Bahamarama

Temat na forum 'Dyskusje o grze i nie tylko' rozpoczęty przez użytkownika chris975, 30 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Uobuz

    Uobuz Forumowy żółtodziób

    ja tez, ale niestety dopalacz ktory daje +2 z pola niedziala i co teraz, a koszt jest spory
    i nalezy zapytac czy ja robie blad, czy gra i nie ma mocnych na odpowiedz, wiec jak to jest czy bede mial te +2, czy moge sobie pomarzyc i teacic sianogrosze na cos co hmmhm ot co....
     
  2. BA_Musa

    BA_Musa Guest


    Uobuz o jakim przetworze mówisz?
     
  3. -szyszka-

    -szyszka- Okazjonalny autor

    Jeśli chodzi Ci o chutney to u mnie jak najbardziej działa na bahamce też i mam +2 z upraw. Jeśli Ci coś nie działa to napisz do PT.
     
  4. Menasa

    Menasa Forum Pro

    Ja bym chciała by znowu można było kupić Kocianę Jonesa. To by ułatwiło sprawę.
     
  5. -szyszka-

    -szyszka- Okazjonalny autor

    o_Ooo taaak też o tym marzę.... Może coś pomyślą:p
     
  6. ma-ter

    ma-ter Komandor forum

    który dopalacz nie działa na wyspie??
    CJM daje +2 i działa na całej Farmie łącznie z wyspą...
    niestety te co działają na wyspie zwiększając plony są w diamentowym slocie więc nie można ich łączyć, a dawno nie było dodatkowego gniazda:(
     
  7. .Farmeria.

    .Farmeria. Półbóstwo forum

    Witom Sąsiadkę

    A można bez dopalaczy :) Mam 249 poziom, wszystko odkryte i 68 ZB na plusie, i nie używam dopalaczy Bahamowych.

    Moim zdaniem, przy moim poziomie, to bez sensu, bo na przejście 1 poziomu, potrzebuje ponad milion TPD, czyli ok 200 Naleśników Czekoladowych, niby sam je produkuje, ale wolę sprzedać, bo przy obecnych mizernych cenach, upraw, owoców i zwierzaków, SG zarabiam tylko na Rzemiośle.

    A poziomy przechodzę bezproblemowo, wystarczy mieć prawie całą wyspę w wysokich drzewach XXL, itemy dające TPD na Wyspie Skarbów, odpalam tylko codziennie rano Dzem Wielkanocny i Wieniec Wiosenny, czyli plus 60% na całą farmę i Bahamę, plus wszystkie sowy i gawrony, i zbieram dziennie ponad 250 000 TPD, czyli 4 dni jeden poziomek.
     
  8. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    A witam,witam :) Dobrze poczytać mądre porady ;) Na przyszłość jak znalazł.Na razie nie posiadam drzew XXL,itemy mam 2 xDxD o sowach i gawronach nawet nie słyszałam.Na szczęście u mnie przejście poziomu,to na razie ok.20 naleśników,z czego jestem szalenie zadowolona,biorąc pod uwagę zapowiadane nowości na wyspie.Ale dżem wielkanocny i wieniec od jutra będę stosować :p(Zb już też mam trochę uciułanych ;) )
     
  9. est-orka

    est-orka Fanatyk forum

    Dzień dobry :)
    Mam nadzieję, że pamięta też Sąsiad o "zagryzieniu" Babeczką tych dżemików i wieńców;)xD
     
  10. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    xDxDxD Sąsiad zapomniał także dodać jakie są ceny tych rarytasów ;) Niestety,farmera na dorobku na codzienne objadanie się nie stać xD Trudno,kruszony muszę produkować pełną parą :p
     
    .Farmeria. lubi to.
  11. est-orka

    est-orka Fanatyk forum

    Pewnie, ceny nie podał dlatego, bo ma zamiar w prezencie podsyłać...tak na początek :p;)xD .....prawda wspólny Sąsiedzie xDxDxD
    Ja na przejście poziomu na wyspie potrzebuję zrobić ok. 7mln. TPD :eek: ....więc teraz korzystajcie z wszystkich dostępnych środków....bo im wyżej tym trudniej o ZB.:(
     
    Ostatnie edytowanie: 3 września 2014
    cyfrzakk, ankak106 oraz .Farmeria. lubią to.
  12. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    Doberek wszystkim:)potwirdzam slowa Farmerii:)wystarczy dobry uklad itemowo-drzewny;)i lvl same leca8)
    w moim przypadku pomaranczowe wielblady zastepuja drzewka ,powod dobry zarobek8)
     
    mmutla i ankak106 lubią to.
  13. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    xDxDxD Też mam pomarańczowe wielbłądy...Całe 12 sztuk :p:music::inlove:xDxDxD
     
  14. Vaiot

    Vaiot Nadzorca forum

    masz fajnie :p zanim ja się doczłapie do kolorowych wielbłądów...-.- to pewnie już będą kolorowe słonie albo inne zwierze -.-
     
  15. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    doloz do tego jeszcze 18 zagrod:p wtedy pogadamy...hi hi
     
  16. Vaiot

    Vaiot Nadzorca forum

    zapewne miejsca nie ma ;) ktoś musi jeszcze te pałeczki wytwarzać :p
     
  17. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    No fajnie ;) ale poza tym tylko świątynie pootwierane,żadnego zielska powyżej(poniżej zresztą też niewiele) Bromelii nie posiadam :cry:Bromelię musiałam z bólem serca (złote banany :cry:)odkryć,bo do kruszonów była niezbędna .Dojdziesz do garbusków,spokojnie 8) I do innych nowości też 8) Edit: Norbijas,tylko 18 ? To spoko,następne BB i mam xDxDxD
     
  18. Vaiot

    Vaiot Nadzorca forum

    Garbusy mam... ale nie kolorowe :p za to bromelie widzisz mam ( nie bardzo wiem po co bo nie mam SPA) i tak gdzieś po drodze te ZB mi zginęły :p:oops:
     
  19. .Farmeria.

    .Farmeria. Półbóstwo forum

    xDxD
    Witam z rana Miłą Sąsiadeczkę

    Oczywiście że pamiętam o Babce Pinkie, bez niej połowa dobroci by była stracona :)

    Dzem Wielkanocny mogę podesłać, bo sam produkuję, a Wieńca Wiosennego nie podeślę bo Kwiaciarnia nie na tym poziomie, żebm nie dostawał od jednej zamożnej sąsiadeczki, nie powiem jakiej bo wszyscy by chcieli, w prezentach Wieńca Wiosennego, to by było niewesoło :)

    Na razie jestem na dorobku, bida hula po polach i stodole, ale kiedyś też się dorobię piątego poziomu w Kwiaciarni i Spa :)
     
    Ostatnie edytowanie: 3 września 2014
  20. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Jak ją masz,to sobie siej na zapas-otworzysz SPA,to jak znalazł ;) A co do Twojego wcześniejszego postu:miejsca faktycznie na razie nie mam :p Pędzli mi się za to nazbierało,7 tokarni pracuje pełną parą i gdyby nie coraz niższa cena pałeczek...to pędzelki jeszcze mam na 4 szt. :music:A tak już bez żartów-kasy na Alpaki już nie mam(i mało puszek z farbą) ale mam nadzieję parę sobie "wyprodukować"na BB,dozbierać SG,dokupić....i wtedy dopiero następne garbuski postawię 8)
     
    Ostatnie edytowanie: 3 września 2014