Bahamarama

Temat na forum 'Dyskusje o grze i nie tylko' rozpoczęty przez użytkownika chris975, 30 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Sekme

    Sekme Generał forum

    Puchar, który stoi na drzewie działa na całej farmie i wyspie, a nie tylko na tym jednym polu, na którym jest ustawiony. Dlatego nie ma znaczenia, czy masz rozbudowane puchary, czy nie, warto je wrzucić na drzewo, by mieć więcej wypadajek.

    Mówiąc runa BB, miałam na myśli tylko jedną runę - tę ostatnią na tej prawej gałęzi. Runy z SP nie są warte uwagi, dopóki mamy deficyt gwiazdek. Tak samo runa z kolorowym zwierzakiem - dopóki nie są odblokowane cenniejsze runy, nie warto marnować gwiazdek na zwierzaki.


    Skoro już wszystkie 3 zawody masz odblokowane, to niestety - następne już tylko za gwiazdki :)
     
  2. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    Aaa takie buty. Dziękuję za oświecenie. Mam dżemiarnię na 4 poziomie (i SPA ale to się nie liczy) i nic więcej, więc żeby mieć taki "bajer" musiałabym kupić za realną kasę drugie rzemiosło 8) i dopiero wtedy 3 miałabym niby gratis po rozbudowie tego drugiego 8)
     
    Sekme lubi to.
  3. freska_kreska

    freska_kreska Hrabia forum

    No to już wiem na co zbieram gwiazdki. Przestawianie pucharów jest męczące. A jak je wrzucę tam to będę mogła dalej ten zwierzęcy ulepszać?

    Garbusy odblokowałam, pasze kręcę bo kasa wydane na misje z SP żeby się pobawić z gęsiami można było :) Powoli do przodu :)
     
    Sekme lubi to.
  4. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Jeśli w momencie deponowania pucharów nie mamy wszystkich ulepszeń, możemy je uzupełnić w dowolnym momencie. Raz zdeponowane puchary na stałe są umieszczone na Drzewie Mądrości. Więcej o runie TUTAJ.
     
    freska_kreska lubi to.
  5. Sekme

    Sekme Generał forum

    Niekoniecznie za realną kasę, tzn. teraz już nie, kiedyś było tylko za realną.
    W chwili obecnej drugi zawód można też kupić u Renzo.
     
    zagma lubi to.
  6. michałikamil

    michałikamil Czeladnik forum

    MAM pytankooo :D Ile obecnie kosztuje u was owoc pandanusa ????? :music::music::music: bo zastanawiam się czy odblokowac to drzewko xD

    ????????

    Posty połączyłam, na forum nie piszemy posta pod postem. Jeśli chcesz coś dodać, użyj opcji Edytuj.
    Proszę zapoznać się z Poradnikiem: >>klik<<
    Poćwiczyć możesz w tym temacie: >>klik<<
    MOD_Cookie*
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 11 lipca 2015
  7. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    michałikamil, na moim targu 154 oferty owoców Pandanusa w cenie od 360 do 640 SG/szt..
     
  8. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    u mnie od 299 do 754,90 SG za sztuke ;) ofert 88 ;)
     
  9. mahartka

    mahartka Baron forum

    u mnie 101 ofert, od 495 do 630 za szt. :)
     
  10. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    U mnie ceny pandanusa jak i kaki latają góra-dół.
    Bardziej mnie zastanawia cena pałeczek (w końcu mogłam na nich zarobić :D). Myślałam, że ktoś robił misję w spółdzielni, ale taa cena i masowy wykup już się utrzymuje parę dobrych dni. Pamiętam jak były nawet po 2000/szt. a teraz można je sprzedać swobodni za 6000 a maksymalnie nawet na 7500/szt.
    Ja mam dużo fabryczek pałek na wyspie, bo dają dużo TPD, ale nie miałam z nimi potem co zrobić, bo były niekiedy tańsze od pandy 8) W każdym razie ponad milion już na nich zarobiłam :p:)
     
    ma-ter lubi to.
  11. eliza9070

    eliza9070 Ambasador forum

    A jak kupisz bez odblokowania?
     
  12. Marzenocha

    Marzenocha Koneser forum

    Witam ! Tak się zastanawiam co pierwsze odblokowujecie w Świątyni małp, drzewka czy rośliny? Interesują mnie tylko dwa ostatnie pomieszczenia. Z pomieszczenia ósmego mam odblokowane wszystkie roślinki oraz kaki, z dziewiątego tylko zieloną herbatę i pandanus.
     
  13. eliza9070

    eliza9070 Ambasador forum

    Zwykle, to co jest potrzebne po kolei do spółdzielni. Z dziewiątego mam zieloną herbatę i pandanus, z ósmego kawę. kaktusa, hibiskusa, kaki i ostrokrzew. Potem trawę i kokkolobę, ale to trochę potrwa...
     
    Keczmer i Marzenocha lubią to.
  14. mahartka

    mahartka Baron forum

    ja zaczynam od roślinki a potem drzewko - chociażby ze względu na misje w spółdzielni - opierają się na roślinie i jej dużej ilości i potem aby ją zakończyć potrzeba trochę tego drzewka - na które można uzbierać bananów roślinką :)
     
    Keczmer i Marzenocha lubią to.
  15. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    w końcu odblokowałam Pitombę :D
    jeszcze tylko goji i poodkrywam posągi te po 20 bananów ktore mi po drodze został. ale najpierw ZB trzeba bedzie pozbierac :D no ale te najwazniejsze juz prawie wszystkie odkryte :)
     
    Nutka, eliza9070 oraz Keczmer lubią to.
  16. talarek1961

    talarek1961 Półbóstwo forum

    To podobnie jak ja:)-odblokowałam acai i pitombę podczas GT by ujrzeć to drzewko w całej okrasie;) i nie żałuję-jest śliczne.Zostało kilka hodowli za 20 i goi ale jakoś żal mi zbieranych na rafę ZBxD-zaczekam do końca roku i jak nie bedzie rafy to wtedy odblokuję;)
     
    Nutka i chrumcia91 lubią to.
  17. anusia541582

    anusia541582 Forumowy żółtodziób

    Z jakiego drzewka będzie mate?
     
  18. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    ja na bierząco odblokowuje. teraz mam 2 banany i zbieram na 46 na drzewo goi :p
    z ostrokrzewiu paragwajskiego ;)
     
    eliza9070 lubi to.
  19. talarek1961

    talarek1961 Półbóstwo forum

    U mnie tylko:) 130 ZB na ten moment ale na kolejne drzewko jakos mi żalxD
     
    toDzasta i chrumcia91 lubią to.
  20. azadrubalja

    azadrubalja Weteran forum

    Ostrokrzew paragwajski