Opinie Asy przestworzy! V

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 17 maja 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. wiesi06

    wiesi06 Aktywny autor

    A ja tak wpadłam w szał siania, że po zaliczeniu wszystkich lotów zostałam z 12.800 szt. licznika i 1,5 tys. kanistrów.
    Widać, że gapowe może mieć różną postać.
     
  2. -toja_71-

    -toja_71- Moguł forum

    Wow... Gratuluję :) W moim przypadku wyczyn notowany w grupie "prawie niemożliwy"
    Patrząc na moje postępy w grze do biliona dojdę za jakieś 15 lat, a później... farmę w spadku bratankom zapiszę xDxDxD

    PS. A jeszcze trzeba coś na temat obecnego eventu. Dzisiaj wieczorem doczłapię do pnącza :)
     
  3. rysio

    rysio Ambasador forum

    dzis rano koniec
    PODSUMOWANIE: sa wypadajki = event zrobiony nie tak jak ten poprzedni
     
  4. Marzenakruczek

    Marzenakruczek Ambasador forum

  5. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    No to ja też jestem asem przestworzy.;)xD Wszystkie wyścigi wylatałam, trochę podwójnych nagród zebrałam i co najważniejsze wyjątkowo udało mi się nie pomylić i zgarnęłam wszystkie ulepszenia smoczego jeźdźca.:)
     
  6. Aniutek89

    Aniutek89 Zaawansowany

    jak się zapomniała podwoić nagrody w jednym z wyścigów to się nie cofnie nie? ;/
     
  7. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    no nie da się:(,muszę uważać bo jeszcze bujam się w 4 wyścigu:cry:
     
  8. Aniutek89

    Aniutek89 Zaawansowany

    noo ucz się na moich błędach ^^
     
  9. ewanta

    ewanta Komandor forum

    ja powolutku kończę 4 wyścig- podwoiłam skrzynię florenów, które obdarowały mnie 18 florenami:)
    podwajam jeszcze kupony na kombajn :p
     
  10. klonek68

    klonek68 Weteran forum

    Event zakończonyxD ale pnącze niemożliwe do odpalenia,,,:cry:przekierowuje do eventu który jest zakończony. Czwarty wyścig zakończyłem Biopaliwem Delux , była taka opcja więc miałem ochotę na podwójne pnącze a nie mam żadnego:cry: Napisałem do pomocy technicznej i otrzymałem odpowiedź [ciach].i co mam teraz robić? MOD-zi pomóżcie !!!

    Publikowanie korespondencji z PT jest zabronione,

    SMOD_Atena
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 23 maja 2022
  11. nuka20

    nuka20 Hrabia forum

    Skończyłam.
    Zebrałam wszystkie ulepszenia, chociaż...to jak niemiłosiernie zacinała się mini gierka, doprowadzało mnie momentami do...
    Musiałam obchodzić się z tymi planszami jak z jajkiem, odświeżać po każdym dostarczeniu paliwa (a raczej próbie), bo smok paliwa przyjmować nie chciał (a przynajmniej nie pokazywało się to na planszy) i bardzo łatwo można było nieświadomie "przeklikać" cały "wyścig" i pożegnać się z ulepszeniami.
    Kilka nagród też podwoiłam, tajemniczości z tego i zgromadzone w pasku wystawiłam, już się nie mogę doczekać, nowych pomarańczowych mant, pędzelkowych drzew i ekipy:p
     
  12. klonek68

    klonek68 Weteran forum

    Napisałem do pomocy technicznej drugą wiadomość i dodałem zrzut ekranu z zakończonym eventem ...odpisali [ciach]...;) I co wy na to:mad:

    Publikowanie korespondencji z PT jest zabronione,

    SMOD_Atena
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 23 maja 2022
  13. Frytka2012

    Frytka2012 Komandor forum

    Witam farmerska brac;)
    ewent jeszcze nie skonczony, ale pnacze juz mam;):)
    teraz powolutku do konca :)
    powodzenia jeszcze walczacym;), jak ja;)
     
    Aisha1969, gosiunia007 oraz aleksandra lubią to.
  14. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL


    klonek68 skoro zgłosiłeś problem do PT to z pewnością zostanie pozytywnie rozwiązany, nie ma powodu do obaw.
     
    Aisha1969 lubi to.
  15. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    W faq wyraźnie napisano,że można paliwem podwoić nagrody poza pnączem
     
  16. oset53

    oset53 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Wystawiłam zdobyte zagadkowe fanty i po prostu ręce- i nie tylko - mi opadły.
    Coraz mniej mam ochoty do dalszej gry - mnie wbijanie poziomów nie cieszy-
    z sadzonek szt.3, jakie dostałam za przejście 233 poz. wyrosły mi trzy klony cukrowe.
    Ze skrzyń 2-ch ognistej ścieżki II najstarsze zagadkowe drzewka.
    Czuję się jak na początku tej mojej przygody z tą grą /01,06 2013/ tylko że wtedy miałam zapał i
    wiarę że będzie coraz lepiej- a nie jest - na dodatek gra nie działa jak powinna.
    Żadnej radości z ukończenia eventu i zdobyczy, zero satysfakcji.
     
    Ostatnie edytowanie: 23 maja 2022
  17. wiocha5

    wiocha5 Baron forum

    Jeśli chodzi o pnącze, nie można podwoić nagrody jak pozostałych nagród ze skrzynki? tj. Pnącze zawsze będzie jedno?
     
    Aisha1969 i tereska1108 lubią to.
  18. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Tak pnącze będzie jedno a po co ci dwa jak nie miałabyś do niego ulepszeń bo wszystkie wykorzystasz do jednego żeby mieć najwyższe ulepszenie.
     
    Aisha1969 lubi to.
  19. Frytka2012

    Frytka2012 Komandor forum

    roslinki rosna na ostatni przelot :)
    moze zdaze zrobic do konca, ale, pnacze mam to tez super;)

    dla przypomnienia, kombajn za pol ceny , do jutra do 11-ej, szkoda ominac :)
     
    -MarekW- i Aisha1969 lubią to.
  20. klaudix022

    klaudix022 Stały bywalec

    Przecież do pnącza nie potrzeba itemu z tego eventu.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.