Opinie Bazar lamowatości

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 5 czerwca 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. *dzuga*

    *dzuga* Komisarz forum

    gdybym miała pewność, że po evencie kupię zagrodę na SG to nawet bym na to nie spojrzała... a tak kto wie... chyba robię tylko do podstawowych zagród a ulepszenia mnie nie interesują.
     
  2. ryzio

    ryzio Weteran forum

    to jeśli warsztacik też da się wybudować po evencie to i ja sobie pohamakuję :D


    zagrody będą do kupienia w sklepiku, jest info w FAQ : Po zakończeniu eventu zostanie zmieniona pasza dla lam oraz nie będzie można jej produkować na Bahamie, a same zagrody będzie można zakupić w sklepiku.
     
  3. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    Dawno i nieprawda ta twoja kurczakowatość ;).
    I tak samo moja lamowatość do lamusa odeszła (a przynajmniej mam taką nadzieję xD).
     
    magdusia668 i krasnoludek10 lubią to.
  4. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Nareszcie jest xD
    Jest event, którego (prawie) nikt nie robi xD
    To ja to sobie machnę w takim razie, jako specjalistka od bezsensownych inwestycji 8)xD

    Lamy, hmm.
    Wolałabym alpaki, są bardziej ekologiczne 8)
    No ale trudno, niech będą lamy, w pasku się jakoś zmieszczą xD
     
  5. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Ja tam będę robił event. Stefan pomoże :)
    [​IMG]
     
  6. *dzuga*

    *dzuga* Komisarz forum

    dzięki, nie rzuciło mi się to w oczy. no to ja już mam plan na najbliższy tydzień, pozycja horyzontalna (poza neonami, ale te się trzepnie szybciorem)
     
    Ostatnie edytowanie: 5 czerwca 2019
  7. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Mam pytanie - czy lamy będą do kupienia na targu podczas eventu? Bo 2 zagrody przy 23 lamach to dość ciężko wyprodukować. I czy ilości podsumowujące dotyczą tylko rośliny i zabawek, które oddajemy do lewej i prawej strony, czy uwzględniają rownież produkcję paszy dla lam?
     
    bari06, magdusia668 oraz robins71 lubią to.
  8. iwona1957

    iwona1957 Komisarz forum

    Po ostatnim evencie to chyba zdecydowana większość odpuści. Ja również oddaję się upalnemu leniuchowaniu:D
     
  9. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Badyl 21300 + pasza 10350 = 31650 szt dmuchawca
    Zabawki 1550 + pasza 2300 =3850 szt
     
  10. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Hehe. A ja nie robiłem ostatniego eventu, bo mi gierka nie chciała działać na PuffiniexD To ten sobie machnę od niechcenia, póki są luzy na uczelni:p Ale bez spinki, bo bonusy z koła mnie nie lubią a wylotki jeszcze bardziejxD
     
  11. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    W wersji testowej eventu, z którą miałem do czynienia, nie ma takiej możliwości.
     
  12. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Szkoda:( Ale zobaczę, ile uda się zrobić bez bonusów itd. - pobawię się w testera:D
     
    bari06, magdusia668 oraz robins71 lubią to.
  13. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    E no nie wiem
    ta ilość badyla :wuerg:
    raczej jak już to tylko do 4 zadania z lewej i z prawej i starczy
    podstawy zgarnę tak w razie gdyby ;)
     
  14. jagoda1953

    jagoda1953 Chodząca legenda forum

    Witam!!
    Ja jeszcze w połowie na wyjeździe,na bahama ostatniego nie skończyłam,nie było szansy,ale te dwa postaram się w miara czasu skończyć według realnego planu.Pozdrawiam i powodzenia tym co robią.Łatwe eventy więc dlaczego nie
     
  15. LaDy-DaGa

    LaDy-DaGa Aktywny autor

    :cry::cry::cry:witam .a jam pytanie czy chwasty są nadal na farmie ? posiałam wczoraj jutę i mam zbiór za 1 godzinę czy zebrać i posiać od nowa ? czy nie ruszać i poczekać do jutra do 14.00 wytrzyma ? czy zarzuci chwastami ?
     
  16. Megan

    Megan Komandor forum

    Nie ma już chwastów, zostaw jutę, do jutra nic jej nie będzie.
     
  17. LaDy-DaGa

    LaDy-DaGa Aktywny autor

    dzięki ...zostawię
     
  18. zazulec

    zazulec Książę forum

    Chwasty nie rosną już na farmie, więc śmiało może przetrzymywać roślinkę.
     
  19. LaDy-DaGa

    LaDy-DaGa Aktywny autor

    dzięki...
     
    magdusia668 i krasnoludek10 lubią to.
  20. RWM41

    RWM41 Ambasador forum

    a przypadkiem ci następny zasiew nie wzejdzie? Sprawdzałam kalkulatorem Rysia. Juta siana teraz (18.10) do zbioru jutro 11.44. Na samej wodzie
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.