BA_Czerwona

Temat na forum 'Kto jest kim - ekipa' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 19 grudnia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    ja liczę na odwołanie decyzji obecnego prezydenta (cud) o skrócenie wakacji o 1 miesiąc i (najprawdopodobniej) zlikwidowaniu wszystkich przerw świątecznych dla dzieci, kiedy dorośli nie mają urlopu -.-8)8)
     
    JMJH lubi to.
  2. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Krasnoludku, na forum nie gadamy o polityce, napisz petycję :)
     
    JMJH lubi to.
  3. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    no tak, dziękuję za przypomnienie :)
     
    JMJH lubi to.
  4. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Jaki Ty się grzeczny zrobiłeś :) Jestem z Ciebie dumna :)
     
    JMJH lubi to.
  5. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Ale na FR mi to się odbija :(
     
    JMJH lubi to.
  6. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    że za grzeczny jesteś? niemożliwe :)
     
    JMJH lubi to.
  7. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    A jednak :D Tu jestem (aniołek) a tam (diabełek) :( Przez Tiago, który krytykuje to, że nie mam własnego zdania :p Napisał tak :

    ,,To powodzenia w dorosłym życiu''.

    Nie lubię szczerości aż do bólu - mam nadzieję, że tylko na forum 8)
     
    JMJH lubi to.
  8. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Dorosłe życie uczy wiele. Mnie na pewno nauczyło pokory i czasem trzymania języka za zębami zanim nie pomyślę dwa razy czy to ma sens. Może i Tobie się uda wykształcić w sobie jakieś przydatne cechy na nowy etap w życiu :)
     
    JMJH lubi to.
  9. JMJH

    JMJH Stary wyjadacz

    Dziekuje Emi :) I czy chcesz ta brygade do tych prac? Albo chcesz, zeby jakas praca Ci jeszcze pozostala, zebys nie nudzila sie ?? :)
    Jak sie czuje? Hmm.. jak gif EKG.. (moze troche wolniej..)

    [​IMG]
    Ale mysle, ze to, co pisal Tomek
    "ja liczę na odwołanie decyzji obecnego prezydenta (cud) o skrócenie wakacji o 1 miesiąc i (najprawdopodobniej) zlikwidowaniu wszystkich przerw świątecznych dla dzieci, kiedy dorośli nie mają urlopu"
    nie jest polityka, lecz wolanie o pomoc!!! To nie polityka, lecz zycie.. albo smierc..

    Pamietam, kiedy bylam mala i pozniej.. kiedy chodzilam do szkoly i jak wiele potrzebowalam wszystkich wakacji i wszystkich przerw swiatecznych dla dzieci, pomimo ze dorosli nie miali urlopu tak dlugo.. I kiedy doroslam i musialam chodzic do pracy, pamietam, jak wiele brakowal mi ten czas dluzszych wakacji, kiedy mialam urlop tylko 14 dni w roku i bylam chora i szybko zmeczona z wszystkiego.. I potrzebowalam wiecej czasu odpoczac..
    Kiedy przyjaciolka powiedziala mi o pracy, gdzie ma wiecej pieniedzy i urlop caly miesiac i ze tez moge tam isc, to wzielam z radoscia ta prace..
    Ale - i ten miesiac urlopu byl wkrotce malo dla mnie..
    I kiedy potem juz nie moglam pracowac nigdzie, w zadnym zajeciu, mogli sie dziwic, dlaczego.. Dlatego, ze bylam wyczerpana i zniszczona z tego wszystkiego zlego... :(
    Zamiast likwidowania przerw i skrocenia wakacji mieliby przedluzyc urlop doroslym, ktorzy tego bardzo potrzebuja, bo tez sa wyczerpani, jak ja bylam.. i jeszcze jestem..
    To jest o zyciu realnym, nie o polityce..
    Polityce nie rozumiem. Ale co potrzebuje w zyciu, to rozumiem..
    Czy rozumiesz??
     
    Ostatnie edytowanie: 26 maja 2015
  10. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Mnie dzisiaj nauczyło trzymania języka za zębami xD Uważałem , że mam 4 z chemii z pracy domowej z żywności, ale pani powiedziała, jak ja powiedziałem, że może wzory substancji dodatkowych mnie uratowały i pani potwierdziła ;) I powiedziała, że następnym razem trzymał język za zębami, bo rzeczywiście sprawdzi i obniży xD Co do kółka z matematyki - dzisiaj nauczyłem się udowadniać prawa i zdania logiczne (koniunkcja, alternatywa itp. itd.) A to materiał z liceum xD Na kolejnym kółku będą zbiory bo origami już nie :p Nauczyłem się też co to jest prawo przechodniości infiltracji czy coś takiego i metody zero-jedynkowej xD
     
    JMJH lubi to.
  11. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Hania, biorę całą tą brygadę :) jestem totalnie zmęczona i odliczam dni do urlopu :) Na szczęście to już niedługo :)
    Ale chyba lubię pracować :) Brak motywacji, żeby rano wstać, ubrać się i umalować doprowadzał mnie do szaleństwa.

    Tomku, to jakiś bardzo pracowity dzień :)
     
    JMJH lubi to.
  12. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Emilko (przepraszam, musiałem sprawdzić, pomyliłabyś mi się z jakąś Ewą ;)) , i to wszystko w zaledwie 45 min gdy klasy drugie poprawiały pracki na wyższe ocenki z matematyki xD Kolejne 45 min pani mi tłumaczyła (nie bezskutecznie) zadania z ćwiczeń, których nie rozumiałem a ja przepisywałem wnioski, czyli kiedy jest koniunkcja itp. itd. I to jest łatwiej zrozumieć wtedy w liceum ;)
     
    JMJH lubi to.
  13. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    to teraz jeszcze trzeba wiedzę utrwalić, może się w życiu przydać :)
     
    JMJH lubi to.
  14. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    to dajesz kilka zadań chociaż mogą się przerazić co po niektórzy w twoim wątku xD
     
    JMJH lubi to.
  15. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Ja? Ja wolę wymyślić jakieś inne zdania niż egzaminować Cię z wiedzy :) Dużo bardziej wolę po prostu rozmawiać :)
     
    JMJH lubi to.
  16. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Okej ;) Ale zdania logiczne jak i nielogiczne są w powszechnym użyciu xD

    Masz ładną bluzkę. - zdanie nielogiczne (kwestia gustu)
    ,ALE...
    Jeśli będziesz dobrze pracował, otrzymasz nagrodę. - zdanie logiczne
     
    JMJH lubi to.
  17. JMJH

    JMJH Stary wyjadacz

    Tomku, ale JAKA nagrode?? To tez moze byc zdanie nielogiczne. Dla kazdego moze byc nagroda cos innego.. Czy nie?

    Emi, dobrze, to przyszlam z brygada tez do pomocy technicznej i innej tutaj.. :)

    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] .....

    Czy to wystarczy? Albo jeszcze cos dodac?? :) [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 27 maja 2015
  18. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    za dużo spamu na raz :D Przesyłam Cię do Kamela - on lepiej się zna, ja dopiero zaczynam ;)
     
    JMJH lubi to.
  19. JMJH

    JMJH Stary wyjadacz

    Kamela nie znam, tylko Ciebie troche :) I jak Cie tu czytalam, to widzialam, ze wiele z tego, co Ty sie uczysz w szkole, ja nie znam, bo w ubieglym stuleciu w szkole tego nie mielismy tutaj (u nas w Czechach - na Morawie).. :( I dlatego wiele nie rozumiem i chcialabym rozumiec..
     
  20. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Ale to jest materiał dodatkowy w gimnazjum (i dlatego na kółku olimpijskim bo wszystkie konkursy się skończyły) = podstawowy w 1 liceum chyba ;)
     
    JMJH lubi to.