błąd w oazie

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika wiocha5, 26 lutego 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. wiocha5

    wiocha5 Weteran forum

    u mnie nie działa opcja zwielokrotnienia produkcji - tylko muszę za każdym razem wstawiać po 4 mysze
     
  2. Yaris_123

    Yaris_123 Cesarz forum

    Ta opcja działa tylko wtedy, jeśli masz pomocnika wykupionego do oaz....
     
  3. MOD_Kirito

    MOD_Kirito Guest

    Witaj,

    Dziękuje graczom za pomoc :)

    Sytuacja wygląda tak, jak napisała Yaris_123, czyli opcja zwielokrotnienia produkcji jest dostępna gdy posiadamy aktywnego asystenta hodowli.

    Po więcej informacji na temat hodowli zwierząt zapraszam do poradnika: Hodowla zwierząt w oazach miłości

    Czy mogę w czymś jeszcze pomóc ?
     
  4. wiocha5

    wiocha5 Weteran forum

    oki, dzieki za odpowiedz
     
  5. MOD_Kirito

    MOD_Kirito Guest

    Ciesze się, że udało się wszystko wyjaśnić :)

    Życzę powodzenia w hodowaniu :)

    Autor wątku nie ma dalszych pytań, temat zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.