten moment. A najlepsze, że na noc też sieję badyl jak na razie. Tylko tyle, że na wyspie karnegia bodajże.
     
    Ostatnie edytowanie: 8 czerwca 2019
    robins71 i BiałyTrabant lubią to.
  6. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    Mam po 4 zadania z obu stron, sieję 3 razy dziennie wszędzie z wodą i chutneyem i cały czas brakuje dmuchawców-.-
     
  7. BiałyTrabant

    BiałyTrabant Fanatyk forum

    Po trafieniu na kole 2 x 100% wyczyściłem całą farmę ze wszystkiego i postawiłem SP, odpaliłem do tego dwa Dyniowe prezenty + SNZ. Taka przerwa (24h.) w produkcji innych przedmiotów nie zaszkodziła mi zbyt dotkliwie.
    [​IMG]
    W tej chwili farma wróciła do poprzedniego stanu, z nowymi nagrodami. Teraz na spokojnie robię sobie co chcę.
    Gratulacje dla tych co skończyli i powodzenia dla męczących się w ten upał.
     
  8. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Plan był
    zdobyć zagrody i fabryczki podstawowe
    a wiadomo jak to na bazarze wszystko kusi
    to skusiłam się i na pnącze ;)
     
  9. Normaann2

    Normaann2 Forumowy żółtodziób

    Hej,Czy zagrody dla lam po evencie zostaną? jeśli tak to co będą jadły jak dmuchawiec zniknie.?
     
    krasnoludek10 lubi to.
  10. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Taka informacja znajduje się w poradniku
    Możliwe że w składzie paszy dla lam będzie dmuchawiec ale już jako kwiat
     
    Normaann2, robins71 oraz krasnoludek10 lubią to.
  11. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    agniecha$, robins71 oraz krasnoludek10 lubią to.
  12. matthero

    matthero Weteran forum

    Event przeszedł do historii. Pnącze zdobyte i przeciągnięte z 31 pozycji na pozycję numer 4. To już moje drugie pnącze zwiększające efektywność SP o 5% + platforma z wybiegu to łącznie już mam 15%. Przydatne, jak się wykręci dużo bonusów na kole (u mnie to ostatnio jest rzadkością) albo event, gdzie wypadajki lecą tylko z zagród, to wtedy można ślicznie poskracać czas produkcji. Kurczę, przydałoby się, żeby w najbliższej przyszłości dali 5% do efektywności super nawozu! :inlove:
     
    robins71, Frytka2012 oraz krasnoludek10 lubią to.
  13. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Nie trzeba sięgać do niemieckiego poradnika, aby poznać skład skład paszy dla lam po evencie... W >>naszym<< jest taka fajna tabela:

    T zagrody dla lam.png
     
  14. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Z prawej strony zostały ostatnie 2 zadania, z lewej stoję niestety w miejscu.

    PS. Czy zagrody dla lam zdobyte w evencie się zachowają?
     
    julkalulka111 lubi to.
  15. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Tomek, czytanie FAQ do końca nie boli.

    U mnie oprócz dmuchawca wszystko już jest.
     
  16. julkalulka111

    julkalulka111 Książę forum

    Zostają :)
    Jeszcze parę tysięcy dmuchawca i skończę ewent. Lamy na razie w pasku, bo mało SP, a do eventu już wyhodowałam, swetry też zrobione. :)
    Pozdrawiam pracujących ! :)
     
    robins71 i krasnoludek10 lubią to.
  17. rysio

    rysio Ambasador forum

    Nie wiem jak to niektorzy robia ze juz maja skonczony event = maja wystarczajaca ilosc wypadajek.
    Mnie z 454 (1x1) pol z rosliny evntowej wypada maks 25 zabawek, na BH ze 112 pol (2x2) obsiane kornegia olbrzymia (nominalnie 24h wzrostu) wypada maks 50 szt. Inne rosliny duzo gorzej.
    Po 2 pelnych dniach eventu mam 21% potrzebnych wypadajek

    PS. wg mnie event nie jest od tego zeby robic eksperymenty i szukac rosliny z ktorej bedzie 1 wypadajka wiecej. Skoro ich ilosc ma byc zalezna od czasu wzrostu to niech wreszcie jest!
     
    robins71, Normaann2 oraz krasnoludek10 lubią to.
  18. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    Ilość wypadajek jest zależna od czasu wzrostu, ale ten czas można sobie poskracać (mam na myśli zwykłe rośliny). Lecą też z wyspy, więc można siać na wyspie i odpowiednio sobie skracać ten czas . Choć ja tam nie przepadam za roślinami i mam wystawione tylko drzewa i średnio krótkie zagrody/warsztaty, których potrzebuję do misji.

    A jeśli już sieję na wyspie, to warzywa z maską tiki.


    [​IMG]
    Tak to można dziergać swetry :D
    A pnącze uważam za atrakcyjne, bo nieraz przyspieszam zagrody/warsztaty gdy wpadnie bonus. Za chwilę dojdzie mi eventówka, to wystawię salony wąsów i w 5 godzin nazbieram brakujące 150 wąsów. Wydam SP, ale oszczędzę na kukułkach.
     
  19. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Obiecałam sobie już kiedyś nie reagować na twoje posty...
    ... ale taka jedna mała uwaga, może się przyda:
    Jeśli na wyspie dajesz karnegię na dużych polach, to nigdy nie dostaniesz wypadajek więcej, niż masz tych pól.
    Posiej tę karnegię na małych 1x1 - na pewno będzie duża różnica.
    A z eventówki to nigdy za dużo nie poleci, ona za krótko rośnie niestety.
     
  20. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    4 razy z rzędu była szansa na +100% na żniwa i nic, ale za to koło obdarowało mnie +1 dla warsztatów. Szkoda tylko, że CMJ mi się skończył podczas zbierania plonów. I do tego wpadł bonus +100% PD/TPD. Tak to można żyć:D

    Na ten moment 139 zabawek na 200 z prawej strony i około 4000 na 6500 badylka *ilość potrzebna tylko do przedostatniego z prawej i 6 z lewej*, bo chcę trochę podgonić lewą a przy okazji skończyć prawą.
     
    Ostatnie edytowanie: 8 czerwca 2019
    robins71 lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.