Automatyczny zakup wody

Temat na forum 'Zbiór aktualizacji i pomysłów' rozpoczęty przez użytkownika francuzka1989, 26 października 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy podoba Wam się ten pomysł ?

 1. tak

  81,0%
 2. nie

  4,8%
 3. obojętne

  14,3%
 1. francuzka1989

  francuzka1989 Forumowy żółtodziób

  Może warto by było dodać opcję przy zakupie wody. Np. jako okienko do zaznaczenia przez gracza (żeby mógł odznaczać lub zaznaczać kiedy chce). Czyli kupując 100 jednostek wody zaznaczyć opcję w osobnym kwadraciku, kupuj automatycznie i wtedy kiedy zużyjemy wodę to ona automatycznie się uzupełnia oczywiście pobierając sianogrosze z konta. Lub dodać to do drzewa mądrości za np. 15 gwiazdek żeby taka opcja się pojawiła. Co myślicie?
  Dla mnie osobiście upierdliwe jest to, że kiedy podlewam i skończy mi się woda to muszę przerwać i ją dokupić, a później trafić w miejsce nie podlane (troche jestem ślepa i nie zawsze widzę znacznik ;) )
   
 2. SMOD_Atena

  SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

  Dla Graczy, którzy nie mają siewnika taka opcja byłaby wygodna bo faktycznie jak wody zabraknie to może się zdarzyć, że po uzupełnieniu i podlaniu jakieś pole zostanie nie podlane.

  Pomysł dodaję do spisu treści i owocnych rozmów życzę.