Opinie Bawarskie Święto 2021

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 28 września 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Eviana

    Eviana Team Leader Team Farmerama PL

    Witajcie Farmerzy,

    Krystyna Szewka otrzymała duże zlecenie z okazji Bawarskiego Święta! Czy uda jej się uszyć biało-niebieskie stroje na czas? Wyciągaj igłę i nitkę i bierz się do pracy!

    [​IMG]


    [​IMG]
    Środa, 29.09.2021, godz. 14:00

    [​IMG]
    Wtorek, 05.10.2021, godz. 14:00


    [​IMG]

    Pozdrawiamy,

    [​IMG]

    Zastrzegamy sobie prawo do edytowania tego wątku w przypadku, kiedy Community Manager prześle nam informacje na temat zmian lub uzupełnień.
     
  2. gosiunia007

    gosiunia007 Wyjątkowy talent

    Kukawki w nagrodach :inlove:. Robię:D:D
     
  3. anioleczek12389

    anioleczek12389 Aktywny autor

    Czy ja dobrze widzę kukawka, papuzie gniazdo ,dąb do zdobycia za GT :inlove:
     
  4. kencik1983

    kencik1983 Wielki mistrz forum

    Normalnie szok z tymi nagrodami , zagrody i drzewa ,aby to nie był błąd;)
     
  5. pbkl

    pbkl Hrabia forum

    Zycie nie pozwoli mi zrobic duzo w tym evencie. Choc akurat lubie skrawki, to pewnie tym razem nie bede planowala.
    Nie mam kukawek, pochylego drzewa i pewnie jeszcze czegos, ale tez nie jest to jakims priorytetem. Kiedys wpadna.
    Biorac calosc pod uwage cos tam poklikam, o ile bede czula sie na silach.

    Powodzenia wszystkim :)
     
  6. amber♥

    amber♥ Komandor forum

    Postaram się zrobić aby dla kukawek :) a jak się uda to i papuzie się przyda ( mam 1) ..skrzynie piccolo tym razem mnie nie interesują , ostatnimi czasy sam szmelc dostaję - wolę konkretną nagrodę a nie "losowość"
    Powodzenia wszystkim :)
     
  7. kizi_mizi

    kizi_mizi Zaawansowany

    Lubię ten event a i nagrody fajne (w końcu!). Zobaczymy jak talarki będą wpadać:p. Powodzenia wszystkim :)
     
  8. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Ojejciu zasypali wyborem nagród ( strasznie potrzebnych :sleepy:xD )

    Rzucę się na xD
    skrzynie piccolo , item rachu ciachu ciach , no i kukawki i gniazdo papuzie i dąb i ten foucoś tam no i kupony oczywiście one zresztą w pierwszej kolejności
    bo najtańsze ;)xD
    Dam radę nie dam radę
    chce mi się nie chce mi się
    fajne to toto nie fajnie
    potrzebne mi to nie potrzebne [​IMG] ale dylematy a jeszcze się nie zaczęło :sleepy:
     
  9. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Najbardziej interesuje mnie kukawka, więc najpierw trzeba zebrać 400 talarów.
    A potem zbieramy talary na i tu zobaczymy na co wystarczy, "Wołga" , "Piccolo" ...
     
  10. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Kukawki są z pewnościa przebojem tego eventu ,czyżby Bawarczycy już odszpuntowali?:D
     
  11. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Nie wiem czy mi się chce zbierać co ~3h.
    (24 zbiory na 245 łatek)
    Pnącza z mnożnikiem poziomów dawno odpuszczam (chyba że jest dodatkowo jakaś interesująca mnie skrzynia).
    Pikolo - wiadomo, jednemu marchewka (florenowiec, cylinder), drugiemu kijek (pogo).
    xD:cry:xD
    Są i pewniaki, ale jakoś nie widzę potrzeby ich posiadania.
    W zasadzie są potrzebne tylko do nazbierania towaru do swoich misji w spółdzielni, a ten można prędzej, czy później można kupić.
    Zresztą misji od dawna nie robię,w spółdzielni pewnie pająki się zalęgły.
    xD:cry:xD
    Jakoś nie mam przekonania.
    PNS do obecnego sezonu już nie ma, więc chyba zrobię sobie tydzień wolnego.
    Podgonię badyle, które mi darmozjady wyżarły.
    xD:cry:xD
     
  12. marnyfarmer

    marnyfarmer Okazjonalny autor

    Wszystko ładnie pięknie tylko jestem ciekaw czy będą odpowiednie skrawki aby uzbierać tyle gwiezdnych talerzy ?
     
  13. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Coś tam podziałam, ale pnącza raczej nie będę brał ani itemów. Za to na pewno wezmę Piccolo, kukawkę i kupony. Chętnie wysłucham propozycji, co jeszcze opłaca się brać. A może jednak sobie odpuścić, bo mam dopiero około 1000 motyli a jeszcze chcę mieć tyle samo innych zwierząt ploteczkowych...
     
    Ostatnie edytowanie: 28 września 2021
  14. 6elka4

    6elka4 Baron forum

    Witam. Wprawdzie krawcowa ze mnie marna ale coś tam uszyję 8) Ze sklepiku wezmę kukawkę i papużki. Za Piccolo dziękuję ostatnie 4 do dziś mi się odbijają z niesmakiemxD;). Pozdrawiam.
     
  15. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Mam takie same plany, za skrzynie piccolo też podziękuję ostatnio 2 x kijek i 2 x bajkowe źródło:wuerg:
     
  16. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Ja chyba jestem uzależniona od piccolo (xD), więc mają u mnie najwyższy priorytet. Sprawdzę, czy któregoś z tych starych itemów nie warto brać, a później na co wystarczy (jeśli wystarczy) - kukawki, może któreś drzewko...
     
  17. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Może też zrezygnuję z Piccolo, żeby jak najszybciej wrócić do zwierzątek... I tak dają o 3 mniej niż w dzisiaj kończącym się evencie:p;)
     
  18. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    ulepszenie wyczynu to priorytet;)
     
  19. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Dobrze prawisz. Niby tylko 15% z itemów, ale zawsze coś:)
     
  20. Magdam.1__

    Magdam.1__ Książę forum

    Dokladnie, poniewaz mi sie zawsze trafia kijek, wiec tez nie robie. Ostatnio mialam skrzynek 5 + 4 z ostatniego ewentu, mialam nadzieje, ze farma moze sie odczarowala-ani jednej marchewki, same "kijki ". Poza tym nic nie kupuje, bo odkad gram, nigdy nie dostalam zadnej nowosci z tajemniczosci, a byl czas, ze kupowalam sporo. To czego nie mam zdobede z balonu, wczesniej czy pozniej. Tez mi sie nie chce. Przez ta losowosc jestem coraz bardziej zniechecona do grania. Bo jeden grazcz trafi florenowce czy cylinder, a inny tak jak ja byle co. A wklad pracy na farmie podczas eventu
    taki sam.
     
    Ostatnie edytowanie: 28 września 2021
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.