Opinie Asy przestworzy IV!

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 27 kwietnia 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Marzenakruczek

    Marzenakruczek Ambasador forum

    finito zrobiłam 2 samolotypo 3 ulepszenia co daje mi 2 skrzyneczki
     
    krasnoludek10, AngelGina oraz hiacynta lubią to.
  2. hiacynta

    hiacynta Wszystkowiedząca wyrocznia

    Loty zakończyłam, gdzieś przegapiłam podwoić jeden żeton ale nie ubolewam. Perełki zdobyte więc 5 z 6 kuponów wędkarza w zupełności wystarczy do łowienia skrzyneczek. Mogę odpoczywać ;)i spokojnie bez pośpiechu sprawdzić jaka jest pogoda za oknem.
     
  3. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Zapomniałem o tym kompletnie. Dzięki za przypomnienie:)
     
    hiacynta lubi to.
  4. magros

    magros Nadzorca forum

    Witam a powie ktos czy po skonczonych lotach mozna jeszcze raz latac czy nie
     
    hiacynta i krasnoludek10 lubią to.
  5. .dorotka01.

    .dorotka01. Fanatyk forum

    loty skończone nie można drugi raz latać z iventu wpadły mi moje pierwsze meduzy i dwa drzewa kapkowe których też nie miałam więc jak dla mnie udany ivent
     
    Ostatnie edytowanie: 2 maja 2021
  6. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Wyścig z pnączem (jako drugi w kolejności) zakończony, rozpoczęty trzeci, ale niestety się skusiłem na chwytak zamiast struga i potem nie mogłem podwoić PNS.
     
    AngelGina, hiacynta oraz KsiądzxD lubią to.
  7. Miśka84

    Miśka84 Wielki mistrz forum

    czesc :) czy ktoś mi powie jaki jest link żeby sprawdzić co dają skrzynie które są do wygrania w tym evencie??
     
    hiacynta i krasnoludek10 lubią to.
  8. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Cześć.
    Zestawienie wszystkich skrzyń znajdziesz w tabeli:
    Dla ułatwienia można użyć kombinacji klawiszy Ctrl+F i wpisać w okienku fragment nazwy poszukiwanej skrzyni.
     
    hiacynta i krasnoludek10 lubią to.
  9. Aisha1969

    Aisha1969 Ambasador forum

    takie cudo mi wyskoczyło z dwóch skrzynek romantyczności IV
    [​IMG]
    ciekawe co z nich wyskoczy :) 5 wyścig dobiega końca
     
  10. oset53

    oset53 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Event przeszedł do historii.
     
  11. Aisha1969

    Aisha1969 Ambasador forum

    z piccolo wyskoczyły :uczeń ingrid i kwieciste melodie :) event prawie ukończony ostatni krok żeby odebrać ulepszenie muszę tylko dorobić podwojenie nagrody :)
     
  12. Miśka84

    Miśka84 Wielki mistrz forum

    Cześć :) jest gdzieś jakiś poradnik gdzie sparwdzić co wyrośnie z tych zagadkowych drzewek chodzi mi o nazwy bo nie wiem jakie wybrac w danym evencie np. Jacobsen...
     
    krasnoludek10, oset53 oraz hiacynta lubią to.
  13. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    krasnoludek10, oset53 oraz hiacynta lubią to.
  14. Miśka84

    Miśka84 Wielki mistrz forum

    z czego wypadły Ci te skrzyneczki?
     
  15. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    Witajcie.
    Podwajałam wszystkie zagadkowości i z zagród nie wpadła ani jedna nowość - nawet koszatki, nie wspominając o meduzach. Połowa to pomarańczowe bobry -.- i tylko jedna zagroda została na polu - mordosójki :p

    Z drzewek jedno kapokowe i jeden eukaliptus (ten "nowy") i tu fajnie, bo nie miałam. Cała reszta do paska
     
  16. Aisha1969

    Aisha1969 Ambasador forum

    ze skrzynek romantyczności IV które można zdobyć łowiąc rybki :)
     
  17. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Drugi wyścig rozpoczęty, ale piąty nawet jak zacznę, to raczej nie skończę niestety chyba że używając SN. Trudno, przeżyję. W sobotę rodzina była ważniejsza.

    EDIT: Chciałem podwajać PNS, ale ciągle zapominam o zmienieniu trasy wcześniej z góry na dół lub odwrotniexD:cry:xD Co nie zmienia faktu, że w sezonie mam już około 15 poziom:p


    EDIT2: W drugim wyścigu jestem dopiero prawie na półmetku.
     
    Ostatnie edytowanie: 3 maja 2021
  18. AngelGina

    AngelGina Nadzorca forum

    Loty rano zakończyłam :), nie podwoiłam sobie podstawowego itemu, więc mam tylko jeden, ale ulepszony na maksa ;)
    Za to z tajemniczych sadzonek wyrosło mi w końcu jedno krzywe drzewo (jeszcze nie miałam), więc jestem zadowolona... byłoby jeszcze piękniej, gdybym trafiła meduzę, której również nie posiadam, za pół godzinki się wyjaśni ;), a mam postawione 9 zagród z potencjalnymi meduzami :)
    Edycja: Niestety meduz nadal nie mam, może następnym razem się trafią ;)
     
    Ostatnie edytowanie: 3 maja 2021
  19. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    32/60. Zbiór koło 3. Piątego wyścigu na pewno nie uda mi się ukończyć, bo jestem dopiero na trochę ponad połowie drugiego. No nic, na przyszłość mam nauczkę, aby tak często nie podwajać nagród:p;)


    EDIT: Loty uważam za zakończone mimo, że zrobiłem tylko 6 zwykłych kroków w wyścigu 5 i aby w porę zakończyć wyścig 2 poszło razem z rozsiewem bodaj 250 SN i 250 SNZ. No nic, odrobi się drzewami.
     
    AngelGina, Majeczka13 oraz hiacynta lubią to.
  20. stoone1

    stoone1 Weteran forum

    asy skończone, chyba wszystkie TZ i TS podwojone + nakładki - z tym fajnie, hodowlany zrobiony też fajnie , przy okazji asów ukończyłem grzybowy las II i wyzerowałem mroczne :D
    teraz co niefajnie...staw :(6 perełek wpadło ale to tak jak z 4tym miejscem, co mi po 6ciu? zamieniłem na przynętę i taki był finał. 1x Piccolo z romantyczności i chyba ze 300 z rybami
     
    AngelGina, krasnoludek10 oraz hiacynta lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.