Opinie Asy przestworzy! (III)

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 23 czerwca 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
 1. antonina-farmerska

  antonina-farmerska Chodząca legenda forum

  To lecimy Farm-Air,czy raczej Farmhansa i czy leci z nami pilot?xD
   
 2. bacowa70

  bacowa70 Chodząca legenda forum

  Do zrobienia są 304 kroki, gdybyśmy lecieli tylko na biopaliwie xl (tj. po 3 kroki) potrzeba na to 18.540 rośliny i 1.133 wypadajek.
  Wiadomo, że trzeba będzie wysiać więcej, bo przydałoby się mieć kilka biopaliwa lux, żeby zdobyć kilka fantów podwójnych. No i biopaliw zwykłych też trzeba ukręcić, żeby zmieniać tor lotu.
  No ale trochę powyżej 20 tysięcy powinno wystarczyć.:)
  Dumam czy to robić.-.-:D Chociaż, ja taki "miłośnik" :p eventów powinnam lecieć w ciemno.xD
   
 3. jagódka133

  jagódka133 Fanatyk forum

  Kolejny hamaczek u mnie to już chyba 4 z rzędu o_O może to i dobrze bo ostatnio tak mi się nie chce. :oops: w weekend robię spóźnione urodziny dziewczynkom przez koronę. Całe mieszkanie trzeba zrobić na błysk wiec przynajmniej będę mieć spokój na farmie. :p
  robiącym event życzę wysokich lotów :)
   
 4. izabell2468

  izabell2468 Komisarz forum

  Też miałam przerwę w eventach przez wyjazdy i brak czasu. Teraz mam trochę luzu, więc postaram się nadgonić, a event całkiem fajny. No i trzeba trochę pokombinować, żeby zdobyć wszystko, co się chce.

  Bacowa, dzięki za wyliczenia przydadzą się :D Życzę wszystkim wysokich lotów, a odpoczywającym duuużo słonka na hamaku:music:;)
   
 5. MOD_Marion

  MOD_Marion Forum Moderator Team Farmerama PL

  Liczyłam sobie (tak mniej więcej) koszt eventu i wyszło mi, że lecąc najtańszym paliwem potrzebuję go na 304 kroki, czyli 304 szt. co oznacza 20.672 szt. zielska, 1.216 wypadajek i 15.200 szt. słonecznika.
  W rzeczywistości dużą część trasy pokonam na paliwie XL; tu jak bacowa70 liczyła, na przeloty wyłącznie na tym paliwie potrzebne jest 18.540 roślin i 1.133 wypadajek (plus 7.725 słonecznika).
  Tyle tylko, że parę nagród zdubluję i pewnie finalnie zamknę się w okolicach 20.000 lnicznika. Na 404 poletkach z CMJ to jakieś 16 pełnych zasiewów + rozsiew. Będę siać tylko w dzień, na noc jakieś kwiatki do misji. Pierwszego dnia rozsieję i zrobię jeden zasiew, przez kolejne 5 dni będę robić 3 zasiewy dziennie... Chyba na samej wodzie, obornik - jeśli mi się jakiś zbiór opóźni...
  I tym sposobem, w moim ulubionym trybie "na leniwca", skończę w poniedziałek wieczorem:) Będzie jeszcze czas na "nieprzewidziane zdarzenia";)
   
 6. olgs3

  olgs3 Chodząca legenda forum

  A to mamy latać czy się ścigać?
  Ja bym się z tobą pościgała zobaczymy kto jest lepszym pilotem.:p
   
 7. fkamil

  fkamil Komandor forum

  To nie jest fair Olga bo Ty jesteś coś takiego:
  [​IMG]

  a ja...

  [​IMG]

  Ale zgoda, ścigamy się ;).

  O godzinie 18:00 stawiam gruszki na dwóch polach pod wypadajkę na jutro + na paszę dla chomików na przyszły event. Z sianiem zobaczymy, może wstanę raz czy dwa w nocy. Krople tylko na rozsiew, reszta to woda i nawóz. Jutro dam znać ile było wypadajek z dwóch pól gruszek :).
   
 8. Mcgregoro

  Mcgregoro Analityk forum

  Bry. Policzyłem sobie i wychodzi mi że 3 wyścigi to: 14.328 badyla 918 dropsa 7100 słonecznika. 4 i 5 nie liczyłem zmęczyłem sięxD.
   
 9. olgs3

  olgs3 Chodząca legenda forum

  Oba są ładne i szybkie,szanse wyrównane.
  Ja będę miała trzcinę.
   
 10. fkamil

  fkamil Komandor forum

  No to życzę Ci powodzenia :).
   
 11. olgs3

  olgs3 Chodząca legenda forum

  Tobie też życzę powodzenia.
   
 12. kalinamala

  kalinamala Generał forum

  Hmmm... to ja w takim ;

  [​IMG]
  przy takich ;
  marne mam szanse, ale... gdybym się z Wami ścigała, to bym sobie zacytowała pewnego koguta ; dogonię , albo i nie dogonię, ale przynajmniej sobie trochę polatam :p
  -


  Dziękuję pięknie za te wyliczenia :) - i mam pytanie ; czy dublować można tylko te nagrody w pudełkach ( zaznaczone w tabelach innym kolorem) czy też każdą dowolną mogę sobie zdublować używając odpowiedniego paliwa ?

   
 13. MOD_Marion

  MOD_Marion Forum Moderator Team Farmerama PL

  Zdublować możesz każdą nagrodę; ciemniejszym kolorem zaznaczono w tabelach nagrody kryjące się w niebieskich prezentach - zdaniem BP cenniejsze od innych:) Trzeba jednak pamiętać, że biopaliwo luksusowe pozwala zrobić tylko 1 krok do przodu. Czyli jeśli jesteś ten jeden krok przed nagrodą, którą chciałabyś podwoić, ale na niewłaściwym poziomie, to nie uda się jej zdublować. Zmieniając tor lotu przy wykorzystaniu zwykłego paliwa, zrobisz jednocześnie ten jeden krok i nagrodę zgarniesz, ale bez podwojenia..
   
 14. aleksandra

  aleksandra Komandor forum

  oj słonecznik,,a sezonowe darmozjady też lubią słonecznik,,będzie ciężko pogodzićxD:cry::D
   
 15. klaudix022

  klaudix022 Naśladowca mistrzów

  Czy aby otrzymać daną nagrodę należy nań stanąć, czy wystarczy tylko być na odpowiednim torze? I na którym torze rozpoczynają się dane wyścigi?

  Edit. Wyścigi zaczynają się na dole, ale nadal nie wiem czy te nagrody są automatycznie dopisywane.
   
 16. panoramaogrodnicza

  panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

  Dołączam do wyścigu, takiego mam.:pxD

  [​IMG]
  Sprawdził się w poprzednich wyścigach to i w tym da radę.xD
   
 17. MOD_Marion

  MOD_Marion Forum Moderator Team Farmerama PL

  Automatycznie zdobywasz wszystkie nagrody z poziomu, po którym się przemieszczasz. Nie ma znaczenia, czy "staniesz" dokładnie na danej nagrodzie, czy na kolejnym po niej polu. I tak się dopisze. Inaczej jest przy Biopaliwie luksusowym, podwajającym nagrodę. Jeden krok, który robisz tym paliwem, musi trafić na nagrodę. Inaczej nie ma możliwości jego użycia:)
   
  Ostatnie edytowanie: 23 czerwca 2020
 18. Mcgregoro

  Mcgregoro Analityk forum

  Dlatego udziubałem go ok 100000 tys;)
   
 19. pretorianka

  pretorianka Półbóstwo forum

  Oj tak. Zajrzałam do siewnika i zonk. Zwykle miałam nieduży zapas, ale tak kilkanaście tys. było. A tu resztki :cry:Sezon i ochota na surykatki .......:cry:xD Już przejrzałam wszelkie pnącza i rzemiosło pod kątem powiększenia zasobów słonecznika i za niedługo zaczynam siew ...drobnicy.:pxD A na polach wszędzie chomiki. :cry:No nie zdejmę, bo paszy szkoda..:(.Jak żyć Big Poincie ? No jak żyć ? :cry:xDxD
   
 20. aleksandra

  aleksandra Komandor forum

  ja nie mogę,,,tyle zer,,,miałam 6000 i wytargałam na targ połowę,,a ewent robię,,tylko dosieję ;):pxD
   
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.