Sugestie Automatyczne wylogowywanie z gry - usunięcie opcji

Temat na forum 'Zbiór aktualizacji i pomysłów' rozpoczęty przez użytkownika madasek, 5 stycznia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy opcja wylogowania z gry jest przydatna ?

  1. Tak - chcę by tą opcję usunąć

    18 głos(ów)
    81,8%
  2. Nie - nieprzeszkadza mi wyrzucanie z gry

    4 głos(ów)
    18,2%
  1. madasek

    madasek Młodszy ekspert

    Już jakiś czas temu, jeszcze na starym forum powiadomiono nas że w ramach naszego bezpieczeństwa będziemy wylogowywani z gry. Chodziło o częste zgłoszenia włamań na na konta i przejmowanie ich. Jest to bzdura. Jesli nie podamy naszych danych innej osobie jest
    mała szansa na włamanie na nasze konto.

    Odświeżanie, wyjście z gry i wyłączenie komputera na jakiś czas też nie pomaga, dokładnie po 12 godzinach od momentu zalogowania (rano) wyrzuca z gry (wieczorem). Nie wiem jak Wam ale mi ta opcja przysparza sporo kłopotu gdyż często wyrzucana jestem z gry w momencie zbierania, siania, czy karmienia zwierząt, a ostatnio podczas wypełniania ankiety która jest rarytasem, czyli ogólnie rzecz biorąc wyrzuca w najmniej odpowiednim momencie.
    To wywalanie z gry jest irytujące szczególnie podczas eventów kiedy farma najbardziej muli
    i są trudności z przechodzeniem z pola na pole.

    Moja ankieta jest dla tych którzy mają podobne problemy jak ja i żeby głosowali by tą opcję wyrzucania z gry usunąć.
     
    JJoanna lubi to.
  2. MOD_Dotti

    MOD_Dotti Guest

    Temat wątku nieco zmieniłam. Pomysł dodaję do spisu treści, choć osobiście przyznam, że opisywana sytuacja jeszcze mi się nie przytrafiła.
     
  3. madasek

    madasek Młodszy ekspert

    Dziękuję Dotti :D Ja mam tak codziennie i to od długiego czasu.
     
  4. gosiawojtek

    gosiawojtek Forumowy żółtodziób

    U mnie jest taka sama sytuacja jak w temacie,
    wyrzuca mnie mniej więcej po 12 godzinach z farmy
     
  5. Dyrek40

    Dyrek40 Forumowy żółtodziób

    Bardzo denerwujące jest to wylogowywanie, szczególnie jak się spieszymy np. do pracy a tu nagle wyrzuca z gry.