Opinie Asy przestworzy IV!

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 27 kwietnia 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    Sieję, zbieram i kończę dopiero drugi wyścig.
    Rozumiem, aby szybciej latać trzeba mieć zapasy Zośki i SN, z wodą i kupą się nie da.
     
  2. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Olu można zrobić pierwszy wyścig i od razu czwarty, w którym jest pnącze, a potem to jak już kto chce albo spokojnie robić resztę albo odpuścić.;):)
     
  3. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    Nie wiedziałam, dziękuję :inlove:
     
  4. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    ja dzisiaj albo jutro w pociągu dopiero skończę 1 wyścigxD:cry:xD
     
  5. agi31

    agi31 Chodząca legenda forum

    witajcie :)

    U mnie koło nie chce współpracować, dało tylko 2 razy + 1 na 6 godzin na 220 wykręconych wejściówek .
    Ukończony 1,3 i 4 wyścig, zaczęłam 2 ....myślę, że byłoby szybciej gdyby nie to, że niektóre nagrody wzięłam podwójnie ;)
     
  6. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    U kogo wyląduje w pasku to wyląduje.:p
    U mnie w Nawiedzonym domu, stoją jeszcze "Wampirze domki z czekolady" dające 11.600 PD (4 pola), to chętnie je wymienię na 2 "złote pomidorowe samoloty". Z 3 nakładkami każdy będzie dawał po 1 skrzyni bawarskiego święta i 14.500 PD.
     
  7. magros

    magros Nadzorca forum

    U mnie ostatni 5 wyscig rozpoczety jutro koniec
     
  8. Viola_07

    Viola_07 Okazjonalny autor

    W pociągu samolotem? Niebywałe xD
    U mnie dokładnie tak samo, już sobie stoją w Nawiedzonym, tylko jeszcze czekają na ostatnie ulepszenie :)
     
  9. -monikach81-81

    -monikach81-81 Forum Pro

    które nagrody trzeba zbierac podwojnie
     
  10. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Latający pociąg - ach, marzeniexD

    W temacie zbiór rano:p

    EDYCJA: Wyścig pierwszy zakończony, czwarty rozpoczęty.
     
    Ostatnie edytowanie: 30 kwietnia 2021
  11. Viola_07

    Viola_07 Okazjonalny autor

    U mnie zawitała majówka dziś na farmie, jutro zacznę w realu
    "Asy przestworzy IV" przeszły do historii
    Co mnie interesowało wzięłam x2, resztę poleciałam trzema kroczkami
    Życzę wszystkim szerokich lotów i szybkiego ukończenia
     
  12. AngelGina

    AngelGina Nadzorca forum

    Jeżeli zależy Ci na kuponach wędkarza, do eventu z łowieniem, to dobrze jest podwoić te żetony w wyścigu 1 i 3, jest jeszcze żeton w 5-tym locie, ale to pod koniec.
    Jeżeli chce się mieć item w pełni ulepszony, to należy sobie podwoić ostatnie nagrody lotów właśnie z ulepszeniami itemu (lot nr 2,3 i 5), można sobie też podwoić podstawowy item w locie nr 1 i mieć dwa, na które można wtedy nałożyć po 3 ulepszenia, jak kto woli (ja przeoczyłam tę możliwość i wzięłam item pojedynczo :)).
    Poza tym podwajasz sobie to, na czym Ci zależy, ja brałam podwójnie kupony na kombajn, zagadkowe sadzonki i zagadkowe zagrody, ale paliwem xxl można podwoić każdą nagrodę... to już zależy od samego pilota ;)
    P.S. Oczywiście, jeżeli nie interesuje Cię item, to po prostu lecisz do przodu bez podwajania zarówno itemu jak i jego ulepszeń :)
     
    Ostatnie edytowanie: 1 maja 2021
  13. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Ja podwajam tylko żetony, bo na reszcie mi o dziwo aż tak nie zależy - nawet na kuponach 1hxD:cry:xD Ale te dłuższe (jeśli takowe są), pewnie będę podwajał;)
     
  14. AngelGina

    AngelGina Nadzorca forum

    Jak jest możliwość, to zgarniam wszelakie kupony, każda pomoc w pracy na roli mi się przyda, nawet na godzinkę :D
    Jeszcze podwajam zagadkowe sadzonki z drzewkami, których jeszcze nie mam (w tej edycji czaję się na krzywe drzewo), a zagrody też biorę razy dwa, zawsze szansa na jakąś zdobycz ;), taka moja natura :D
     
  15. agi31

    agi31 Chodząca legenda forum

    witajcie :)
    ja jeszcze się ścigam, jest jeszcze sporo czasu, to podwajam niektóre nagrody, takie co przypadną mi do gustu np. żetony, wejściówki, TS-y :)
     
  16. hiacynta

    hiacynta Wszystkowiedząca wyrocznia

    Rząd odpalony, pozostał mi do zrobienia nie cały 5 wyścig, muszę czekać na roślinkę aby wykręcenia 3xpaliwo XXL
     
  17. jagusiowo

    jagusiowo Młodszy ekspert

    Nie zdobyłam podwójnego żetonu w 1 wyścigu, w 3 i 5 wyścigu/ który kończę mam podwójne/. Jest jakiś ratunek na zdobycie tego jednego / szóstego?/
     
  18. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Niestety nie ma innych możliwości zdobycia tych żetonów. Komplet (6 szt.) można było zdobyć wyłącznie podwajając wszystkie 3 nagrody z nimi.
     
  19. stoone1

    stoone1 Weteran forum

    1 i 3 zrobiony, 2 w połowie, bo przerzuciłem się na 4 a i ten w połowie 'większej'xD 5 nie tknięty
     
  20. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    A nie podwajasz PNS?
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.