Opinie Aquarama oraz hodowla chomików

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 30 czerwca 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. =Repez-

    =Repez- Generał forum

    Witam wiadomo jest weekend każdemu należy się odpoczynek,ale niech BP też pomyśli o graczach bo co z tego że za wpadki dadzą Kod który czasami ma ważność 2 dni ale nie wszyscy mają czas go wykorzystać.Ja straciłem 1000 kręceń kołem na nieszczęsne Chomiki i zobaczę co dostanę z tego jak teraz do 14 nie będę miał możliwości korzystać ani z kompa i telefonu.Poczekam i zobaczę.Wrócę do domu 14 to zobaczę chyba że mnie dłużej zatrzymają
     
  2. mahartka

    mahartka Baron forum

    Tak paszo-żartego eventu hodowlanego to nie pamiętam.. wymęczyłam te różowe chomiki ale ponad 1000 SP poszło.. i prawie cały zasób chomików..
     
  3. Krokodylek75

    Krokodylek75 Fanatyk forum

    Czyli farciara bo zbierze w czaei gdy będzie już na pewno BB. A w ogłoszeniu o BB to nie łaska poprawić, napisać coś? Że opóźnienie bo ..... albo .... a może ..... Ehhhhh, szkoda już nawet pisać i czegokolwiek oczekiwać. Także w niedzielę.
     
  4. -toja_71-

    -toja_71- Moguł forum

    Już wiem, że nie skończę. Gniazdka opróżniłam, zanim przeczytałam, że BB nie wystartowało... przetrzebione chomiki wsadziłam już z BB - ale miałam tylko 2 przeskoki o 1... czyli 1 mln wartości nie zbiorę i tyle... trudno.
    Na targ nie ma co liczyć, bo dziwne algorytmy wyliczają cenę w zależności od popytu... a jak zmierzyć popyt, skoro
    nie ma ofert... a skąd mają się wziąć oferty, skoro cena chomika wyższego rzędu jest wielokrotnie niższa od ceny chomika zwykłego... kółko się zamknęło.
    Moja petycja: w przypadku nowości powinien być zmieniony algorytm odpowiadający za cenę ofert na targu.
     
  5. hator

    hator Ekspert forum

    Różowe chomiczki zdobyte :)
    Czy było trudno? Na pewno trudniej niż w poprzednich hodowlanych eventach, ale dla mnie (tak mi się wydaje) i tak łatwiej, niż gdybym go musiała budować :p
    Moje konto niestety nie posiadało owego "zepsutego koła fortuny", żaden różowy chomik mi się tam nie pokazał, wiec na razie muszę się cieszyć tylko jedną taką zagrodą, no i... cieszę się... ;)
    Powodzenia wszystkim eventowiczom.
     
  6. 6elka4

    6elka4 Baron forum

    Witam. Widzę,że wpadka goni wpadkę i wpadką pogania. Farmerama chyba siedzi już w rakiecie,która obrała kurs na Marsa. Ja osobiście wolę zostać na Ziemi,a tak w temacie,żeby nie było.......event zrobiony pierwszego dnia do końca. Pozdrawiam
     
  7. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    wydając 2870szt SP zdobyłam to co chciałam,strasznie drogie te chomiki :cry::cry:,w żadnym evencie hodowlanym nie wypaprałam tyle SP :(

    [​IMG]
     
  8. marynia53

    marynia53 Fanatyk forum

    i ja zmordowałam ten strasznie drogi ewent, a pnącze chomicze powinno działać tak aby czas wzrostu skrócić no do 30min. Czyli chomik by rósł 30 minut.:):):):)
     
  9. dworsky0

    dworsky0 Aktywny autor

    event łatwy paszy nie zauważyłem ubytku nadal 3k w zapasie czeka...
    Pnącze jest a i 300kk do przodu na chomikach
     
    Grazka.34 i Zwierzaczek2311 lubią to.
  10. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    chomicza rzeź i tyle w temacie

    zapasy zapasami, ale warto popatrzeć z poza swojego pkt siedzenia. Jak kosztowny jest ten event w stosunku do nagród.
    Różowości sa mi zupełnie obojętne, ale sezonowe pkt już nie, choć nie wiem , nie pamiętam dlaczego xD:cry:xD
    Może jak się powiedziało "a", to trzeba dojść do "z":eek:, bo gdzieś tam Zaklete Mruczki czekają na Sylwestra :eek:
     
    Ostatnie edytowanie: 5 lipca 2020
  11. kondzio0101339

    kondzio0101339 Wyjątkowy talent

    event skończony...ale pierwszy raz nawet nie uciszeszyłem się zdobywając ostatni pułap nagród-.- różowa zagroda zdobyta, ale to byłoby na tyle... na pole jej nie wystawię, bo chomików mam aż nadto:wuerg: poszło na to prawie 700 SP, czyli w porównaniu z niektórymi z Was to prawie nic, jednak dla mnie to wciąż za dużo w stosunku do tego, co otrzymałem w zamian:oops: chyba za bardzo się nakręciłem na to kolorwanie, że aż tak dałem się w to wciągnąć, ale na szczęście już koniec i można odpocząć od oaz...chociaż na jakiś czas, bo kolorwać akurat lubię (pomimo, że to chyba bez wzajemnościxD)
    [​IMG]
    a tu najlepszy przeskok....oprócz tego ze zwykłych wypadło kilka DJ'ów i 1 morski...choć to nic w porównaniu do waszych łobuzów ze zwykłych lub innych kombinacji:music::inlove: tym, którym się udało gratuluję, bo nie był to tak przyjemny event, jak mogłoby się wcześniej wydawać;) a walczącym dalej życzę powodzenia i jak najlepszych przeskoków!:)xD
     
  12. Grazka.34

    Grazka.34 Stały bywalec

    i koniec, z trudem ale jednak się udało :)
     
  13. IRENOWO

    IRENOWO Ambasador forum

    a ja nie mam parcia na róż....przeskoki marniutkie ...zwierz kolorowy cofki ...no cóż ...bez pnącza...powodzenia walczącym...;)
     
  14. skaliwa

    skaliwa Fanatyk forum

    Witam wszystkich :) Stanęłam na 8 zadaniu i dalej nie robię.... mam czerwoną zagrodę i to mi wystarczy. Nie zależy mi na różu. Gdyby nie było zamieszania z BB, to moze jeszcze trochę podziałałabym, ale przeskoki o jeden, dwa i to bez zwrotu podstawowych, to trochę za drogi ten interes.... Mam nadzieję, ze może będą w nagrodach kiedyś w jakimś evencie, a jak nie to trudno. Nie muszę mieć wszystkiego. Ale gratuluje wszystkim którym się udało :):):)
     
  15. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    event pomału sie kończy,jutro nastepne BB,ciekawe czy takie jak te dwa ostatnie ,ze przeskoki prawie żadne :(

    i teraz najwazniejsze moje pytanie do MOD-ów,mysle,ze każdy farmer chciałby znać odpowiedz,co zamierza BP ,czy wogole zamierza cokolwiek zrobić(jakaś rekompensata) ale to musi być z wyzszej pólki (bo mnie nie satysfakcjonuje darmowa próba ani imprezowa na kole,CJM czy gwiazdki) za wpadke z róż chomikami i opóźnionym BB.Miałam nadzieje,ze bedzie info ok.10 ale zero informacji.Traktowanie nas w ten sposób to powiem wprost kpina,to my sponsorujemy tą gre(i to dzieki graczom BP ma prace) i należy sie nam wyjasnienie i .....nie dokoncze,tak chyba bedzie lepiej.Odpowiedz,ze zostało wysłane zapytanie na tym etapie nikogo juz nie satysfakcjonuje,chcemy konkrety.
     
  16. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    na moje oko to OO ktore,wkleilem z niemieckiego ofa zamyka tematyke chomicza.........
     
  17. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    norbi OO,ze chomiki zostały usuniete z koła to pikuś bo i tak były jeszcze na kole,to info to jest nic nie warte dla nas farmerów.
    Wiesz dobrze,ze to my-farmerzy(wszyscy farmerzy) utrzymujemy po części ta gre,jesli większośc bedzie miało takie podejscie jak ja to ....przestanie inwestowac,za chwile mi sie konczy premium i nie kupie,pomocnikow juz nie kupiłam,eventy robie sporadycznie,sezon obecny pkt z chomików i na najwiekszym luzie,nawet nie wiem czy dojde do surykatek ale na tym mi nie zalezy bo mam,nie musze miec tego % wiecej,bo w sumie mam włączona gre i wchodze na forum i czytam,rzadko sie udzielam bo ...mi sie nóż w kieszeni otwiera na to wszystko.

    Zaraz MODzi napisza,ze nie na temat i beda usuwac posta,nic nie cieszy w tej grze,moze czas na jakis odpoczynek i nad tym sie zastanawiam najbardziej
     
  18. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    w sumie zostalo im niezbyt duzo czasu by zatrzymac tych ktorzy,tutaj jeszcze siedza i placa...
     
  19. martajolka81

    martajolka81 Ambasador forum

    Dobrze znane, ale na niektóre rzeczy mamy wpływ i możemy dokonać zmiany i trzeba z tego korzystać.

    Żadnych przeskoków, nic.
     
  20. anusia57

    anusia57 Czeladnik forum

    To jest nas baardzo wielu , których zaczyna gra zamiast bawić denerwować . Ze wszystkim idą na rympał
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.