Opinie Asy przestworzy! V

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 17 maja 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Eviana

    Eviana Team Leader Team Farmerama PL

    Witajcie Farmerzy,

    Nowa pilotka zaszczyciła swą obecnością przestworza: Oto Daniela Myszgaryen na swoim smoku! Podziwiaj tę wspaniałą parę, śmigającą przez niebo ku zwycięstwu i nagrodom!

    [​IMG]


    [​IMG]
    Środa, 18.05.2022, godz. 14:00

    [​IMG]
    Wtorek, 24.05.2022, godz. 22:00


    [​IMG]

    Pozdrawiamy,

    [​IMG]

    Zastrzegamy sobie prawo do edytowania tego wątku w przypadku, kiedy Community Manager prześle nam informacje na temat zmian lub uzupełnień.
     
  2. Rufinka2

    Rufinka2 Aktywny autor

    Spróbujemy cos podziałać... i zagramy w "udo" ;)
    albo się udo albo się nie udo xD
     
  3. abask

    abask Komandor forum

    Najlepsza jest informacja o zmianie w Skrzyni ognistej ścieżki II
    Dobrze, że nie ma w niej PD bo do tej pory otworzyłam 13 x Kung-fu tygrysica i dostałam PD i TPD. Nic więcej.
     
  4. Magdam.1__

    Magdam.1__ Książę forum

    Hamaczek i real. Za bardzo zawkłany, trzeba miec czas, żeby to ogarnąć. Nie lubie takich eventow, tych z gierkami też. Czasochłonne. Jedynie co mnie ucieszylo o informacja o zmianie zawartosci skrzynek.
     
  5. misiek1978

    misiek1978 Chodząca legenda forum

    Do całości potrzeba ok 23700 rośliny eventowej oraz 1300 kanistrów co daje nam 20 zbiorów.
    Roślina rośnie z wodą - 4:24 a z wodą i nawozem 3:58
    Liczyłem przesuwając się po 3 kroki a podwajać tylko punkty sezonowe oraz ulepszenia itemu
     
  6. oset53

    oset53 Wszystkowiedząca wyrocznia

    No to teraz z tej skrzynki będziemy dostawać te stare zagadkowe a Piccolo będzie tak jak
    do tej pory florenowe, większość z nas jej na oczy nie zobaczy tak jak z niej folrenowego drzewka.
    Cieszy mnie to jak "nagiego pokrzywy".
    Nie ma co mówić, brawo BP.
     
    Ostatnie edytowanie: 17 maja 2022
  7. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Ja chyba tylko ulepszenia itemu podwoję... No może jeszcze zagrody Hamsin, zobaczę:) Ale znając siebie, to trochę będę kluczyć góra-dół, co nieco zwiększy zużycie roślinek i wypadajek. Policzyłam sobie, że siejąc na luzie, systemem 3 zasiewy w dzień, 1 na noc (na samej wodzie) zgromadzę w sumie jakieś 29.000 roślin. Myślę, że wystarczy, nawet jeśli uprę się lecieć pijackim slalomemxD:cry:
     
  8. puniak3

    puniak3 Moguł forum

    a ja jeszcze nie wiem czy robię poczekam na więcej opinii od graczy jak na razie to jestem na nie
     
    bogusiania, Aisha1969 oraz ponderoza70 lubią to.
  9. ryzio

    ryzio Weteran forum

    ja chyba też sobie odpuszczę, średnio przepadam za tym eventem a i jakoś nagrody mi nie przypadły do gustu. Porobię sobie misje w spółdzielni, bo jest zajawka :)
     
  10. -troll-

    -troll- Chodząca legenda forum

    Do ostatnim paskudnym(wypadajki) evencie mam awersję do tego rodzaju zabawy. Nie wiem czy warto ....
     
  11. [Czereśniak]

    [Czereśniak] Naśladowca mistrzów

    Ta skrzyneczka "Skrzynia ognistej ścieżki II" to z itemu, pnacza czy do zakupu będzie :oops:?
     
    Aisha1969 i ponderoza70 lubią to.
  12. MOD_Cookie

    MOD_Cookie Wszystkowiedząca wyrocznia

    Jest nagrodą w 5 wyścigu :)
     
    Aisha1969 i ponderoza70 lubią to.
  13. klaudix022

    klaudix022 Stały bywalec

    No fajnie, to teraz Piccolaki zobaczymy jak świnia niebo...
     
  14. incasent

    incasent Ambasador forum

    Zrobię, na piechotę. Z samą wodą i tyle.
    Nie dość, że z Piccolaka dostajemy losowe nagrody [ja z ostatnich trzech dostałem 2 bajkowe źródła i ucznia Ingrid], to teraz jeszcze losowo będziemy dostawać Piccolo ze skrzynek... Nie fajnie.
    ----------------------------------------------------------------------
    Posieję z wodą, pozbieram, przemiele w młynie i pozbieram co tam wpadnie. Może wygrane przydadzą się do kolejnego eventu :)

    Miłego!
     
  15. [Czereśniak]

    [Czereśniak] Naśladowca mistrzów

    Tak jak skrzynia z farmerskimi monetami są w niej: 1, 2, 3, 10 lub 50 farmarek
    zazwyczaj są w niej 1 max 2 monety, no i fajnie -.-
     
  16. Aniutek89

    Aniutek89 Zaawansowany

    Ja też na spokojnie, bez CMJ, czy odpalania kombajnu ;)
     
    Aisha1969 lubi to.
  17. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Widzę, że podbijania nagród ciąg dalszy.
    Nie ma jak matrioszki.
    Losowości coraz więcej.:(
    Czy pnącze aby pewne, czy też losowo?;):p
    xD:cry:xD
    **************
    Mam pytanie o podwojenia.
    Ulepszenia itemu i wszystkie drobiazgi po drodze można podwoić, jak rozumiem.
    Pnącza zapewne drugiego nie dostanę ( a może?).
    Czy item podstawowy można podwoić, czy tylko jeden do zdobycia?
    *******************************
    Pytania nie było, znalazłem odpowiedź.
    Podwoić można wszystko, poza pnączem.
     
    Ostatnie edytowanie: 17 maja 2022
  18. jakacper78

    jakacper78 Mieszkaniec forum

    A po co te punkty TPD skoro już mam 600 :wuerg: poziom i jak wielu już innych farmerów .Nie lepiej dać zwykłe PD-.- . I jeszcze pytanie kiedy będą nowe poziomy na Bahanoramie :eek: bo jakoś żaden Mod nie umie odnieść się do tego tematu8)
     
  19. tabeh

    tabeh Zaawansowany

    Nie chce mi się :) z czystym sumieniem - nie robie...
     
  20. 7jessy75

    7jessy75 Wyjątkowy talent

    Też mam poziom 600 na Bahamie. I nie chce mi się robić kolejnego eventu który daje mi tpd nie wiadomo po co.
    Na ten co sie właśnie skonczył wychlapałam pół stodoły SN i SNZ a i tak musiałam dokupić 15 wypadajek za floreny. Szkoda mi było nie dokończyć, wpakowałam tyle w ten event. Pewnie i tak nie warto, no ale skończylam.
    Ze skrzyni z bonusami III jeszcze ani razu nie dostałam tych bonusów ktore widać na ikonce. A otworzyłam ich już naprawde sporo.
    Z piccolo o dyniowym ... zapomnij. Ze skrzyni z bonusami, bonus do upraw ... zapomnij.
    Z koła nie wykręciłam 100% już od dobrych kilku tygodniu.
    200% ... phii - co to takiego?

    Kurcze. Nie mam już z czego czerpać, żeby kończyć te eventy, bo w "studni coraz mniej wody" na tej mojej farmie.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.