Opinie Bazar lamowatości

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 5 czerwca 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. yogi16296

    yogi16296 Wyjątkowy talent

    siemka. ja czekam aż dojrzeje kokon neonowego motyla i będzie +1 do zagród. a event tak na spokojnie zobaczę ile się da. pozdrawiam i udanego.
     
  2. Mcgregoro

    Mcgregoro Książę forum

    Bry poranne.A ja chyba zrobię tak że wysieje potrzebną ilość badyla a jak już go będę miał to odpalę slota na zwierzęta 100%+kokona neon. motyla z każdej zagrody lamy 3 szt co da z 4 zagród 12 szt x 2 zbiory = 24 szt lam(13 lam do zadania+10 do fabryczki sweterków-oszczędność SP:)tylko 8 SP a nie 23 szt ) w międzyczasie na baha i całej farmie jakieś zagrody o krótkim czasie działania.To samo tyczy się fabryczki swetrów jeśli ktoś posiada loże arcyjajecznego królika wielkanocnego(+1 do warsztatów) wsad 5 szt SP a nie 10 szt.
     
    Ostatnie edytowanie: 7 czerwca 2019
  3. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

  4. Marianka2011

    Marianka2011 Stary wyjadacz

    jak Wy robicie prawą strone? ja co wybiore lame to zawsze doda mi do lewej
     
    Celestyna i krasnoludek10 lubią to.
  5. wodnik54

    wodnik54 Chodząca legenda forum

    jeśli chcesz robić prawą stronę, to kliknij w te skrzynie z kolorowymi materiałami
     
    krasnoludek10 lubi to.
  6. BA_Rock

    BA_Rock Board Administrator Team Farmerama PL


    Wczoraj zaraz po starcie eventu miałam pomarańczową, ale tyle dobrego co sobie na nią popatrzyłam, bo oczywiście koło wolało mnie obdarować jakąś żółtą mleczarnią xD.

    U mnie lamy już stoją, mimo, że na neonowego motyle muszę poczekać do jutra. Ale znając moją sklerozę, to jutro bym zapomniała postawić zagrody, więc wolałam wyciągnąć je od razu ;).

    Badyl rośnie, za jakąś godzinę z większym hakiem kolejny zbiór, to akurat odpale Frankowe +1 :)
     
    krasnoludek10, -norbijas- oraz robins71 lubią to.
  7. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    Rzeczywiście z bonusami i SP nie będzie tak źle wyhodować te lamy (tak, tak, wymiękłam i event robię :p). Póki co wyłapałam +1 z zagród, acz tylko na 6h, ale lepszy rydz jak nic. Na kokon też muszę poczekać.
    Powoli do przodu ;)
     
    bogusiania, krasnoludek10 oraz robins71 lubią to.
  8. .dorotka01.

    .dorotka01. Fanatyk forum

    u mnie jeszcze 9500 rośliny za godzinkę zbiorę ostatnie 6 sweterków i lam i też wystarczy koło było łaskawe 100% i jeszcze z warsztatów+1 głupi to ma szczęście haha
     
  9. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    Witam
    W poradniku jest chyba błąd. W zdaniu 5 po prawej stronie jest 1 sweter i 150 wypadajek a w poradniku 2 swetry i 150 wypadajek
     
    olgs3, krasnoludek10 oraz Frytka2012 lubią to.
  10. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Zajrzyjcie do swoich stodół a w zasadzie spiżarni. Na pewno w niejednej ukrywa się takie cudo, jak Bonus do stodoły - zagrody.
    bonus.PNG

    Taki sam bonus mamy, jeśli chodzi o fabryczki :)
     
  11. vannkama

    vannkama Stały bywalec

    Witajcie!
    Czy można lamy wstawić do menażerii? Zawsze trochę więcej miejsca na roślinki. Pozdrowionka i owocnej pracy w pocie czoła.
     
    krasnoludek10 lubi to.
  12. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    U mnie siedzą spokojnie w menażerii, więc można ;)
     
    krasnoludek10 i Frytka2012 lubią to.
  13. vannkama

    vannkama Stały bywalec

    Dzięki !
     
    krasnoludek10 lubi to.
  14. rajskafarma

    rajskafarma Mistrz forum

    czy do produkcji swetrow porzeba pasz dla lam i SP czy wystarczy lama i SP
     
    krasnoludek10 lubi to.
  15. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    hej, lama + SP wystarczy
     
    krasnoludek10 lubi to.
  16. rajskafarma

    rajskafarma Mistrz forum

    dzięki za pomoc
     
    krasnoludek10 lubi to.
  17. kacper02052003

    kacper02052003 Zaawansowany

    a skad mam wziac sklep ze swetrami? szukam i szukam i nic
     
    krasnoludek10 lubi to.
  18. BA_Rock

    BA_Rock Board Administrator Team Farmerama PL

    Sklep ze swetrami można zdobyć w zadaniach nr 4.
     
    krasnoludek10 lubi to.
  19. Frytka2012

    Frytka2012 Komandor forum

    Witam farmerskie duszki;)
    nie martw sie, jak tez klikam,moze jak wiekszosc graczy, korzystam tylko z kuponow jak wpadna,
    i robie jak czas pozwoli, nie zawsze sie da zrobic ewent, ale, co zrobie, to moje, ;)
    na poczatku sie martwilam, a teraz, hmm, spokojnie,
    farma, to fajna, spokojna rozrywka, fajna zabawa,:) bedzie dobrze,
    powodzenia w wypadajkach;)
     
  20. julkalulka111

    julkalulka111 Książę forum

    Lamy nakarmione, sklepo- warsztaty pracują. Po ostatnich neonach i karmieniu lam, w zbiorniku z SP widać dno. :(
    Teraz sianie , zbieranie..... i produkcja Sp.
    Pozdrawiam wszystkich "sztrykujących" /tak mówią na Śląsku/ swetry . :), tych na leżakach też.:)
     
    krasnoludek10, robins71 oraz Frytka2012 lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.