Bambusowa chata

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika Richacik, 30 marca 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Richacik

    Richacik Okazjonalny autor

    Gdzie znajdę podstawę dla bambusowej chaty?
     
    Ostatnie edytowanie: 30 marca 2020
  2. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Tak jak jest napisane w poradniku Wiosenne graciarstwo:

    "Wśród nagród eventowych znajdują się dwa kolejne ulepszenia itemu Bambusowa chata. Item podstawowy powstaje z Jaja pandy. Otrzymuje je każdy Gracz, który odkrył w Starożytnej świątyni małp Posąg pandy (Komnata 4). Szczegółowe informacje dotyczące Bambusowej chaty znajdują się w FAQ: Farmerskie jajka - zwierzęta domowe."

    Czy masz jeszcze jakieś pytanie?
     
  3. Richacik

    Richacik Okazjonalny autor

    to mogę ja kupić teraz?
     
  4. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Jeśli jeszcze nie odblokowałeś posągu Jaja pandy w pomieszczeniu IV za 35 złotych bananów to możesz zrobić to w każdej chwili, pod warunkiem, że masz odblokowane pomieszczenie IV i ewentualne posągi, które są wcześniej do odblokowania.

    Czy jeszcze w czymś mogę Ci pomóc?
     
  5. Richacik

    Richacik Okazjonalny autor

    Wszystko mam odblokowane.... Pisze że jest odblokowane i dostałam rajski dar. Ale gdzie go szukać?
     
  6. glubaba

    glubaba Młodszy ekspert

    W zakładce z itemami.
     
  7. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Jeśli posąg został odblokowany teraz to item - Jajo pandy znajdziesz w inwentarzu, w zakładce Dekoracje (tam gdzie zapisywane są wszystkie itemy). Dla ułatwienia możesz skorzystać z wyszukiwarki inwentarza (małe okienko w prawym, górnym rogu) i wpisać fragment nazwy poszukiwanego itemu, np. Jajo.

    Czy masz jeszcze jakieś pytanie?

    glubaba dziękuję za pomoc.
     
  8. Richacik

    Richacik Okazjonalny autor

    Niestety nie mam :( co ja z tym mogłam zrobić jeszcze :oops: gdzie się podziało:cry:

    Aaaaa jest, jest :D było na wybiegu dla jajek :p dziękuję i można zamknąć. Pozdrawiam;)

    Twoje posty połączyłam. Jeśli chcesz coś dopisać, to korzystaj proszę z opcji "Edytuj"przy poprzednim swoim poście.
    Proszę zapoznać się z poradnikiem --->KLIK
    Tutaj można poćwiczyć --->Wątek do ćwiczeń

    SMOD_Atena
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 30 marca 2020
  9. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Bardzo proszę i skoro wszystko jest w porządku to temat zamykam. Pozdrawiam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.