Opinie Bawarskie Święto oraz super pakiet

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika TL_Mouse, 18 września 2018.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. matthero

    matthero Weteran forum

    a możesz zdradzić jakie to są rośliny np. ?
     
  2. pretorianka

    pretorianka Półbóstwo forum

    No super. I średnia imponująca.:D Gratulacje !xD
    Oj,oj, to już chyba na kozetce defibrylator dla właściciela szykują.... :cry:xD

    U mnie skromnie. Koło fortuny się zacięło na amen i bonusów (+) żałuje-.- W związku z tym ja oszczędnie człapię. Powoli dystyngowanie i z godnościOM osobistOM człapię.xD
     
  3. duzy6666

    duzy6666 Generał forum

    ja mam uszlachetniony goździk ,cebulę ,lilie ,oraz mój hit nr 1 irys bo przy irysie lecą dodatkowo drewniane młoty oczywiście nie w takich ilościach jak wypadalce ale sporo oczywiście sporo się napracowałam w szklarni żeby zdobyć te uszlachetnienia ale uwierz warto było:inlove:
     
    Ostatnie edytowanie: 20 września 2018
  4. pretorianka

    pretorianka Półbóstwo forum

    O własnie. Dzięki za przypomnienie.:) Muszę wypiąć uszlachetnienia dla goździka i włożyć w ich miejsce komplet dla irysa. Młotów nie dostaję już chyba od ponad pól roku, a ostatnie pięterko w manufakturze na wyspie wciąż niekompletne.:sleepy:

    Moja średnia 19,57.:oops: Stoję na 24 nagrodzie. Gier dopiero 14 . :p
     
  5. RWM41

    RWM41 Ambasador forum

    różnica jest na plusie 8 szt, ale owszem - trzeba użyć SN
     
    anna0089 lubi to.
  6. duzy6666

    duzy6666 Generał forum

    przeliczyłam i po ostatnich zmianach z małego pola z cjm i zośką jest 7 szt roślinki minus jeden na zasiew razy 4 to razem 24szt z super pola 20 szt i zielone kropelki tylko że dużo mniej zośki się zużyje
     
    anna0089 i miwi45 lubią to.
  7. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia


    Znajdziesz we wiadomym miejscu;).




    Widzę Ewo, że Benia podrzuciła te nowe tabsy z zagramanicy, mają moc:p.

    Biję pokłony, a dzięki Tobie nie będę już męczył /w tym wątku/ swoimi szpanerskimi postami.


    Nieszczęścia chodzą parami, wczoraj lewatywa od Ateny, a dzisiaj …… a szkoda gadać/pisać:cry:.

    Teraz najważniejsze info w eventowy, coś co Ekipa uwielbia najbardziej, meldunek:

    53 gry, 70 kroków, za FLorki /niebawem/ lecę na Bora-Bora.



    Bry przepisowe.
     
  8. matthero

    matthero Weteran forum

    A ja powolutku robię event, nie śpieszę się tak jak inni, mam bardzo dużo super nawozu i nawozu Zosi, ale nie używam ich na super polach, bo uważam to za marnotrawstwo :) Do pnącza dzieli mnie już tylko 1 gra. Cały czas strzelam po 22, tylko za pierwszym razem wpadło 18... Stoję na 46 grze, a chcę dojść do 99, bo tam są banany! Dużo bananów... :inlove:
     
  9. cyrkonka

    cyrkonka Młodszy ekspert

    Witam, co ze mną jest nie tak? Żółte rośliny sieję od wczoraj, teraz wchodzę a tam jakieś niebieskie... a żóltych nie ma. :( Co przegapiłam??
     
    oset53 lubi to.
  10. matthero

    matthero Weteran forum

    Żółte rośliny służyły do eventu "Utylizator", a niebieskie rośliny są do eventu "Bawarskie świeto".
     
    oset53 i miwi45 lubią to.
  11. Iskierka95

    Iskierka95 Komisarz forum

    Zółte były do utylizatora,miały wyższe pd to było opłacalne dla niskich poziomów,niebiesjie są do ewentu preclem
     
    oset53 lubi to.
  12. matthero

    matthero Weteran forum

    A tak apropo nagród. W zadaniu 71 jest tylko 1 gwiazdka do wygrania. Nie sądzicie, że BigPoint się pomylił i powinno być ich tam 10 ? We wcześniejszych zadaniach były 2 i 5...
     
    anna0089 i oset53 lubią to.
  13. cyrkonka

    cyrkonka Młodszy ekspert

    Dzięki:(
     
    oset53 lubi to.
  14. Cardamon

    Cardamon Analityk forum

    Najpierw wysiewałem eventówkę z SN z bonusem +100/24 h i +1 na pola x7 z Koła, potem zrobiłem wypadajki uszlachetnioną różą igiełkowatą z kasztankiem . Teraz jestem na 82 zadaniu i czekam na spokojnie na eventówkę bo mi się już wszystkie bonusy pokończyły.
    Pozdrawiam.
     
  15. RWM41

    RWM41 Ambasador forum

    superpole z zośką daje 23 rośliny
     
    anna0089 i oset53 lubią to.
  16. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    No no, rośnie konkurencja dla Doktorka :D:D Ewa gratulacje ;)

    :p Nawet specjalnie mega szybkim kurierem poszło, żebyś mógł poczuć oddech Ewy na plecach i żebyś tak samopas nie śmigał po eventowych polach. :p:p;)

    U mnie 27 gierek, przystanek na 40-stej nagrodzie, zabezpieczam Wam tyły, pozatym te tabsy ciężkie jak nie wiem :p Za kilka minut kolejny zbiór badyla.
     
  17. oset53

    oset53 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Dzień dobry
    Czy może mi kto powiedzieć jak długo będzie rósł badyl na Sp z b.niewinnością, kerstelem , wodą i Sn-nem.
    Zawsze mam z tym problem.
    Event oczywiście robię, badyl rośnie, a gierek dopiero 6 za mną.
     
    anna0089 lubi to.
  18. frixi77

    frixi77 Ambasador forum

    wczesniej w kilku postach pisali ze ciut powyzej 5h tylko nie wiem czy kasztan do tego ale chyba nie
     
    oset53 lubi to.
  19. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum


    Tyle co jovelana i kaktus.;)

    W takim ustawieniu:
    [​IMG]

    Troszkę ponad 5h.

    [​IMG]

    Link do kalkulatora w mojej sygnie.
     
  20. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    Witam
    Może mi podpowiesz jak to zrobiłeś że nie używając SN ani żadnych bonusów masz już zrobione 29 gier? Tutaj masz link do uszlachetnionych jednosekundowych roślin https://board-pl.farmerama.com/inde...-poradnik-farmeramy.10622/page-3#post-1462724
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.