Opinie Bawarskie Święto 2019

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 18 września 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Eviana

    Eviana Team Leader Team Farmerama PL

    Witajcie Farmerzy,

    Będzie! Bedzie zabawa! Będzie się działo! I znowu precli będzie mało!
    Wdziej skórzane galoty, zjedz smakowity posiłek z Wincentym wiórem i nie zapomnij o mini grach przygotowanych specjalnie z okazji Bawarskiego święta!

    [​IMG]

    [​IMG]
    Czwartek, 19.09.2019, godz. 14:00

    [​IMG]
    Środa, 25.09.2019, godz. 14:00


    [​IMG]


    Pozdrawiamy,

    [​IMG]

    Zastrzegamy sobie prawo do edytowania tego wątku w przypadku, kiedy Community Manager prześle nam informacje na temat zmian lub uzupełnień.
     
  2. jacekf

    jacekf Półbóstwo forum

    no i mamy kolejny event do zrobienia.............. widly w lapy i do roboty...............;):p
     
  3. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Hm...Tak zwanego"szału",to nie ma...Ale siać eventowego zielska nie trzeba,to podłubię coś...:p
     
  4. *dzuga*

    *dzuga* Komisarz forum

    no nie urwało mi... te nagrody. ale przynajmniej nie trzeba siać. znowu :)
     
  5. jagódka133

    jagódka133 Fanatyk forum

    brak siania to jedyny powód by robić event. Wypadajki i tak będą leciały więc zrobi się chcąc nie chcąc.

    Nie widzę wzmianki o tym że nagrody za dany układ są losowe dla każdego konta. To znaczy że znowu możemy się umówić na sprawdzanie danych układów?

    poprawcie mnie bo może taka informacja jest ale mi umknęła...
     
  6. jagoda1953

    jagoda1953 Chodząca legenda forum

    Witam

    Mnie się podoba,bo robię na farmie co chcę.Decyzja co robić należy do mnie.Ha ha a jak wypadajki nie polecą to będe psioczyć na siebie i farmę :) :) :)A układy chyba wszyscy maja od ostatniego razu,albo dobre duszki forum pomogą :) :) Powodzenia i pięknie pozdrawiam
     
  7. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    Event sam będzie się robił,zastanawiam się czy 1 łąka z zagrodami wystarczy by mieć wystarczającą ilość noży.
     
  8. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    E
    i na co ja się tak '' rozgrzewam '' xD
    tak po prawdzie co mi po jednym widelcu czy dwóch nożach więcej
    no tak , będzie item dla którego brak miejsca jako tako no i skrzyneczka eh

    Cienko to widzę
    noże z zagród i warsztatów hm

    poprzednio ledwo pnącze zgarnęłam gier 63 tylko :sleepy:
    zabawę w szukanie zestawów zamieniłam wtedy w pewne układy dające gwiezdne talary
    inaczej po potokach by było

    Z tego co czytam
    nie tylko ja ale ogólnie mieliśmy spore problemy z wypadajkami
    no i niestety kombinacje były losowe
    ***​
    Na start dam chyba całe łąki zagród a po bokach drzewa
    potem w czasie eventu
    roślina na leśnej
    a na głównej i dzikiej zagrody

    eh ale mnie klikania czeka :cry:
     
  9. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    musze Ciebie zasmucic....w niemieckim poradniku jest mowa,ze bedzie niestety losowosc nagrod dla tych samych ukladow...
     
    Ostatnie edytowanie: 18 września 2019
  10. Frytka2012

    Frytka2012 Komandor forum

    Witam farmerskie duszki:)
    ewent bez siania:sleepy:xDxDxD, super, przynajmniej bedzie mozna zrobic zapas zwierzatek i produktow z warsztacikow, nie omijajac roslin i owocow potrzebnych do misji;)
    cos mi sie wydaje, ze jablonki beda powystawianexD:DxD, niee, to tylko zart;)
    teraz pytanie, co wczesniej:), postawic zagrody i warsztaty ? , czy posiac dlugorosnace?:sleepy:
     
  11. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Na minimum czyli 60 gier potrzeba:
    widelec - 2820
    nóż - 1680

    Ja talarów potrzebuję tylko na TS "Sahara" i "BoraBora" czyli 236 i mam nadzieje, że w minimum się z nimi zmieszczę.

    Czy pojawi się jakieś BB w trakcie eventu?
     
  12. izabell2468

    izabell2468 Półbóstwo forum

    Witam :) Super, że bez siania - też się z tego bardzo cieszę. Nareszcie nadrabiam zaległości w misjach. Mam nadzieję, że uzbieram wypadajek na pnącze, a reszta - jak wyjdzie. Ja mam wszystkiego po trochu : zagrody, warsztaty i długorosnące. I z reguły mieszczę sie w minimum.
    A, i jeszcze pnącze ze skrzyneczką - baaardzo to lubię :)
     
    Ostatnie edytowanie: 18 września 2019
  13. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Na początek wrzucę na 1 pole drzewa głównie baobaby ,które już korzenie w pasku zapuściły, na drugim posieję coś długorosnącego a na trzecim manufaktury ,menażerie i luźne warsztaty. Zobaczymy.
     
  14. magdusia668

    magdusia668 Fanatyk forum

    na leśnej drzewa , na dzikiej warsztaty a na głównej zagrody ... no i coś tam skubnę :p
     
  15. magdalena

    magdalena Weteran forum

    A ja tam wyjątkowo rośliny z Jaśkami wystawię.

    Podgonię misje siewne.
    Kupka powinna być tania.
    W połowie ewentu jak sytuacja mnie zmusi wystawie drzewa lub zwierzaki.
    W czasie ewentu na targu poszukam promocji na zwierza i produkty.
     
  16. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Mówicie, że nagrody niczego nie urywają? Przyznam, że na widok 420 szt. ekskluzywnych perfum w sklepiku rozjarzyły mi się oczy:D Mocno nadszarpnęłam ich zapasy przy kolorowaniu papug (z dobrymi efektami), a jakby nie patrzeć 1 szt. tych perfum kosztuje 1 FL... Rzadko w eventach trafia się taki solidny ich zastrzyk.
    Skrzyniami bonusów też nie pogardzę - zawsze jakaś szansa na trafienie solidnego bonusu do stodoły...
    W sumie te skrzynie i perfumy to minimum, jakie chcę zdobyć (oprócz pnącza oczywiście). W razie czego puszczę kasztanka lub krokus w ruch...
     
  17. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Ja tak...hmm... w kwestii formalnej.
    O'zapft, serio...?
    Rozumiem, że oznacza to ostateczne zwycięstwo silnej grupy (pod wezwaniem) z okolic Śląska (niezależnie od rozmaitych interpretacji zasięgu geograficznego), którzy biegle znają wszelkie dialekty w obrębie języka niemieckiego, oraz bodajże silniejszej jeszcze grupy miłośników piwa, którzy nie tylko obyczaje, ale i słownictwo Oktoberfestu mają w małym palcu.
    Ja musiałam sobie tego O'zapft poszukać na necie, owszem znalazłam, ale co z tego.
    I tak nie widzę uzasadnienia dla tego mocno regionalnego i okolicznościowego zawołanka (a właściwie jego fragmentu) w polskim interfejsie tej gry - ale cóż, jak zwycięstwo, to zwycięstwo, przegrani nie mają racji.

    Żeby nie było: mam świadomość, że w grze funkcjonuje już item "Odszpuntowana", która to nazwa jest w sumie też lekko bezsensowna dla tych, co z Oktoberfestem mają mało wspólnego... ale przynajmniej słowo polskie.
    Cóż, co ja tam wiem 8)

    Eventu oczywiście nie robię - bo i po co.
     
  18. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    item powinien nosic nazwe,,,czy my ją otworzymy??....ev.....chyba sie nie napijemy:pxD
     
  19. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Poczytałam sobie o Oktoberfest przy okazji szukania tego O'zapft - niezamierzone edukacyjne walory tej gry (z których bodajże nikt poza mną nie korzysta).
    Ale dziwię się, że nikt nie spróbował jakoś tego inaczej określić...
    ... bo że nikogo z userów to nie dziwi i nie irytuje, to się już nie dziwię.
    W sumie wszystko jedno, wiem -.-
     
  20. magdalena

    magdalena Weteran forum

    Mnie to już nic nie zdziwi.

    Ze starszych graczy mało kto został.
    A bić się ze ścianą mało komu się chce, jeszcze rykoszetem dostaniesz.

    Ps. Zaraz nazwę dożynek zmienią, bo po woli to już nie gra farmerska.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.