Ate12

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika Ate12, 15 grudnia 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Ate12

    Ate12 Forumowy żółtodziób

    z nadchodzącymi Świętami pragnę złożyć najlepsze życzenia
    W ten wigilijny dzień zaśnieżony, kiedy w kościele biją dzwony, a pierwsza gwiazdka błyska na niebie, moje życzenia płyną do Ciebie. Hmmm... a jakie mam Ci złożyć życzenia, by warte były Twego westchnienia? Sukcesów w życiu, ciepła w miłości, dużo uśmiechu, wiele radości. Spełnienia wszystkich najskrytszych marzeń, samych przyjaznych w Twym życiu zdarzeń. Niech ten wyjątkowy w roku dzień, odsunie na zawsze Twe troski w cień. I niech się śmieje do Ciebie świat, blaskiem szczęśliwych i długich lat
     
    waderówek lubi to.
  2. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Ate12 - Witam Cię na forum i owocnych rozmów życzę.
    Zanim dodam Twój wątek do spisu, zapoznaj się proszę z zasadami działu, ponieważ nie wiem, czy chcesz tu prowadzić rozmowy z innymi graczami, czy tylko chciałaś złożyć życzenia.
    Tytuł wątku zmieniłam zgodnie ze wspomnianymi zasadami działu.
     
    waderówek lubi to.
  3. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    Trochę wczesne ale ładne:)
    Wrócę tu z życzeniami zanim jeszcze usłyszę dzwony. Zanim zobaczę pierwszą gwiazdę, tę oczekiwaną przez cały rok.
    Oczywiście jeśli jeszcze twój wątek tu będzie.
    Zatem tymczasem tego Ci życzę......towarzyskiego wątku na Forum z tobą jako gospodarzem :)
     
  4. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Miłego farmerowania i po prostu miłego czasu spędzania:D