Błędy na targu.

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika hlnrys, 7 czerwca 2025.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Targ znowu wariuje.
    Po wystawieniu oferty są takie szopki:
    [​IMG]

    Żeby wystawić kolejną ofertę muszę przelogować grę.
    Mam tak powtarzać ponad 100 razy (chcę wystawić rośliny).
    Może by tak 'spece' zrobili coś raz a dobrze.
    Wiecznie coś.
    Przecież nic nowego do gry nie weszło.
    Pewnie znowu coś po cichu grzebali.
    Pytanie brzmi:
    Co w tej sprawie BP ma zamiar zrobić i kiedy?
    Proszę się dowiedzieć.
     
    anja1547 lubi to.
  2. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Z ostatnich informacji jakie otrzymaliśmy kilka dni temu na temat problemów z targiem wynika, że nadal nad tym pracują. Nie otrzymaliśmy jednak żadnych konkretów co do daty. Dopytam ponownie ale zapewne odpowiedź będzie podobna z prośbą o cierpliwość.
     
    hlnrys lubi to.
  3. Mobilis_A075

    Mobilis_A075 Wyjątkowy talent

    U mnie to samo. Parę dni temu było dobrze, dziś już znów jakieś lagi
     
  4. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Mobilis_A075 dziękuję za informacje, jak tylko dowiemy się czegoś nowego w tej sprawie to przekażemy też Graczom.
     
  5. bunny132

    bunny132 Komandor forum

    u mnie normalnie
     
  6. Lunari78

    Lunari78 Książę forum

    ja tez miałam wczoraj wszystko się miesza
     
  7. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    Przekazaliśmy info o błędach na targu.
     
  8. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Z najnowszych informacji - pojawiające się na targu problemy są znane i pracują nad tym, ale nie napisano kiedy targ będzie działał bez żadnych błędów.
    Jak tylko otrzymamy jakieś informacje to zostaną one przekazane Graczom.

    hlnrys czy masz jeszcze jakieś pytanie?
     
  9. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Czyli nic nowego, nic konkretnego.
    Ech, całe BP.

    Dzięki.
     
  10. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    Proszę bardzo i temat zamykam.
    Miłego wieczoru.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.