automat

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika 3ola4, 31 stycznia 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. 3ola4

    3ola4 Aktywny autor

    jak odebrać nagrode automat doszłam do niej pisze mi ile mam towaru na zielono jest wystarczająca ilość a nie ma przycisku odbierz
     
  2. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Domyślam się, że nie odblokowałaś jeszcze dostępu (pole z łopatą) do automatu, cytat z poradnika Alicja w Krainie Stoków:

    "Odblokowanie niektórych pól wymaga wcześniejszego zakończenia zadań na innych polach.
    Dotyczy to:
    * pól z Automatami - należy wcześniej odblokować pole z łopatą w takim kolorze, jak szaliki bałwanów blokujących dostęp do automatu np.: do odblokowania pola z tym automatem [​IMG] konieczne jest wcześniejsze odblokowanie pola z tą łopatą: [​IMG]"

    Po najechaniu kursorem podświetli się pole z łopatą, na którym powinno być wykonane zadanie.

    Czy masz jeszcze jakieś pytanie?
     
  3. 3ola4

    3ola4 Aktywny autor

    mam trzy automaty odblokowane są na szaro i dalej nic kiedy odbiore te jakieś kupony i gdzie
     
  4. BA_Marion

    BA_Marion Chodząca legenda forum

    3ola4, kliknij w pole z takim automatem, który wg Ciebie jest odblokowany i napisz proszę, jaka informacja wyświetla się na bocznym panelu (po prawej stronie).
     
  5. BA_Marion

    BA_Marion Chodząca legenda forum

    mojtas1, Twoje posty usunęłam. Na forum zabronione są treści: obraźliwe, wulgarne, pornograficzne, homofobiczne, polityczne, religijne lub propagujące przemoc. Kolejna wypowiedź w tym tonie będzie skutkowała punktami karnymi. Z tego co widzę, SMOD_Atena udzieliła Ci odpowiedzi na profilu.
     
  6. 3ola4

    3ola4 Aktywny autor

    pisze odbierz te nagrode mam ścieżke i łopaty i wymagane przedmioty i nic może się przelaguje albo zmienie przeglądarke bo na forum też nie z każdej mogę się zalogować
     
  7. BA_Marion

    BA_Marion Chodząca legenda forum

    3ola4, a ponad napisem "Odbierz tę nagrodę" masz przy przedmiocie eventowym taką kłódkę, jak zaznaczyłam poniżej?

    utomat zablokowany.PNG
     
  8. 3ola4

    3ola4 Aktywny autor

    przelogowanie pomogło dziekuje odblokowało się
    można zamknąć
     
  9. BA_Marion

    BA_Marion Chodząca legenda forum

    Uff, skoro już wszystko gra zamykam temat :) Miłego eventowania:)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.