Automaty-błąd

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika ania12355, 31 stycznia 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Cały czas świecą na zielono mimo, że są gotowe do zbioru
     
  2. BA_Marion

    BA_Marion Chodząca legenda forum

    Sprawdziłam teraz na koncie testowym i wygląda na to, że jest OK, czyli gdy "dojrzeją" świecą na czerwono. Próbowałaś standardowych czynności od odświeżenia gry, przez zresetowanie przeglądadki/wypróbowanie innej?
     
  3. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Próbowałam.wszystkiego. Coś z tym moim kontem nie tak. Pisałam już kilka dni temu do PT.Nie ma poprawy.
    Jeszcze flasha raz spróbuję przeinstalować.
    Dopiero po 20-ej będę zbierać to zobaczę czy to cos dało.
    Firefox
     
    Ostatnie edytowanie: 31 stycznia 2020
  4. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    U mnie też są cały czas zielone i nic nie pomaga.
     
  5. BA_Marion

    BA_Marion Chodząca legenda forum

    Na mojej prywatnej farmie automaty dojrzeją za 38 min. I na własnej i na testowej (czyli tam gdzie wydaje się OK) działam na chrome.
    Zapytam czy coś się z tym dzieje co najmniej u części Graczy.
     
  6. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    U mnie opera i [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 31 stycznia 2020
  7. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

  8. glajda1011

    glajda1011 Moguł forum

    U mnie na chromie na zielono cały czas....,a przed chwilą automaty (kupony) zostały zebrane ....
     
  9. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    U mnie też na zielono (przeglądarka - Opera)
    [​IMG]

    Edit: Ale sprawdziłam na telefonie na Puffin i tam jest na czerwono o_O
     
    Ostatnie edytowanie: 31 stycznia 2020
  10. misiek1978

    misiek1978 Chodząca legenda forum

    U mnie tez na zielono (chrome) lecz jak jest już pełny to jest na czerwono
     
  11. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Bo tak powinno być.
     
  12. misiek1978

    misiek1978 Chodząca legenda forum

    w sumie racja bo teraz doczytałem
    no to się wygłupiłem :p
     
  13. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Teraz sprawdzałem jeszcze raz.
    Załadowałem grę, zanim automaty doszły.
    Jak doszły to koloru nie zmieniły.
    Zamknąłem przeglądarkę i odpaliłem jeszcze raz.
    Kolor zmieniły.
    Nie aktualizuje koloru podczas zalogowania?
     
    olgs3 lubi to.
  14. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Po ostatniej aktualizacji Firefoxa mam różne dziwactwa.
    Ryśku tak jak u Ciebie.
    Dojrzałe-zielone. Odświeżyłam i...
    dojrzałe-czerwone
     
    hlnrys lubi to.
  15. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    ania12355, dokładnie jest tak jak piszesz. Wystarczy opuścić planszę eventową i wrócić, wówczas zmieniają kolor na czerwony.

    Czy masz jeszcze jakieś pytanie?
     
  16. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Nie mam. Proszę zamknąć.
     
  17. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    W takim razie temat zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.