BA_Czerwona

Temat na forum 'Kto jest kim - ekipa' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 19 grudnia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    długo jeszcze zostało do urlopu? :)
     
    krasnoludek10 lubi to.
  2. cyfrzakk

    cyfrzakk Cesarz forum

    2 i pół miesiąca :D :) 20 lipca schodzę o 14stej i później dopiero 12 sierpnia na 22 :D :)
     
    krasnoludek10 lubi to.
  3. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Ja na szczęście swój zaplanowałam nieco wcześniej :)
     
    krasnoludek10 lubi to.
  4. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    A u mnie do wakacji został miesiąc z hakiem.. Gdyby mi płacili za opiekę mad młodą u babci, to bym już pracy nie musiał szukać chyba... Przez tyle chwil to robięxD A maturę też poprawiałem dla samego siebie ale chyba polski poszedł gorzej niż roku temu8) A matma rozsz. tylko trochę lepiej...
     
  5. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Gorzej, jakby Tobie wystawili rachunek za opiekę nad Tobą ;) Więc nie ma tego złego, spójrz na to z lepszej perspektywy :) No i życzę, żebyś szybko skończył sesję, bez poprawek.
    Wybierasz się do pracy?

    Ciasteczkowa, jak Twoja matura? :)
     
    krasnoludek10 lubi to.
  6. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Nie wiem, czy się wybieram, ale po porażce z Cinema City raczej nie mam ochoty chwilowo na żadną pracę a na cięższą fizyczną (kkopalnia, nie zakupy) to chyba od urodzenia. A najgorsze, że teraz weszłem w flegmatyczno-ekstrawertyczny tryb życia a nie choleryczno-ekstrawertyczny..
     
  7. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Nie znam zbyt wiele osób, które mają ochotę na pracę, nawet jak ją lubią :)
     
    AnnDżelina i krasnoludek10 lubią to.
  8. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Tylko, że oni pewnie znaleźli pracę od razu albo stalkowali pracodawców, wysyłając po 200 CV po 1 do każdej firmyxD Chociaż w sumie... Może to jeszcze nie jest nękanie?
     
  9. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Nie wysłałam raczej tylu CV, nawet na rozmowie ubiegałam się o inną pracę. Miało być na chwilę, ale zaraz mi stuknie 8 lat. I mimo, że czasem mi się nie chce, bo łóżko jednak jest fajniejsze to powiem Ci, że lubię moją robotę :)
     
    krasnoludek10 lubi to.
  10. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    Światowy Dzień Żyrafy - możesz świętować w pracy czy po pracy ;)

    [​IMG]
    może by tak na drugi boczek ;)

    [​IMG]

    [​IMG]
    W związku z powyższym życzę wygodnego odpoczywania :)
     
  11. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Ojej, a ja nie wiedziałam czemu dziś jakoś opadłam z sił :) a ja powinnam świętować z moją żyrafą na hamaku, nawet wywrotowym ;)

    Dziękuję, Aniu :*
     
    krasnoludek10 i AnnDżelina lubią to.
  12. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    Bo Twoja żyrafa też szukała miejsca do spania - znasz ta historię? - fantastyczna jest łącznie z obrazkami xD
    [​IMG]
    [​IMG]

    [​IMG]
    [​IMG]

    może tak się uda ;)
    [​IMG]
    też ostatnio źle sypiam i chodzę jak nie ja.

    Ale po takiej lekturze, wiem że mam lepiej, bo się jeszcze na łóżeczko mieszczę :pxD

    Dobrej :)
     
    krasnoludek10 lubi to.
  13. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Dobry.

    Czerwona, zawsze możesz.. Wsiąść do pociągu byle jakiego:music: I oddać się Orfeuszowi błogiemu:music:xD O tej porze nie powinno być tłumów:p
     
  14. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Aniu, na takim hamaku leżeć żyrafie byłoby nieswojo ;) Nie znałam tej historii, ale pewnie za niska jestem :) Dobrej nocy :)

    Tomku, chwilowo mam dość podróży, trzy dni temu spędziłam w niej 14 godzin...
     
    krasnoludek10 i AnnDżelina lubią to.
  15. monia1125

    monia1125 Hrabia forum

    Cześć, co tam słychać?? :p
     
    krasnoludek10 lubi to.
  16. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Cześć Monia :) teoretycznie odpoczywam spędzając większość miesiąca na urlopie :) faktycznie okazuje się, że jestem pracoholiczką ;) ale widziałam, że Ty też nie odpoczywasz, co u Ciebie?

    Edycja: Długie posty mnie nie rażą, nie trzeba usuwać postów ;)
     
    Ostatnie edytowanie: 28 sierpnia 2019
    krasnoludek10 lubi to.
  17. monia1125

    monia1125 Hrabia forum

    Hejoł! :inlove:
    Ja to, w tych jak im tam, no w gumiakach, po polu latam.. Ten.. no.. nawóz roznoszę widłami.. :p
    A tak poważnie, to praca, szkolenia, znowu praca, wnioski i znowu szkolenia.. :oops:
    Z jednej strony heja banana i do przodu 8) z drugiej czasem mam ochotę założyć prawdziwe gumiaczki i zwiać :sleepy:
    Tak sobie myślę czasem, że dawno do "Cieszyna" nie jechałam.. Może by coś, jakoś, zatentegować.. ;):p
     
  18. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Dobry pomysł, tylko kiedy? ;) Ostatnio na wszystko czasu mi brakuje, ale trzeba by pogadać z takim jednym szalonym... ;)
     
    monia1125 i krasnoludek10 lubią to.
  19. monia1125

    monia1125 Hrabia forum

    Ja mam czas po 18 października - w końcu będę mieć prawie każdy weekend wolny :inlove::)
    Którego szalonego masz na myśli?? :p Tego którego ja mam na myśli?? :p8)
     
  20. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Myślę, że Jego nie można pomylić z nikim innym ;)