Bahamarama

Temat na forum 'Dyskusje o grze i nie tylko' rozpoczęty przez użytkownika chris975, 30 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. ma-ter

    ma-ter Komandor forum

    no to mojej rafie nic nie pomoże:( chyba, że uda mi się z sąsiadami zabrać na ich statek:D:D wtedy wynajmiemy statek wspólnie i będziemy mieli tańsze bilety:D:D
     
    gosiagosia60 lubi to.
  2. ZgredzioO

    ZgredzioO Wielki mistrz forum

    Bilet zbiorowy będzie tańszy. Jego koszt to jedyne 49 bananów od osoby :p
     
    ma-ter i gosiagosia60 lubią to.
  3. dorag45

    dorag45 Okazjonalny autor

    pesymiści - BP zrobi dla nas fajne misje gdzie zdobędziemy ZB i do tego jeszcze kupę florenów do zgarnięcia
     
    chris975 lubi to.
  4. ZgredzioO

    ZgredzioO Wielki mistrz forum

    Oczywiście, że misje będą fajne. Będą wymagały kolorowych pand, imbiru, trawy cytrynowej, zielonej herbaty, a także owoców pandanusa, kokkoloby i moringi :)
    Kupa florenów w postaci 5 sztuk w diamentowej misji na ostatnim etapie też się znajdzie ;)
     
    chris975 i ma-ter lubią to.
  5. ma-ter

    ma-ter Komandor forum

    niby wszyscy czekają niecierpliwie na rafę a na wątku Bahamy takie pustki;)
     
  6. Vaiot

    Vaiot Nadzorca forum

    Hej sąsiadka :)
    ciężko gdziekolwiek i cokolwiek pisać bo dostać się do gry to ostatnimi czasy coś trudnego o_O a tym samym na forum -.-
     
  7. ma-ter

    ma-ter Komandor forum

    na forum łatwiej się dostać niż do gry;)
     
  8. Vaiot

    Vaiot Nadzorca forum

    najpierw trzeba się zalogować do gry by potem móc pisać na forum ;) no chyba że znasz inny sposób :p
    bo samo czytanie forum (gdy jest jakiś problem i nie mogę go zgłosić bądź cokolwiek) mnie nie satysfakcjonuje ;)
     
  9. ma-ter

    ma-ter Komandor forum

    jak wchodzę na stronę do logowania i wpiszę login to jak mnie nie wpuści do gry cofam stronę i klikam forum...wtedy jestem zalogowana na forum mimo, że gra ma kłopot...
     
  10. Vaiot

    Vaiot Nadzorca forum

    coś magicznego xD ja tak nie mam :( z resztą przeglądarka pamięta moje dane więc nic nie wpisuje :)

    a co do bahamy... hm... coraz mniej czekam na tą rafę... stwierdziłam że bardzo dużo mam do zrobienia na wyspie ale poczekam z wydaniem ZB (chyba z czystej ciekawości) i jak wejdzie ta rafa to się zastanowię co dalej a jak na razie to wbijam poziomy :p
     
    ma-ter lubi to.
  11. ma-ter

    ma-ter Komandor forum

    w domku też mnie pamięta ale jak się wiesza to wpisuję i wtedy wpuszcza mnie na forum:D
    rafa może być fajna, ale oby nie była tak jak z alchemikiem....wszyscy czekali a okazał się niewypałem;)
     
  12. Vaiot

    Vaiot Nadzorca forum

    eh... tego też się obawiam :D
    wolałabym aby to był coś w rodzaju Dzikiej bądź leśnej (w sensie że więcej miejsca do siania) ale wątpię :( z resztą po plotkach widać że to będzie zupełnie co innego... :) oby tylko starczyło dopalaczy które mam w stodole bo ostatnio za dużo zaplanowałam :p
     
    ma-ter lubi to.
  13. ZgredzioO

    ZgredzioO Wielki mistrz forum

    Ja osiągnąłem minimum tego, co zaplanowałem na Bahama. Odkryłem całą wyspę. Mimo, że nie mam pand, imbiru, trawy i kolorowych wielbłądów, to wstrzymam się z wydawaniem bananów :)
     
  14. ma-ter

    ma-ter Komandor forum

    wyspę to odkryłam zaraz jak wprowadzono:) zwierzaki mam wszystkie odkryte ale w ostatniej komnacie tylko zieloną...reszta czeka na ZB (i lepsze czasy) albo wygra z rafą, albo rafa nie będzie potrzebowała ZB a wtedy reszta posągów w komnacie pójdzie pod młotek:D:D
     
  15. ZgredzioO

    ZgredzioO Wielki mistrz forum

    Miałem za niski poziom przy zmianie, żeby móc wszystko już odkryć. Ale powoli posuwam się do przodu.
     
    ma-ter lubi to.
  16. ma-ter

    ma-ter Komandor forum

    Ci, którzy mieli niski lvl na wyspie przed zmianami mają większe pole manewru ze ZB...u mnie wszystko co zdobyłam zostało odkryte więc nie mogłam ominąć żadnej roślinki:( a i przelicznik bananów nie był korzystny...nie mówiąc o tym, że różny:(
     
  17. ZgredzioO

    ZgredzioO Wielki mistrz forum

    Ja miałem na tyle wysoki, że miałem wszystko odkryte, ale na tyle niski, że w ramach rekompensaty dostałem raptem parę tych bananów. No i tak ciułam powoli :)
     
    ma-ter lubi to.
  18. fisiexxx

    fisiexxx Zaawansowany

    odkryłam właśnie część wyspy skarbów i się zawiodłam, bo myślałam, że zwiększę powierzchnię uprawną. To odpowiednik ogrodu ozdobnego na Farmie?
     
  19. est-orka

    est-orka Fanatyk forum

    Tak, to odpowiednik ogrodu:)
    Zawsze, przed odkryciem czegoś w grze lub wykupieniem jakiejś opcji, trzeba przeczytać poradnik...
    https://board-pl.farmerama.com/index.php?threads/wyspa-skarbów.10514/
    Wtedy wiadomo w co się pakujemy ;)xD
     
    aweva55, ankak106 oraz ma-ter lubią to.
  20. fisiexxx

    fisiexxx Zaawansowany

    masz rację :) mój błąd niestety, ale przynajmniej fajne misje są do realizacji ;)
     
    est-orka lubi to.