Opinie Aquarama oraz hodowla chomików

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 30 czerwca 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. BA_Rock

    BA_Rock Board Administrator Team Farmerama PL

    To jest właściwie ogłoszenie. Akurat w tym samym czasie co różowe chomiki na kole, różnych mniejszych i większych problemów było więcej i odniesiono się do nich globalnie. W przypadku chomików przede wszystkim chodzi o pierwszy akapit. Błąd został usunięty tak szybko jak było to technicznie możliwe i niestety, ale podjęto decyzję, że nie będzie dalszych działań (w tym rekompensat nie będzie).

    Przykro mi, wiem, że to nie jest taka odpowiedź jakiej wielu z nas oczekiwało, ale wierz mi, że wyczerpaliśmy wszystkie możliwości interwencji jakie mieliśmy :(. Z drugiej strony staram się zrozumieć BP. Oni muszą potrzeć na grę w skali globalnej, a nie tylko opinii poszczególnych społeczności, a poza tym, błędy były są i będą, nie da się ich całkowicie uniknąć i czasem musi wystarczyć to jedno "przepraszamy".
     
    zzizzie lubi to.
  2. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Cóż, muszę przyjąć przeprosiny :p, gdyż nic innego mi nie pozostało.
    Różowe chomiki mam z eventu i więcej mi ich nie potrzeba.

    I już przestaję "molestować" tu ekipę :)
     
    aleksandra, zzizzie oraz BA_Rock lubią to.
  3. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Dziękujemy za opinie. Temat zamykam i przenoszę do Archiwum.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.