FAQ Bank

Temat na forum 'FAQ - płatności' rozpoczęty przez użytkownika FAQ, 19 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
 1. FAQ

  FAQ Forum Moderator Team Farmerama PL

  Budynek banku znajduje się mieście:

  [​IMG]

  Mamy też możliwość wejścia do banku bezpośrednio ze swojej farmy klikając na kuferek.

  [​IMG]

  lub wybierając w pasku bocznym ikonkę

  [​IMG]

  Wchodzimy do banku i otwiera nam się kilka opcji:

  bank1.png

  Na górze jest plansza zmienna dla 3 grup graczy:
  - tych, który nie mają żadnych płatności na koncie - oferty dla nowych graczy
  bank3.png

  - tych, którzy robili już zakupy w banku,

  bank2.png

  -tych, którzy mają zapisane dane płatności kartą.

  Możemy kupić floreny w dowolnej ilości w szybszy sposób. Przesuwamy wtedy suwakiem (1a) lub wpisując wybraną ilość (1b), a następnie klikamy Kup teraz (2):

  [​IMG]

  Po potwierdzeniu zakupu transakcja zostaje przeprowadzona.

  bank4.png
   
  Ostatnio edytowane przez moderatora: 7 grudnia 2021
 2. FAQ

  FAQ Forum Moderator Team Farmerama PL

  1. Cash for Action

  [​IMG]

  Funkcja Cash for Action jest ofertą partnerską.
  Dzięki tej metodzie można otrzymać walutę gry za darmo. Jedyne co trzeba zrobić, to wypełnić ankietę, zarejestrować się na pewnej stronie, itp. Waluta gry zostanie dopisana po otrzymaniu potwierdzenia od danego partnera na adres e-mail osoby korzystającej z tej usługi.

  [​IMG]
  Oferty te mogą być różne, w zależności od partnera. Przed skorzystaniem z którejkolwiek proszę o uważne zapoznanie się z warunkami doładowania konta florenami.

  Przykładowe oferty:

  [​IMG]
  Nie mamy wglądu na to w jakich akcjach Cash for Action dany gracz bierze udział, jak i na rodzaj oraz ilość waluty, którą powinien za daną ofertę otrzymać.

  Gracz ma jednak sam możliwość sprawdzenia „Statusu” swojej oferty u odpowiedniego oferenta. Czasami dopisanie waluty trwa dłużej, ponieważ nasz partner sumuje większą ilość takich operacji i dopiero wtedy przekazuje nam je w „pakiecie”.

  Z tego powodu odsyłamy graczy najpierw do Supportu danego partnera, który może poinformować ich o tym, czy waluta została nam już przesłana czy nie.
  Z danym oferentem można się skontaktować przez jego własną stronę z ofertami.

  Niestety gracze reklamują również często problemy z dopisaniem waluty gry za Cash for Action u złego partnera.
  Dla przykładu: Jeśli gracze składają w Gratispay (jednym z naszych partnerów) zamówienie u Flottoversand oferta), to sporo z nich pisze bezpośrednio do Flottoversand z zapytaniem gdzie ich waluta gry się podziewa. Oni nie wiedzą jednak nic o naszych grach, dlatego w tym wypadku należałoby się zwrócić bezpośrednio do Gratispay na ich głównej stronie (gdzie znajdują się również wszystkie oferty). Tutaj mogą pojawić się też problem: Niektórzy partnerzy nie mają podanego lub mają schowany adres kontaktowy. Może się też tak zdarzyć, że gracz nie otrzyma w ogóle odpowiedzi zwrotnej. W takich wypadkach prosimy graczy, by ponownie do nas napisali dokładnie opisując swój problem, podali partnera oraz (bardzo ważne) dokładny czas/datę, kiedy korzystali z Cash for Action. Następnie sprawa zostaje przekazana do Działu Płatności, gdzie w pojedynczych przypadkach kontaktujemy się z danym partnerem.


  17 sierpnia 2015 zostały wprowadzone następujące zmiany, o których informowaliśmy w tym ogłoszeniu:

  W tej chwili mamy czterech partnerów, których oferty mogą być widoczne CFA. Gracze mogą przechodzić pomiędzy zakładkami poszczególnych sponsorów i przeglądać ich oferty. Po wejściu do gry planowanej zmiany każdy gracz będzie widział już tylko jednego sponsora i nie będzie możliwości przechodzenia pomiędzy zakładkami poszczególnych oferentów. Taki sposób wyświetlania był już od sierpnia ubiegłego roku testowany na kontach niektórych graczy. Test ten miał na celu znalezienie najlepszego sponsora, który będzie odpowiadał za widoczne oferty. Celem tej zmiany jest skonsolidowanie wszystkich ofert w jednej zakładce od jednego sponsora. Ten sponsor będzie odpowiedzialny za konsolidowanie ofert od pozostałych oferentów i właściwą ich prezentacje i wprowadzanie zmian.
  Jednocześnie gracze, którzy skarżyli się na brak dopisanej waluty za spełnienie wymagań sponsorów, teraz będą mieli znacznie uproszczoną możliwość składania reklamacji – będzie tylko jeden oferent, do którego należy kierować wszelkie skargi wypełniając zawsze ten sam rodzaj formularza.
  Sponsorzy, którzy będą odpowiadać za dostępne oferty:
  Wielka Brytania i Stany Zjednoczone – Trialpay
  Wszystkie pozostałe kraje – Sponsorpay

   
  Ostatnio edytowane przez moderatora: 14 maja 2019
 3. FAQ

  FAQ Forum Moderator Team Farmerama PL

  3. Pakiety florenów.

  [​IMG]

  Tutaj mamy możliwość zakupu florenów za realną gotówkę. Po kliknięciu na Sklep, pokazuje nam się taki oto widok:

  [​IMG]

  a) Aby zakupić floreny, wybieramy interesującą nas ofertę po czym klikamy na ikonkę przy tej ofercie:
  [​IMG] - oznacza, że floreny możemy kupić poprzez sms'a.
  [​IMG] - oznacza, że floreny możemy kupić poprzez telefon (zadzwonienie).
  [​IMG] - oznacza, że floreny możemy kupić poprzez inną formę płatności (po wyborze przekieruje nas do dostępnych metod).

  Po wybraniu którejś z opcji płatności należy postępować według wskazówek podanych po jej wybraniu.

  PAMIĘTAJMY:

  - Kod BIG jest naszym osobistym identyfikatorem w Dziale Płatności i nie wolno go nikomu udostępniać.
  - Dokonując zakupu poprzez inną formę płatności niż sms bądź telefon - musimy dokładnie uzupełnić formularz podając swoje dane.

  Zastrzegamy sobie prawo do edytowania tego wątku w przypadku, kiedy Community Manager prześle nam informacje na temat zmian lub uzupełnień
   
  Ostatnio edytowane przez moderatora: 14 maja 2019
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.