banany za gwiazdki

Temat na forum 'Zbiór aktualizacji i pomysłów' rozpoczęty przez użytkownika eurb1, 16 października 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

co wybierasz

  1. Wariant I - pakiet na drzewia mądrości

    44,3%
  2. Wariant II - wymiana w sklepiku

    43,6%
  3. nie jest mi to potrzebne

    5,0%
  4. raczej tak, ale w innej formie

    7,1%
  1. eurb1

    eurb1 Aktywny autor

    WARIANT I
    wprowadzenie na drzewo mądrości pakietów z bananami

    Przelicznik
    10 bananów = 100 gwiazdek
    50 bananów = 450 gwiazdek
    100 bananów = 800 gwiazdek
    podobnie jak pakiety ze składnikami - 3 poziomy do odkrycia
    runa na drzewie - prawa gałąź za Baby Boom


    Wariant II
    wymiana stała do wielokrotnego użycia

    1 banan = 10 gwiazdek
    5 bananów = 45 gwiazdek
    10 bananów = 80 gwiazdek
    Jako pozycja w sklepiku
    w sklepiku w zakładce dodatki


    aktualnie mam 1690 gwiazdek z którymi nie ma co zrobić, a bananów mi brakuje do odkrycia następnych sadzonek. Z chęcią bym to zamieniła.
     
    Ostatnie edytowanie: 20 października 2014
  2. -karol1299-

    -karol1299- Nadzorca forum

    Jeśli już to powinno to wyglądać tak
    1 bananów = 100 gwiazdek
    5 bananów = 450 gwiazdek
    10 bananów = 800 gwiazdek
    Banany są o wiele cenniejsze od gwiazdek, gwiazdki są już długo w grze i każdy ma zapas, a banany są bardzo cenne.
     
    kgcygan i LukaszFC lubią to.
  3. eurb1

    eurb1 Aktywny autor

    ups, źle to napisałam
    Za 100 gwiazdek dostanę 10 bananów a nie odwrotnie Widzę że nieprecyzyjnie to opisałam w treści bo tytuł chyba jest jasny. To mają być banany za gwiazdki a nie gwiazdki za banany
     
  4. BA_Musa

    BA_Musa Guest

    Jeszcze proszę o dodanie informacji, w którym miejscu runa miała by się znajdować.
    I w której zakładce w sklepie.
    Czas zostawiam do jutra do godziny 13:00
     
  5. eewunia67

    eewunia67 Ambasador forum

    Każdy sposób na zdobycie ZB popieram w 100 %,bo obecnie dostajemy je jedynie za awans na wyspie,a im wyższy poziom tym dłużej to trwa i ciułanie tych ZB jest strasznie długotrwałe :eek: No i zagłosowałam na wariant 1,ponieważ gwiazdek mam ponad 2 tys...,wszystkie korzystne dla mnie runy odkryte i żadnych korzyści z tych gwiazdek nie mam,więc bardzo chętnie wymienię je na ZB,nawet w proporcji 100 gwiazdek / 10 ZB :p
     
    ma-ter lubi to.
  6. -karol1299-

    -karol1299- Nadzorca forum

    ale ja to dobrze widzę, i według mnie jeśli już miało by być kupno bananów to droższe niż napisałaś
     
  7. mroczna1589

    mroczna1589 Czeladnik forum

    wg mnie za dużo gwiazdek za 1 banana,jedni mają gwiazdek dość sporo a inni mniej......proponuję
    10 gwiazdek za 5 bananów
    20 gwiazdek za 10 bananów itd.
     
  8. -karol1299-

    -karol1299- Nadzorca forum

    to jest pomysł wymiany gwiazdek na banany, nie odwrotnie

    a 5 bananów za 10 gwiazdek to jest bardzo zły pomysł, wtedy na bahamaramie nie było by nic cennego, i każdy by miał wszystko.
     
    ma-ter lubi to.
  9. eewunia67

    eewunia67 Ambasador forum

    Oj Karol,a co w tym złego że każdy gracz miałby wszystko?Mnie by to nie przeszkadzało,nic na tym bym nie straciła przecież:p
     
  10. poison1989

    poison1989 Czeladnik forum

    to nie jest zły pomysł....bo jeden ma 1000 i więcej gwiazdek,a drugi ma mniej....i nie każdy miałby wszystko na wyspie(chciałbyś być tym jednym jedynym który ma wszystko?????;)xD;)xD)bo teraz bananów jak na lekarstwo.......czemu bp uparło się dawać w każdej misji czy evencie gwiazdki???
    nie można raz gwiazdki,raz banany:):):)
     
  11. -karol1299-

    -karol1299- Nadzorca forum

    Też mam malo gwiazdek, ale jakby było łatwo, było by nudno i głupio, a wtedy ludzie by starali się zdobywać dużo gwiazdek, a tak to wszystko szybko stanieje i gra bezie nudna.
     
    ma-ter lubi to.
  12. fankaromka

    fankaromka Wielki mistrz forum

    ale ty uparty;)

    daj ludziom pomarzyć i wypowiedzieć się.....i tak bp ma nasze pomysły gdzieś daleko i głęboko,przecież nie raz pisaliśmy(farmerzy i farmerki)na forum o więcej złotych bananów.......
    czy ktoś nas wysłuchał?????????8)8)8)
     
  13. ma-ter

    ma-ter Komandor forum

    gwiazdki są za wszystko, nawet za wiele misji związanych z wyspą więc nie można wymagać zbyt dużo bananów za gwiazdki...
    też bym chciała mieć jak najwięcej ZB ale zdaję sobie sprawę z tego, że co za dużo to nie zdrowo....niech już będzie 1ZB za 10 gwiazdek....byleby BP zaakceptowało ten pomysł:):p
     
    kheme lubi to.
  14. FarmaNirvany

    FarmaNirvany Analityk forum

    czy w sklepiku, czy na drzewie, jak najbardziej jestem na tak! z tymi gwiazdkami juz nie widomo co robic, a nowych run nie ma żadnych!
     
  15. eurb1

    eurb1 Aktywny autor

    runa na drzewie - prawa gałąź za Baby Boom
    w sklepiku w zakładce dodatki
     
  16. eurb

    eurb Zaawansowany

    dokładnie gwiazdki są wszędzie nawet w misjach wyspowych gdzie akurat banany byłyby jak najbardziej wskazane. A ponieważ BP drzewem przestało się zajmować i z tymi gwiazdkami nie ma co zrobić, a banany są tylko za poziomy można by przyspieszyć troszkę na wyspie bo chociaż smoothie robię jak tylko uzbieram składników to i tak przyrost poziomów jest dość powolny
     
  17. BA_Chris

    BA_Chris Guest

    Autorko pomysłu, bardzo proszę dodaj te ostatnie uwagi w swoim pierwszym poście korzystając z opcji edytuj, wówczas będzie możliwość dodania pomysłu do spisu. :)

    Na poprawki zostawiam czas do jutra do godziny 14.45
     
  18. jowisz08

    jowisz08 Okazjonalny autor

    wszystkie runa odkrywa sie ---a nie zamiana czy wymiana -- to nie na drzewie sory na nie ,w innym miejscu ok:music:
     
  19. Mariolka7214

    Mariolka7214 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Mistrzu Yoda, nie wiem, czys na tak czy na nie xD

    a mi sie wariant II podoba, też mam słuszny zapas gwiazdek i wymieniłabym je chętnie na banany, żeby ich więcej leżkowało, a nuż się przydadzą :p
     
    agi31 lubi to.
  20. kgcygan

    kgcygan Hrabia forum

    Jestem na nie. Wariat I i II jest nie do przyjęcia. Za dużo ZB a za mało gwiazdek przy wymianie. Ale propozycja Karola mi się podoba i ewentualnie może być. Pozdrawiam wszystkich