BA_Czerwona

Temat na forum 'Kto jest kim - ekipa' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 19 grudnia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    nie chciałabyś takiego? :eek:
     
  2. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Nooo baaa kto by nie chciał Choć przyznam ze to raz na jakiś czas bo siedzeniem w domu to raczej sie nudzę i czym wiecej wolnego tym bardziej mnie to często męczy :p
     
  3. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    ja ostatnio miałam prawie tydzień (no dobra, 4 dni) i nie zdążyłam się jeszcze ponudzić, chociaż gdyby nie ekipa to faktycznie, brakowałoby mi motywacji, żeby się ruszyć z łóżka przed południem :D
     
    agucha31 lubi to.
  4. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    oj nie ja jakbym do południa w łóżku leżała to później bym była zakręcona i z wielkim bólem głowy wstała W łóżku to mnie nawet choroba nie zatrzyma Ostatni raz kiedy tak bezczynnie leżałam to w szpitalu popodłanczana do pipkadełek a i tak wariowałam i czekałam tylko kiedy to odłączą aby wstać
     
  5. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    ja do 10 mogę spać, czasem i po 11 mi się zdarza, ale za to często po jakiś nocnych rozmowach z kimś z Ekipy :D
     
  6. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Nie no ja miewałam tak ze prawie do świtu siedziałam a i tak max koło 9 wstałam Kiedyś jak miałam w pracy nocki potrafiłam rano zejść o 7 sie położyć a o 10 juz na zakupy sie wybrać :p
     
  7. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    No nie, tak dla przyjemności to się nie zrywam, ale do pracy jak trzeba...
    Od zawsze chyba miałam takie poczucie obowiązkowości i jak mi ktoś mówił, żebym szła spać, bo rano nie wstanę to potrafiłam siedzieć do 4-tej, a o 7-mej wstać przed wszystkimi :D
     
    agucha31 lubi to.
  8. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Ja ogólnie nie lubie długo spać
     
  9. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Nie wiesz co dobre :)
    Jeśli mowa o spaniu to uciekam, dobrej nocy, Aga :)
     
  10. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Ok Dziękuje i wzajemnie Dobrej :)
     
  11. *Kate666*

    *Kate666* Okazjonalny autor

    Witaj Emilko
     
  12. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    A dzień dobry :)
     
  13. MOD_Erator

    MOD_Erator Weteran forum

    Dzień dobry chitynko

    Wcześnie dziś wstałaś. Czyżbyś się wyspała?
     
  14. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Nie, po prostu muszę ogarnąć kilka rzeczy zanim pójdę do pracy :)
    A Ty już ogarnąłeś śniadanko? :)
     
  15. *Kate666*

    *Kate666* Okazjonalny autor

    Emilko jak mogę odzyskać swoje stare konto?
     
  16. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

  17. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Ech kochana tak rzadko wpadasz do własnego domku ze nawet nie wiesz ze mleko skisło , kawa sie skończyła a herbaty nie pijam :(
     
  18. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Hm... może mnie jakoś zmobilizujesz i przypilnujesz, co? :p
     
  19. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    No wiesz ja Twój domek odwiedzam kiedy tylko mogę :p Ale jak czekam i czekam i czekam a iebie w nim nie ma to co ja biedna bede sama siedziała jak nawet kawy nie ma jak sie napić :p Ale teraz jak nie bedziesz zaglądała do domku a zobaczę gdzie indziej to za uszy przytargam :p Bo gdzieś musze sie podziać skoro w moim domku znowu pajęczyny sie zalegają :(
     
  20. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Biegnę tam, chociaż ten tydzień strasznie mi dał w kość i troszkę sił mi brak :)