Atrakcyjny zakup skrzyń (skrzynkowy Nagniot)

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika hlnrys, 27 lipca 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Co z tym ewentem?
    Zrobiłem małe szukanie Nagniotów w "ewentach":
    To wyniki z pierwszej strony:

    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]

    Ostatni był 12.10.2020 - 9 miesięcy temu !!!
    Do tamtego czasu pojawiał się dość regularnie co 2-3 miesiące.
    Proszę dopytać dlaczego teraz go nie ma tak długo.
    Czy został zlikwidowany jak Zielony Expres z "baobabami"?
    Czy jest jakaś inna przyczyna nieobecności (jaka)?

    Przy okazji znalazłem jeszcze jednego nieobecnego - Nagniot hodowlany.
    [​IMG]
    Ten był ostatnio prawie dwa lata temu - 15.10.2019.
    Poprzednio 23.08.2019, 16.05.2019.
    Też pojawiał sie co 2-3 miesiące i wsiąkł.

    Jeszcze raz proszę wyciągnąć od BP informacje o tych ewentach, zwłaszcza o Nagniocie skrzynkowym.
    Czy się jeszcze pojawią i kiedy, czy są zlikwidowane i dlaczego.
     
    MKMK2002, aleksandra oraz gosiagosia60 lubią to.
  2. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Nie kojarzę żeby "skrzynkowy" Nagietek został wycofany a przynajmniej nie otrzymaliśmy takiej informacji. Podobnie jeśli chodzi o Nagietka ze zwierzętami hodowlanymi. Co prawda Nagietek ze skrzynkami pojawiał się częściej i w miarę cyklicznie ale nie znalazłam w OO informacji, że tak też ma się pojawiać. Ze zwierzętami hodowlanymi był tylko klika razy i też nie było żadnego zapewnienia, że w ogóle jeszcze się pojawi.
    Przekażę Twoje pytania i jeśli otrzymamy odpowiedź odnośnie tych minieventów to też te informacje przekażemy. Bardzo proszę o cierpliwość.
     
    hlnrys lubi to.
  3. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Dlatego pytam, bo BP często "zapomina" informować o istotnych rzeczach.
    Nie ma sprawy, czekam (pewnie nie tylko ja).:)
     
  4. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    hlnrys - Twoja sugestia w sprawie skrzyniowego Nagietka została przekazana. Pozostaje cierpliwie czekać na odpowiedź od BP.
     
    hlnrys lubi to.
  5. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Sugestia?o_O
    To są konkretne pytania i takich też odpowiedzi od BP oczekuję.

    Pytania przekazane dopiero po dobie?:oops:
    Musieliście je przeredagować, ocenzurować, czy co?8);)
    xD:cry:xD

    Wiem, wiem.
    Mam nadzieję, że nie zajmie im to klasyczne "zaraz po".
    To czekamy.
     
    yvonnege_, MKMK2002 oraz aleksandra lubią to.
  6. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    hlnrys ale przecież nigdzie nie było zapewnienia, że te minieventy będą powtarzane cyklicznie a co za tym idzie równie dobrze może nie być ich już wcale i BP raczej nie musi się z tego tłumaczyć. To moje zdanie ale najważniejsze żeby Twoje pytania czy też sugestie odnośnie tych wydarzeń zostały pozytywnie rozpatrzone i udzielona została odpowiedź, na którą musimy cierpliwie zaczekać.
     
    aleksandra, Marrylan oraz hlnrys lubią to.
  7. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Mija drugi tydzień, a odpowiedzi brak.
    Za to kolejnego Nagietka zapowiedziano:
    https://board-pl.farmerama.com/thre...arzędziami-i-atrakcyjny-zakup-narzędzi.82553/
    Mam nadzieję, że BP jako poważna firma nie "olała" pytania, które nurtuje wielu graczy.
    Brak odpowiedzi składam na karb natłoku zadań i zakładam, że pytania po prostu "się zagubiły".
    Dlatego bardzo proszę ekipę o ponowne ich przesłanie.
    Dziękuję.
     
  8. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Sugestia nie została przekazana po dobie, a w ciągu kilku godzin. Odpowiedź na forum pojawiła się po tym, kiedy uzyskaliśmy zapewnienie, że dotarło do właściwych osób. Sam fakt wrzucenia wypowiedzi Gracza nic nie daje. Więcej nie mamy do przekazania i wiem, że Cię to zmartwi, ale nie będziemy mieli. Jeśli dział odpowiedzialny za planowanie podejmie decyzję o uruchomieniu wydarzenia, zamieścimy ogłoszenie. A ponieważ nic więcej nie wyciśniemy z tego tematu, wątek zamykam.
    Miłego dnia :)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.