awaryjna aktywacja pnącza za FL

Temat na forum 'Zbiór aktualizacji i pomysłów' rozpoczęty przez użytkownika Sadakot, 25 stycznia 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy podoba Ci się pomysł?

  1. Tak

    19 głos(ów)
    79,2%
  2. Nie

    5 głos(ów)
    20,8%
  1. Sadakot

    Sadakot Aktywny autor

    Czasem potrzebne jest pnącze, które jeszcze dojrzewa. Moja propozycja jest taka by za 10 FL można było odpalić rządek w dowolnym momencie.
    BDW. Przydałoby się usprawnienie do kombajnu. Po co zakładka ulubione, skoro czyszcząc inne, podstawowe zakładki, ta również się zbiera >_<
     
  2. MOD_Ananke

    MOD_Ananke Guest

    pomysł dodaję do spisu treści;

    jeżeli jednak chcesz przedstawić dwa pomysły - dopracuj każdy w osobnym wątku; ten, zgodnie z tytułem, ma dotyczyć aktywacji rzędów na pnączu
     
  3. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    10 florenów za aktywację pnącza... Jest jeden rząd, dla którego ma to sens. Kasztanowy ;)
    Ale co z rzędem, który daje gwiazdki? Je też byś chciał kupować za floreny? To mi się akurat niezbyt podoba.

    Co do drugiej części, to sekcja ulubione służy do codziennego zbierania bez zastanawiania się nad jej zawartością. Dodaje się do niej wszystkie rzędy z wyjątkiem kasztanowego, ewentualnie paru innych, nad którymi chcesz mieć większą kontrolę.
     
  4. .-Danusia-.

    .-Danusia-. Czeladnik forum

    To co robią z cudownym pnączem jest po prostu do,, kitu''.Coraz więcej klikania. W dniu dzisiejszym doszła jeszcze informacja co otrzymuje się z pnącza chociaż klikając wyswietla się informacja to dodałi jeszcze jedno kliknięcie . Jest to nie tyle śmieszne co dosłownie głupie,klikając na jednej stronie robimy to 10 razy (trzy pnącza)proszę pomnożyć to przez ilość posiadanych . Pamiętam że już ktoś z graczy zwracał uwage dotyczącą tej kwesti.Jak do ten pory zmieniła się wyłącznie ilość kliknięć na więcej.Uważam że na jednym pnączu wystarczyłoby kliknąć dwa razy .(jeden raz by zebrac i powtórnie by włączyć).Gra robi się po prostu nudna i nieciekawa .
     
  5. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    Ja zazwyczaj zamiast kliac naciskam enter-jest szybciej :p przy kazdym zbiorze;) kursor mam na pnaczach, strony przewijam scrollem a zatwierdzam enterem
     
  6. BA_Chris

    BA_Chris Guest

    Post nie na temat usunąłem, proszę o wypowiedzi związane z tematem tego działu. :)
     
  7. ewaa40

    ewaa40 Czeladnik forum

    BŁAGAM!!!!!Usuńcie to to wyskakujące okno na pnączu. BEZ SENSU!!!
     
  8. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Spójrz do ogłoszenia. Jest informacja, że okienko zostanie usunięte.
     
  9. Bronek82

    Bronek82 Hrabia forum

    Upiorne pnącze jeszcze by było warte, np. ja dzisiaj skosiłem je przez przypadek i dopiero załaduje się w piątek rano, a od jutra pełnia i szkoda mi, bo 10% jak rośnie szybciej to zawsze coś (plus nawóz, woda i bukiet to 50% szybciej). Zatem jestem na TAK, ale wydaje mi się że za 5 FL.