Opinie Aquarama oraz hodowla chomików

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 30 czerwca 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    No właśnie... gdybym wiedziała, to bym sobie event darowała :sleepy:
    Dał mi w kość
     
  2. agbiko

    agbiko Półbóstwo forum

    Dzień dobry
    Event skończyłam. Moje 1,5 tyś. chomisiów starczyło na całą misję. Paszy zostało jeszcze 6,5 tyś, ale to chyba zostanie na jakieś nowe zwierzę, albo na event z neonami.
    Teraz tylko mam dylemat otwierać, czy nie otwierać...:p
    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
  3. dotas

    dotas Stały bywalec

    Dziękuję za poradę. Już poprawiłam. I chyba działa.
     
    magdusia668, talarek1961 oraz ANASALKA lubią to.
  4. ewanta

    ewanta Komandor forum

    jednak na moim kole też są- ale się nie udało trafić..... tak co 10 wejściówkę u mnie się pojawiają
     
  5. IRENOWO

    IRENOWO Ambasador forum

    otwieraj....poleci kilka a może i kilkanaście.... furmanek...:) u mnie 151 ale aż tyle skrzynek to nie było u mnie ..podziwiam kolekcje ....:)
     
    magdusia668, talarek1961 oraz agbiko lubią to.
  6. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Różowe chomiki mam tylko z wykonanego eventu.

    Wykręciłam wszystkie zielone (otworzyłam mnóstwo skrzynek je zawierających), tak ok. 300
    I ani razu na kole nie pojawiły się.
     
  7. dotas

    dotas Stały bywalec

    To przykre. Ja teraz jak kręcę to pojawiają się, ale już nie trafiam. A eventu nadal nie skończyłam. Czekam aż chomiki mi urosną bo nie chcę oddawać za dużo kolorowych. A moje klonowanie na nic. Warsztatu różowego nadal nie będzie. Za mało chomików. A wydawała mi się, że starczy.
     
  8. iza_79

    iza_79 Książę forum

    eh ewent dla mnie za drogi więc chomiki poszły na targ sporo zarobiłam :inlove: a przed chwilą niespodzianka - różowe chomiki na zwykłym kole wylosowałam :inlove::inlove::inlove::inlove: edit: drugie mam!! tez na zwykłym kole
     
    Ostatnie edytowanie: 1 lipca 2020
  9. bunny132

    bunny132 Ambasador forum

    otwórz program paint wklej zrzut, zapisz na komputerze: otwórz stronę https://www.fotosik.pl/ i dodaj zdjęcie, potem po dodaniu naciśnij na ten obrazek pokaże się w nowym oknie i prawym przyciskiem myszki kliknij szukając kopiuj adres obrazu i na forum szukaj ikonki grafika i tam wklej adres obrazu
     
    magdusia668, talarek1961 oraz IRENOWO lubią to.
  10. niebo016

    niebo016 Generał forum

    Wyhodowałam wszystkie potrzebne kolory do Aquaramy, nadprogramowych kolorowych chomików mam na dokładnie 613 100 SG, i co dalej? ??
     
  11. agbiko

    agbiko Półbóstwo forum

    Dzięki :)
    Otworzyłam 100 XXL-ek i mam

    [​IMG]

    76 strugów. Póki co wystarczy na dobudowanie kilku warsztatów. Skrzynki zbierałam odkąd ostatnio było potrzebne nowe narzędzie przy hodowli, a o ile pamiętam to całkiem dawno było i stąd takie ilości.
    W ogóle ostatnio obserwuje dużą oszczędność u siebie na farmie. Prawie nic nie kupuję a wszystkiego przybywa:p

    Niestety u mnie na kole różowych chomciów nie widać. Trzeba będzie jeszcze trochę pokręcić, ale jak ja tego nie lubię... Czy na serio nie można zrobić przycisku, który pozwoli zakręcić od razu wybraną ilość razy??8)
     
  12. IRENOWO

    IRENOWO Ambasador forum

    u mnie też...brak:cry:
     
    magdusia668 i talarek1961 lubią to.
  13. kawonar

    kawonar Czeladnik forum

    Przepraszam jeśli t już gdzieś było ale nie umiem znaleźć. Co jakiś czas jest hodowla za 1xsuperpasza. Czy to jakiś ivent czy mam cś np na pnączu czy w itemach co powoduje taki efekt?
     
  14. iza_79

    iza_79 Książę forum

    otwierajcie skrzyneczki z wejściówkami. 3 różowa zagroda na zwykłym kole :D
    i właśnie 4 wpadła.
     
  15. ewanta

    ewanta Komandor forum

    niestety obecnie nie można za 1 SP.
    event- wesoły dzień obniżek - wtedy tylko przy hodowli zużywa 1 SP- trzeba śledzić ogłoszenia
     
    magdusia668 i mamusia lubią to.
  16. kajka4065

    kajka4065 Czeladnik forum

    Hejka,tak czytam Wasze osiągnięcia i niestety-ja mam zawsze kiepskie koło i klonowania :(, aż żal wrzucać zwierzaki ,buuuuu.Teraz też zakręciłam kołem 54 razy i żadnej chomiczej różowej nie widziałam ,eeehhh
     
  17. magros

    magros Nadzorca forum

    Witam a ja juz zwatpilam w skonczenie tego ev robie i robie i zadnych przeskokow
     
    talarek1961 i IRENOWO lubią to.
  18. IRENOWO

    IRENOWO Ambasador forum

    moje koło ...beznadziejne sól,drut ...wszystko tylko nie chomiki różowe ....nawet nie widziały moje oczy tego cudu..na kole:cry:może jutro ...na spokojnie wyjdą z ukrycia ...;)
     
  19. mamusia

    mamusia Naśladowca mistrzów

    Dzięki :inlove::inlove:
    [​IMG]

    Dopiero zaczynam klonowanie. Najwyższy przeskok DJ Chomix.
     
  20. ewanta

    ewanta Komandor forum

    pewnie to jakiś błąd i zamiast żółtej na niektórych farmach na kole pojawia się różowa zagroda
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.