Babeczka

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika dszmyd, 29 stycznia 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. dszmyd

    dszmyd Hrabia forum

    Babeczka Pinki przedłuża o 30 % działanie np chutnea MJ. Chutney mam jeszcze aktywny przez 3 godziny. Czy użycie babeczki teraz przedłuży mi czas działania o 30% z 3godzin czy z założonego przy chutneyu czasu 18 godzin?:)
    Przepraszam, że zadaję pytanie w tak zawiły sposób, ale jakoś nie mogę go prościej ułożyć.
     
  2. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Pytanie jak najbardziej zrozumiałe :)

    Babeczka Pinkie Pie przedłuży o 30% czas działania bonusu licząc podstawowy czas jego działania czyli od 18h niezależnie od momentu użycia babeczki. Czyli możesz użyć babeczkę nawet na godzinę czy pół godz..przed zakończeniem działania chutneya a bonus zostanie przedłużony tak jakbyś użyła babeczkę tuż po użyciu chutneya.

    Czy masz jeszcze jakieś pytanie?
     
  3. dszmyd

    dszmyd Hrabia forum

    Dziękuję bardzo, zamykamy :)
     
  4. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Bardzo proszę i zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.