BA_Ghost

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika BA_Ghost, 16 października 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    To tym bardziej bym odsypiała, ale jak stołówkę zamykają to rozumiem :)
    Ale szybko biegasz, nie nadążam... ja już stary moderator jestem, nie mam tyle sił, co Wy, młodzi :D
     
    BA_Ghost lubi to.
  2. BA_Salsa

    BA_Salsa Guest

    Emi, tu nie o staż chodzi, a o te niewygodne szpilki ;)

    Witam Gospodarza :)
     
    BA_Ghost i BA_Czerwona lubią to.
  3. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Ty mi o tych szpilkach nie przypominaj :) wyglądają obłędnie... ale nadal nie wiem jak wytrzymam w nich całą noc :)
     
  4. BA_Ghost

    BA_Ghost Guest

    A witam, witam xD

    wytrzymasz, wytrzymasz xD
     
  5. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Dzień dobry, Duszku :)
    Jak spędzasz upalny weekend?
     
  6. BA_Ghost

    BA_Ghost Guest

    Ło matko, jak mnie dawno nie było we własnym domku na forum xD wstyd normalnie :p

    Emi jak już wpadłaś do mnie to mogłaś chociaż pajęczyny poomiatać xD
     
  7. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    tu tyle pajęczyn było, że z maczetą bym musiała wejść... jeszcze bym sobie krzywdę zrobiła...
     
  8. BA_Ghost

    BA_Ghost Guest

    to może kosa spalinowa dałaby radę :)
     
  9. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Wolałam nie używać :) Nie wiedziałam czy jesteś w środku :)
     
  10. BA_Ghost

    BA_Ghost Guest

    Może i masz rację - chociaż fryz na Pazdana jest teraz w modzie ponoć xD
     
  11. magikjg

    magikjg Czeladnik forum

    czeeeeeść :) No z tą Twoją nową fryzurką jesteś wyjątkowo modny :D :p Co tam słychać?
     
    BA_Ghost lubi to.
  12. BA_Ghost

    BA_Ghost Guest

    O matko i córko 8) xD któż to się odezwał ?????

    Jak miło gościć Cie w moich skromnych progach :inlove: fryzurka ma to do siebie że lubi odrastać ;) efekt powoli zanika 8) szykuje się powoli do urlopiku i ukochanej szwendaczki po Tatrach :inlove:
     
  13. matiz321

    matiz321 Hrabia forum

    Witam Rysiu!
    Wpadam obadać nowe kątki, w których mnie jeszcze nie było xD
     
    BA_Ghost lubi to.
  14. BA_Ghost

    BA_Ghost Guest

    Hejka wieczorową porą ;) badaj, badaj xD przy okazji zdejmiesz pajęczyny ;)
     
  15. matiz321

    matiz321 Hrabia forum

    W takim razie idę po narzędzia i zmiatam xD

    [​IMG]
     
    BA_Ghost lubi to.
  16. BA_Ghost

    BA_Ghost Guest

    matiz321 tylko nie za mocno bo farba zejdzie :p xD
     
  17. matiz321

    matiz321 Hrabia forum

    Jak zejdzie, to odmalujemy xDxDxD
     
  18. magikjg

    magikjg Czeladnik forum

    a widziałam na FB. Chyba byliśmy niedaleko siebie, bo ja w tamten weekend też w Tatrach gościłam, ale w Zakopanem. Choć ja za wiele nie zwiedziłam, w sumie to tylko Gubałówka i Morskie Oko :D Trudno to nazwać szwendaczką po Tatrach, ale niestety więcej nie było możliwe. Byłam pierwszy raz, więc uważam to za udaną wyprawę i czuję niedosyt, więc myślę, że z pewnością jest to miejsce do którego wrócę. Mój mąż już mówi, żeby tak pojechać w zimę, choć zimą może i pięknie, ale za to ciężko się zwiedza górki, zwłaszcza gdy ktoś nie ma w tym zbyt wielkiego doświadczenia jak my. Na Rysy z pewnością się nie wybieram, widziałam zdjęcia w necie i wiem, że to nie dla mnie. Ale parę fajnych górek jeszcze mogłabym zobaczyć. Może Ty coś polecisz dla słabych piechurów?
     
  19. BA_Ghost

    BA_Ghost Guest

    magikjg możliwości wycieczek w Tatrach jest tak wiele, że nie sposób wszystkich opisać.

    Na początek proponuję Halę Gąsienicową jako takie małe preludium gór. Stosunkowo łatwe podejście z Kuźnic przez zbocza Boczania. W wersji dla całkiem słabych piechurów - podejście od Psiej Trawki (start z parkingu za Toporową Cyhrlą), łagodniejsze ale bardziej monotonne.

    Dobrym rozwiązaniem jest podejście na Wielki Kopieniec od strony Polany Olczyskiej. Zaczynasz w Kuźnicach (dolna stacja kolejki na Kasprowy) i wędrujęsz przez Przełęcz pod Nosalem do Polany Olczyskiej, a później bezpośrednim szlakiem na Wielki Kopieniec.

    Fajna wycieczka jest na Gęsią Szyję. Start z parkingu na Zazadni → Sanktuarium "Wiktorówki" gdzie można napić się ciepłej herbatki przyrządzonej przez braci zakonnych (opłata "co łaska") → Rusinowa Polana → Gęsia Szyja.

    Ewentualnie do Schroniska w Dolinie 5 Stawów Polskich. Startujesz z Palenicy Białczańskiej (start na Morskie Oko) → podejście do Wodogrzmotów Mickiewicza (duży parking i Toi Toie) → odbijasz w prawo na Dolinę Roztoki → idziesz do Wodospadu Siklawa (największy w PL) → przechodzisz przez próg wodospadu i znajdujesz się prawie przy Schronisku. Jeśli sił starcza (i chęci) to można niebieskim szlakiem przez Świstówkę Roztocką przejść do Morskiego Oka ;)

    Daj znać jak będziesz się zaś wybierała to jeszcze coś pomyśle i zaproponuję :)
     
  20. MOD_Ananke

    MOD_Ananke Guest

    dzień dobry :)

    z rewizytą i życzeniami przyjemnej niedzieli przybywam :D
     
    BA_Ghost lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.