Opinie Asy przestworzy! V

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 17 maja 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Ja sobie wciąż lecę i dolecę za jakieś 6 godzin:) Podwoiłam co chciałam, tor lotu zmieniałam wg uznania, nie zmęczyłam się sianiem. Lubię takie spokojne eventy:)
    event.png
     
  2. klonek68

    klonek68 Weteran forum

    Niestety nie doczytałem ...ale dlaczego zaliczyło mi wyścig i cały event jako ukończony?
     
    Aisha1969 i Anetta41 lubią to.
  3. elcia1951

    elcia1951 Zaawansowany

    ja też skończyłam cały event -pnącze odpaliłam ale mam problem z itemem postawiłam Potężneego smoczego jeźdźca i drugi Majestatyczny smoczy jeździec 2 i nie mam ulepszeń na ustawienie 4 ulepszenia dziwne .Napisałam do pomocy może naprawią
     
    Aisha1969 lubi to.
  4. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Wyjaśnienie jest proste. Zamiast ulepszyć do końca 1 item - co wymaga 6 ulepszeń, ulepszyłaś po trochu 2 itemy.
     
    Aisha1969, kalinamala oraz Sookie lubią to.
  5. Anetta41

    Anetta41 Chodząca legenda forum

    witam wszystkich
    ja zrobiłam jeszcze lepszy numer
    na szybkiego przeczytany był poradnik
    i w ogóle itemu nie ulepszyłam
    jest to dla nauczka na przyszły raz, że poradnik czyta się ze zrozumieniem
    pozdrawiam :wuerg::wuerg:
     
    aleksandra i Aisha1969 lubią to.
  6. -MarekW-

    -MarekW- Cesarz forum

    Bo z poradnikami w tej grze, jest dokładnie odwrotnie niż z rozmową kwalifikacyjną, w której absolutnie nie pytamy o wynagrodzenie.
    Tu atrakcyjność wynagrodzenia jest podstawowym czynnikiem decyzyjnym i od tego zaczynamy ... czyli czytamy od końca.
    Jeżeli nagroda jest satysfakcjonująca, albo zapobiegliwie uznamy ją za przydatną w przyszłości, sprawdzamy jakie są wymogi i oczekiwania. Jeżeli uznamy, że mamy co najmniej równowagę między wkładem pracy, a osiągniętą korzyścią w grze - zabieramy się do pracy. Taki układ wyklucza pomyłki i nieporozumienia, ponieważ mamy ściśle określony cel ... a wszystkie etapy pracy potrzebne do jego zdobycia, zostały przez nas dokładnie wyszukane. Wśród wielu grafik, tabelek i linijek tekstu, które jako całość mogą faktycznie troszkę zamieszać w głowach, szukamy niezbędnych dla nas konkretów ... i z taką wiedzą zaczynamy ;)

    Oczywiście bywa również tak, że wstępne rozeznanie nagród, skutecznie zniechęci nas do wysiewu dziesiątek tysięcy przewspaniałych graficznie kwiatuszków, ale wtedy sprawa jest jeszcze prostsza, ponieważ każdy z nas znajdzie drogę do własnego, wygodnego hamaka ;):D
     
  7. skorpion_JM

    skorpion_JM Stary wyjadacz

    Niebywałe, że po raz pierwszy udało mi się skończyć cały event, czyli wszystkie 5 wyścigów, przeważnie ledwo docierałam do końca 4, a tym razem jeszcze zostało wszystkiego w nadmiarze, ale to pewnie dlatego, że ten event kończył się o godz. 22, a nie jak inne o godz. 14.
     
    abask, Anetta41 oraz aleksandra lubią to.
  8. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Dziękujemy za opinie, wątek zamykam i archiwizuję:)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.