BA_Czerwona

Temat na forum 'Kto jest kim - ekipa' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 19 grudnia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Cześć Czerwoniutka :)
    Zaproszenia na imprezkę będą, czy każdego wpuszczasz, kto przyjdzie?
    Ba ja nie wiem, czy kreację szykować...a może piżama party...
     
  2. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Z roku na rok coraz młodziej :)
     
  3. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Byle nie na golasa ;) Drzwi tutaj zawsze otwarte :)
    bo pomyślę, że chcesz czegoś ode mnie ;)
     
  4. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    A czy ja kiedykolwiek czegoś nie chciałem :p
     
  5. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Właśnie zastanawia mnie czego możesz chcieć i czemu ode mnie, a nie od Izy :)
    Jak było na urlopie? :)
     
  6. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    z Izą to ja sobie ten tego no... może niekoniecznie na forum :p

    A urlop był super. Tak nam było żal, że się kończy, że w ostanią noc rządziliśmy do 5:30. I pewnie posiedzielibyśmy dłużej, gdyby nie to, że niektórym zabrakło już sił xD
     
  7. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    sił czy wątroby? ;)
     
  8. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    O tej porze to raczej sił. Zwłaszcza że w poprzednie noce chodziliśmy spać po 3 i wstawaliśmy koło 9, bo szkoda nam było czasu na dłuższy sen :)
     
  9. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    6 godzin to i tak sporo :)
     
  10. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Niektórzy z roku na rok stają się coraz starsi i mniej wytrzymali. Dłużej niż tydzień nie wytrzymują takiego trybu życia, a po tygodniu muszą przespać pół dnia ;)
     
  11. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Widzisz, ja młodnieję, więc nie wiem jak to jest na starość :p
    Wiem, że po weekendzie z Tobą tydzień dochodzę do siebie ;)
     
  12. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Młody organizm jest silny i może nie spać cały weekend. Sumarycznie potrzebuje jednak więcej snu i potem dosypia przez tydzień :p
    Jednak w moim wieku wytrzymałość już nie jest taka i przynajmniej te kilka godzin każdej nocy muszę poświęcić na odpoczynek ;)
     
  13. Anja8787

    Anja8787 Generał forum

    Hej! Pewnie znajdziesz gdzieś te motywację do pracy. ;) Jakoś trzeba dać sobie z tym radę. :)
    Codziennie muszę znaleźć sobie trochę sił na naukę i inne obowiązki. Pomagają zdecydowanie pasje, zajęcia, które robię z przyjemności, a nie z przymusu, one dają kopa. :p
     
  14. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Zgredzio, jakie Ty masz świetne teorie :D
    Isierko, chyba muszę jakąś znaleźć :D
     
    Anja8787 lubi to.
  15. Anja8787

    Anja8787 Generał forum

    A najlepszym rozwiązaniem jest zbudowanie w sobie samozaparcia, czyli braku potrzeby bodźców, które zmotywują Cię do działania. ;) Ale to ciężka praca nad sobą, w pewnym stopniu u siebie to wypracowałam. Im więcej masz potem z tego korzyści, tym bardziej podnosi się poprzeczka. :p A tak przy okazji to właśnie w tym roku podejmuję walkę z lenistwem. xD Dzisiaj wypisuję takie rzeczy, bo mam taki bojowy nastrój. xD
     
  16. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Podziwiam... ja jak zawsze w wolny dzień mam święto lenia :D
     
  17. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Walczę z lenistwem od samego urodzenia, bo urodziłam się w niedzielę i podobno lenistwo mam we krwi xDxDxD
    Nie wiem, jak mi ta walka idzie, ale jako osoba leniwa z natury obowiązki odbębniam bardzo szybko, żeby mieć je z głowy.
    I chyba jestem mistrzem w upraszczaniu i ułatwianiu sobie życia xD
     
    Anja8787 lubi to.
  18. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Bill Gates stwierdził, że do najtrudniejszego zadania zatrudniłby lenia... wszak najszybciej znalazłby szybkie i nieskomplikowane rozwiązanie :)

    Ja jednak jestem zwykle typem lenia, który wszystko zostawia na ostatnią chwilę... no, czasem mi się udaje wygrać z samym sobą :) poza tym coraz częściej też zaczynam od razu, bo wiem, że potem mogę zapomnieć :D
     
    Anja8787 lubi to.
  19. Anja8787

    Anja8787 Generał forum

    Ja też robię wszystko na ostatnią chwilę, albo kombinuję. xD I zamierzam z tym walczyć, w tym tygodniu nie robiłam niczego na ostatnią chwilę, ale za to też trochę kombinowałam, ale mimo wszystko jestem zadowolona z siebie. xD Ciekawe ile wytrzymam. :p
     
  20. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Podziwiam... ja nauką lat poprzednich nie robię sobie już postanowień, wpadam tylko w depresyjny stan, że sama ze sobą wygrać nie potrafię ;)
     
    Anja8787 lubi to.