Avatary- dalszy ciąg.

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika carlain21, 26 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Wyczyściłam wczoraj dane przeglądarki w tym: dane przeglądania,pliki cookie, pamięć podręczna. Znalazłam w necie jak to zrobić. W poradniku nie widziałam wszystkich grafik.
    Dalej nie widzę avatara swojego ani innych graczy oraz obrazków z głównej strony forum jak kartkę z długopisem itp.

    Wcześniej nie miałam tego problemu, widziałam avatary(przykład nowy avatar Mod Cahariny) a teraz widzę: białe pytajniki na szarym tle w kwadracie,duży kwadrat z małą karteczką w srodku z zawiniętym prawym rogiem i inne.

    Co mogło się stać?
     
  2. MOD_Caharina

    MOD_Caharina Guest

    Być może niektórzy nie maja avatarów, dlatego mają pytajniki. Próbowałaś zalogować się z innej przeglądarki?
     
  3. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Nie próbowałam. Caharina, ale ja nawet Twojego avatara nie widzę a masz:) Swój przecieź widziałam, wiem,że był przypięty do tematów, w których napisałam posta. A teraz co mogło się stać? Sygnatury widzę, z tym nie ma problemu. I na starym forum też widać sygnatury i avatary.
     
  4. MOD_Caharina

    MOD_Caharina Guest

    A może coś grzebałaś w swoich ustawieniach?? I coś poklikałaś i zmieniłaś, że nie widzisz...
     
  5. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum


    W, których ustawieniach? I co mogę mieć zmienione?
     
  6. MOD_Caharina

    MOD_Caharina Guest

    Zobacz w podstawowych ustawieniach, czy masz zielony ptaszek przy sygnaturach innych użytkowników...
     
  7. ells.w87

    ells.w87 Komandor forum

    to ja tez sie podlacze, ja tez nie widze Waszych awatarow (mam tylko grafike karteczki z zawinietym rogiem przecieta na pol). Wszystko mam wyczyszczone, w ustawieniach mam zaznaczenie ze chce widziec awatary innych. Sprawdze pozniej na innym komputerze czy to czasami nie wina lezy po stronie technicznej
     
  8. MOD_Caharina

    MOD_Caharina Guest

    Spróbuj również z innej przeglądarki. Przypominam, że nie wszyscy jeszcze mają swoje avatary...
     
  9. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Tak mam to zaznaczone, wszystkie opcje w ustawieniach podstawowych mam odhaczone:)
    Sygnatury widzę, nie mam tylko avatarów.
    Jak widzisz jeszcze jeden gracz ma ten problem. Grafika karteczki z zawiniętym rogiem,przeciętą na pół.

    Caharina avatarki ok, nie wszyscy mają. Ale u mnie nie widać obrazków z głównej strony forum przy działach(jak owieczki,kartka z długopisem(ołówkiem). Zamiast tego są kwadraty z szarym tłem. Myślę, że ells.w87 też to tak widzi jak ja.


    Jak dobrze,że nie tylko ja mam ten sam problem.
     
  10. MOD_Caharina

    MOD_Caharina Guest

    Ja tam się nie cieszę z tego, że ktoś ma taki sam problem jak ja, tylko po to, żeby się pocieszyć... :confused:

    Szczerze mówiąc nie wiem, co może być przyczyną tego, że w ten sposób widzicie te avatary. Proponuję trochę zaczekać. Forum dopiero wczoraj weszło. I tak dobrze, moim zdaniem, że weszło prawie bez zgrzytów technicznych i działa nadal, bo to różne rzeczy się mogły dziać. A to, o czym piszecie, to drobna kosmetyka. Jeśli nie wróci to do normy w ciągu kilku najbliższych dni - zapraszam do Pomocy Technicznej, bo ja już naprawdę nie wiem, jak Wam pomóc... o_O
     
  11. ells.w87

    ells.w87 Komandor forum

    Caharina zgadzam sie to tylko drobnostka, wazne zeby moc poczytac poradniki itd. Powiem jeszcez ze tak jak carlain21 nie widze tych grafik na glownej stronie ani na gorze strony. Co dziwne grafiki w postach widze.. ehh poczekam kilka dni, moze faktycznie wsio wroci do normy ;)
     
  12. MOD_Caharina

    MOD_Caharina Guest

    ells.w87 - na stronie głównej forum nie ma przecież avatarów... Co nazywasz stroną główną?
     
  13. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    To nie forma pocieszenia. Po prostu widzę,kogoś u kogo też ten problem występuje. Założyłam wątek już wczoraj, Chris mi odpowiadał,udzielał rad. Nie pojawiła się żaden inny gracz w moim wątku z tym samym problemem anie też podobnego wątku nie znalazłam.
    Ok,mamy nowe forum. Spodziewałam się niedociągnięć, w końcu wymaga to dużej pracy.
    Kosmetyka,ale dziwnie się patrzy na puste forum,bez grafik.
    Piszę teraz z innej przeglądarki i jest tak samo, z małą różnicą,że karteczka jest nie na środku tylko w lewym górnym rogu kwadratu.
    Więc zmiana przeglądarki nie daje nic.

    A w PT to doradzą czyszczenie ciastek itp.
     
  14. MOD_Caharina

    MOD_Caharina Guest

    A z jakiej przeglądarki się logujesz?
     
  15. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Logowałam się na Mozilli Firefox. Wróciłam na Google Chrom. I stało się coś co mnie ucieszyło.
    Widzę avatarki, nawet Twojego rycerskiego konika:p. Widoczne są też obrazki na głównej stronie forum(kartka z ołówkiem,długopisem itp. Oby już tak zostało, całkiem inaczej się patrzy na forum z graficzkami:):) Hurra.
     
  16. MOD_Caharina

    MOD_Caharina Guest

    To czy skoro naprawiło Ci się wszystko, mogę zamknąć wątek?
     
  17. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    .

    W sumie jak dla mnie to tak. Ells.w87 ma ten sam, więc może poczekasz, czy u tam też problem zniknie.
    Zrób jak uważasz.
    Dziękuję za zainteresowanie i pomoc.
     
  18. MOD_Caharina

    MOD_Caharina Guest

    ells.w87 napisała, ze zobaczy na innym komputerze, a potem - że poczeka cierpliwie kilka dni... Zatem tutaj też pozwolę sobie zamknąć, a gdyby ells.w87 miała dalsze problemy z avatarami - zapraszam do Pomocy Technicznej :)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.