Opinie Bazar lamowatości

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 5 czerwca 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Akurat ten dmuchawiec nie zostaje w grze ;)
     
    robins71 i krasnoludek10 lubią to.
  2. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Stan eventowy: 5/10 i 9/10, bo brakuje 43 zabawki a tak to by było 10/10 po prawej, ale to szybko się nadrobi, bo po 14 zbiór dmuchawy.
     
    BiałyTrabant i robins71 lubią to.
  3. -galonzia-

    -galonzia- Zaawansowany

    no u mnie pnacze juz jest ale na kocyki nie uzbieram
     
    krasnoludek10 i robins71 lubią to.
  4. kamder

    kamder Hrabia forum

    A ja już kończę z tym eventem trochę szybko z powodu wylosowanego +100% na 24h na kole ;)
    [​IMG]
    Robiłem event do zdobycia pnącza oraz pomarańczowych lam, gdyż ulepszenia warsztacików nie są dla mnie warte wysiania kilka tysięcy dmuchawców i oddania kilku swetrów :p
    Gratuluje tym, którzy skończyli wcześniej niż ja oraz życzę powodzenia tym, którzy jeszcze walczą ;).
     
  5. halina54

    halina54 Hrabia forum

    Lewa zrobiona cala a prawej brakuje 6 .Zatrzymaly mnie wypadalce, ale na noc ida dlugorosnace to powinny wypasc do konca.Badyl juz jest, swetry sie zrobia..troche czasu tez jest
     
    robins71 i krasnoludek10 lubią to.
  6. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Okazało się, że brakuje mi jeszcze 6919 dmuchawy (jednak 6 zadanie z lewej niezrobione), 535 zabawek, swetrów 11 w nadmiarze i ciągle ta liczba rośnie, lam też. Wszystko to stan z przed zbioru badyla z 3 łąk, więc na noc chyba pójdą długie.
     
  7. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    9/8,,,to jeszcze z 6 tys badyla/dmuchawca/,,,się wysieje,,,2 łąki tylko obsiewane dmuchawcem,,a fuj to przecież mlecz
     
  8. _Tomek94_

    _Tomek94_ Młodszy ekspert

    Proszę o pomoc - skąd mam wziąść swetry ???
     
    krasnoludek10 lubi to.
  9. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Wełniany sweter to produkt z fabryki o nazwie Sklep ze swetrami, do zdobycia jest w 4 zadaniu po lewej i/lub po prawej stronie. W poradniku Bazar lamowatości mamy takie ładne tabele, w których opisane są wymagania i nagrody:

    Nagrody z lewej strony:
    [​IMG]
    Nagrody z prawej strony:
    [​IMG]
     
    krasnoludek10, robins71 oraz olgs3 lubią to.
  10. _Tomek94_

    _Tomek94_ Młodszy ekspert

    Bardzo dziękuję - pozdrawiam :)
     
    krasnoludek10 i robins71 lubią to.
  11. julkalulka111

    julkalulka111 Książę forum

    Event skończony wczoraj. Pomału, bez "dobrodziejstw" z koła, bez użycia kasztanka, tylko trochę SN na pola i SP dla lam.
    Z dzisiejszych porannych zbiorów miałam 267 wypadajek. Na jednym polu rósł żółty groszek, na drugim pasły się bizony, na trzecim mieszanka /1 manufaktura, 2 menażerie, 16 "baobabów" i różne drzewa. Na baha podobnie, drzewa, zagrody, i coś tam wysiane.
    Nie mam Jaśka, mam puchary na drzewie /100 %/. Można spokojnie, jak się chce , ale trzeba pilnować zbiorów. :)
    Pozdrawiam jeszcze ciężko pracujących przy "plujkach". :)
     
    krasnoludek10, robins71 oraz Cardamon lubią to.
  12. symulant-rb

    symulant-rb Forumowy żółtodziób

    oj roślina zostaje na stałe w grze- w/g poradnika
     
    krasnoludek10 lubi to.
  13. BA_Rock

    BA_Rock Board Administrator Team Farmerama PL

    symulant-rb, w grze pojawi się dmuchawiec, ale nie ten sam, który mamy w czasie eventu. Dmuchawiec eventowy zostanie wymieniony po evencie wg wartości podanych ostatniej kolumnie tabeli zamieszczonej w poradniku:

    [​IMG]

    W grze pojawi się natomiast nowa roślina z nową grafiką i wyglądem, ale o nieco innych parametrach (tabela zaczerpnięta z tego samego poradnika):

    [​IMG]
     
    krasnoludek10 i robins71 lubią to.
  14. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    natomiast niemcy pisza,ze roslina zostaje ta sama....zmieniaja sie tylko jej wartosci(stodola,pd)
    Die Eventpflanze bleibt nach dem Event im Spiel, daher gibt es keine Umtauschwerte.
    http://de.bigpoint.com/farmerama/board/index.php?threads/lama-basar.88988/
     
  15. BA_Rock

    BA_Rock Board Administrator Team Farmerama PL

    Norbi, sprawdzamy, bo w poradniku otrzymanym z centrali jak byk mamy podane wartości do wymiany. Natomiast faktycznie jednocześnie jest zdanie, że roślina zostaje, ale nie będą dopisywane nasionka jak komuś zbraknie. Czyli coś tu nie gra. Jak dostaniemy info zwrotne to dam znać :)
     
    krasnoludek10 lubi to.
  16. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    spoko:)
    zreszta z pokrzywa bylo podobnie tzn. nie byla wymienialna;)
     
    aleksandra, olgs3 oraz krasnoludek10 lubią to.
  17. BA_Rock

    BA_Rock Board Administrator Team Farmerama PL

    No to już sprawa wyjaśniona, roślina zostaje i jest >>ogłoszenie<<.

    Norbi, dzięki :)
     
  18. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    2 ostatnie zadania zostały. Faktycznie dość "leniwy" ten event;) Ale dobrze:) Tylko, że się rano wnerwiłem, że nie zdążę zebrać przed rozładowaniem się telefonu i odpaliłem kupon 48 h i tym samym ostatni kupon w ogóle. Jak widać niesłusznie.
     
    aleksandra i robins71 lubią to.
  19. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    3 tys mlecza jeszcze muszę wysiać dla pomarańczowych swetrów,/fabryczki/,w stodole podziwiałam wartość sweterka:D
     
    robins71 i krasnoludek10 lubią to.
  20. madziales

    madziales Naśladowca mistrzów

    Ja już ostatni zasiew będę zbierać za 35min, powiedzcie proszę, czy tą roślinę siać dale czy, będzie coś innego do karmienia zwierzaka i warsztatów sweterków?
     
    robins71 i krasnoludek10 lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.