BA_Czerwona

Temat na forum 'Kto jest kim - ekipa' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 19 grudnia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Nie, wróciłam z urlopu jakieś 2-3 tygodnie temu i na razie tylko jeden wyjazd w planach :) ale tylko na weekend :)
     
  2. Wika7022

    Wika7022 Chodząca legenda forum

    Za granicę, nad morze, w góry...? :)

    Miłego dnia. :)
     
  3. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Nie:D zwykła skleroza:p A ten wyjazd to do ZakopanegoxD??
     
  4. Wika7022

    Wika7022 Chodząca legenda forum

    Cześć. :)

    Przyszłam życzyć miłego dnia. :)
     
  5. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    A ja dołączyć się do życzeń:D
     
  6. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Ani w góry, ani nad morze, ani nawet za granicę, ale też będzie fajnie :D
     
  7. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    wypad do rodzinki:D ?? Pewnie pożerować na rodziców:pxDxDxD
     
  8. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Na wyjazd do rodzinki bym się tak nie cieszyła, bo liczą się ludzie, nie miejsce ;) dobra, nic więcej nie napiszę :) A jak Wy spędzacie wakacje?
     
  9. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    Ello Emilko :):)

    to domyslam sie ,ze ciekawy z przyjaciolmi weekendzik kiedys tam Ci sie szykuje :),szkoda pracusiu,ze nie znajdziesz odrobiny czasu na kawe,ja juz tydzien mialam urlopu na poczatku czerwca,zwiedzilam Torun :p,nastepny urlop na poczatku sierpnia,plany pozwiedzac troszke :)

    udanej niedzielki zycze :):) i zostawiam pozdrowionka dla ....Sabinki :):):)
     
  10. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Czekając na koniec rekrutacji, żeby pojechać odpocząć na wieś do babcixD

    Ja może pozwiedzam morze,Poznań, ale w Gdańsk wątpięxD Siostra pozwiedza Płock, ale pod kątem festiwalu, moteli i restauracjixD A mama dziś kończy odpoczywanie w ZakopanemxD
     
  11. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Ewa, wyjazd jest planowany w zasadzie od roku, od kilku miesięcy załatwiony nocleg, więc chyba by mnie zlinczowali, jakbym nie pojechała ;) Ale w pracy totalny sajgon i na pewno więcej wolnego w najbliższym czasie nie dostanę, koniec dobroci ;)

    Tomek, czyżbyście w wakacje od siebie odpoczywali?
     
    -mala159- lubi to.
  12. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Prosto odpowiem- takxD
     
  13. Wika7022

    Wika7022 Chodząca legenda forum

    Ja pod koniec lipca nad morze wyruszam na 1,5 tygodnia. :)

    Miłego dnia. :)
     
  14. SMOD_Wadera*

    SMOD_Wadera* Guest

    Emi weźmiesz mnie do walizki?? :p
     
  15. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Witam Emilko. Sytuacja tak wygląda, że jak zakładałam konto {Nick: 1qwa }nie myślałam że to będzie na dłużej i założyłam na adresie firmowym. Było dobrze do czasu, aż szef przyszedł i powiedział, że tamten adres nie działa i założył nową pocztę. Do tej pory jakoś było, ale od 3 tygodni nie mogę wejść na konto farmeramy. Wylogowuje mnie. Podobno jakby było zablokowane, to powinien być napis, że zablokowane przez administratora. U mnie nic takiego nie pisze. Teraz to już nic nie wiem. Nic mi pomoc techniczna nie odpisuje, pewnie piszą na tamten adres a na nowy nic mi nie chcą odpisać.
    Co do weryfikacji nie ma sprawy, jeszcze pamiętam co tam było i co kupiłam za normalną kasę.
    Tylko napisz mi kiedy mam napisać do pomocy, żeby Ciebie zastać.
    Teraz mam założone nowe konto 122 qwazi i proszę jakby co o sówkę na to konto. Pozdrawiam.
     
    Ostatnie edytowanie: 7 lipca 2015
  16. Wika7022

    Wika7022 Chodząca legenda forum

    Cześć Emilko. :)

    Przyszłam z odwiedzinami, przy okazji przynosząc coś zimnego. ;)

    [​IMG]

    Może podzielisz się z gośćmi. :)

    Miłego dnia. :)
     
  17. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    To ja porywam jedno i słucham życzeń Emilki co na obiad;)
     
  18. Wika7022

    Wika7022 Chodząca legenda forum

    To ja będę pierwsza i coś sama zaproponuję:
    [​IMG]
     
  19. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Monia, do walizki nie, ale coś wymyślimy ;)
    Wika, Tomek, ja o obiedzie mogę pomarzyć, dzisiaj zjadłam na obiad wafelka -na tyle znalazłam czas w pracy :D

    Mariolu, pomoc techniczna odpowiada na taki adres, jaki podałaś w zgłoszeniu (choć jeśli podałaś inny niż przypisany do konta w grze, to nie udzielą informacji o koncie). Co będzie najlepszym wyjściem?
    Napisz z adresu, jaki jest przypisany do konta w grze, w treści opisz, że konto zostało prawdopodobnie zablokowane, ale nie masz dostępu do adresu mailowego (najlepiej z powodem dlaczego tak się stało). W treści napisz również adres do korespondencji, napisz, że chętnie podasz dane do weryfikacji. Od razu możesz podać takie dane jak poziom na Farmie i Bahamaramie, jakieś itemy specjalne, w odpowiedzi na naszą wiadomość możesz załączyć np. potwierdzenia dokonania płatności -to raczej dane, których nikt poza właścicielem nie ma.
     
    SMOD_Wadera* lubi to.
  20. Wika7022

    Wika7022 Chodząca legenda forum

    Ojejciu. :( Kanapek zapomniałaś? :)