BA_Ghost

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika BA_Ghost, 16 października 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. gertruda1212

    gertruda1212 Książę forum

    wooow duszek ma wlasny wątek i ja o tym nie wiedzialam :p ?
     
    BA_Ghost lubi to.
  2. ells.w87

    ells.w87 Komandor forum

    Duszku (nie wiem czy imienia mozna uzywac) a zima przy bieganiu nie masz rumiencow? ;)

    a wstydzic sie nie powinienes :D
     
    BA_Ghost lubi to.
  3. BA_Ghost

    BA_Ghost Guest

    gertruda1212 bo Ty tylko u czatusi przesiadujesz xD zapraszam do siebie w ramach wolnych przebiegów na forum ;) pozdrawiam milusio :)

    ells.w87 jak chcesz używać mego imienia to używaj :p Ja nie zabraniam :p już edytuję pierwszy post ;) buziaczki "mroczne dziewcze" ;)
     
  4. ells.w87

    ells.w87 Komandor forum

    Rysiu :inlove::inlove::inlove::inlove::inlove: no wlasnie nie wiedzialam czy moge, bo wczesniej informacji nie bylo podanej :)
    nie zapomnij dzisiaj o wrozce zebuszce ;) a z ciekawosci ile teraz sie zostawia pod poduszka? :) musze sie przygotowac psychicznie :music:
     
  5. BA_Ghost

    BA_Ghost Guest

    Szczerze mówiąc to sam nie wiem :eek: ale inni rodzice podpowiadają że między 10 a 20 zeta - 50 to już by była rozpusta dla 6 latka :p Poza tym On tych zębów trochę ma :p jak zaczną wypadać to przy stawce 50 zeta zbankrutuję xD
     
    ells.w87 lubi to.
  6. ells.w87

    ells.w87 Komandor forum

    haha, no wlasnie :)
    ostatnimi czasy te drobne upominki juz wcale nie sa tak drobne jesli chodzi o cene ;)
     
    łatkaszb i BA_Ghost lubią to.
  7. BA_Ghost

    BA_Ghost Guest

    I powiem Ci że to wcale nie jest wina dzieciaków :oops: to My dorośli sami nakręcamy tę spiralę cenową xD
     
    łatkaszb i ells.w87 lubią to.
  8. ells.w87

    ells.w87 Komandor forum

    tu sie zgodze :)
    mnie za rok czeka Komunia- juz sie boje :)
    aczkolwiek matka mojej chrzesnicy wrecz narzeka jak kupuje malej jakis prezencik :) uroki bycia ciocia na obczyznie ;)
     
    łatkaszb, gertruda1212 oraz BA_Ghost lubią to.
  9. łatkaszb

    łatkaszb Aktywny autor

    witam Ghost:D ja jeszcze jestem dalej na południu:)cieszę się że masz swój kącik:inlove:ja już rozpieszczam wnuki to dopiero frajda:inlove:ja mam starszego wnuka od twojego syna:p
     
    Ostatnie edytowanie: 4 stycznia 2016
    gertruda1212 lubi to.
  10. gertruda1212

    gertruda1212 Książę forum

    witam serdecznie duszku :) no juz bede tutaj do Ciebie zagladala czesciej ;) wiem jak trafic :D
     
    łatkaszb lubi to.
  11. BA_Ghost

    BA_Ghost Guest

    łatkaszb miło widzieć "południową" duszyczkę ;) zaglądaj do mnie częściej :) mnie tam do wnuków jeszcze daleko xD
    gertruda1212 no zapraszam - nawet codziennie :) drogowskazy już powiesiłem na forum :)
     
    gertruda1212 i łatkaszb lubią to.
  12. łatkaszb

    łatkaszb Aktywny autor

    witam wszystkich :)ale dajecie popis tańca tylko się uczyć od was :)brawo DaMo i Ghost:inlove:
     
    Ostatnie edytowanie: 23 lipca 2016
    MOD_DaMa lubi to.
  13. BA_Ghost

    BA_Ghost Guest

    łatkaszb w końcu mamy karnawał ;) witam Cie milusio :)
     
    łatkaszb lubi to.
  14. MOD_DaMa

    MOD_DaMa Forum Moderator Team Farmerama PL

    a kuku :D jeszcze mnie tu nie było:p

    2016-01-03 12_35_55-ciasta - Szukaj w Google.png
    Wiem ,że jest póżno ,ale ciacho zostawiam do porannej kawy;)
     
    BA_Ghost i łatkaszb lubią to.
  15. BA_Ghost

    BA_Ghost Guest

    Mniam, mniam, mniam ;)

    Dopiero na popołudniową się załapało ;)
     
    łatkaszb lubi to.
  16. ziziabela

    ziziabela Wielki mistrz forum

    Witaj duszku. Wpadłam tylko się przywitać i złożyć życzenia noworoczne.[​IMG] Powodzenia.
     
    łatkaszb lubi to.
  17. BA_Ghost

    BA_Ghost Guest

    ziziabela witam milusio wieczorową porą :)

    Miło że zajrzałaś do mojego zakątka :)

    Życzę samych przyjemnych chwil w roku 2016 ;)
     
  18. -Wiewiora-

    -Wiewiora- Weteran forum

    Jak miło Cię widzieć Duszku;) Życzę Tobie miłego popołudnia i pysznego obiadku:p
     
  19. BA_Ghost

    BA_Ghost Guest

    -Wiewiora- miło mi powitać Cię w moim skromnym zakątku :) Cieszę się że znalazłaś drogę :) Udanego dnia życzę :)
     
    łatkaszb i -Wiewiora- lubią to.
  20. łatkaszb

    łatkaszb Aktywny autor

    witam Ghost trzymam w sobotę kciuki życzę powodzenia i ukończenia biegu:)Ghost chwal się jak tam bieg dałeś czadu:D
     
    Ostatnie edytowanie: 18 stycznia 2016
    BA_Ghost lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.