Opinie Aquarama oraz hodowla chomików

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 30 czerwca 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Hejt się raczej nie posypie, bo zasadniczo jest tutaj niemile widziany 8)

    Ale w sumie to bym się za bardzo nie dziwiła, gdyby się posypał po takiej zachęcie z twojej strony:

    Tak się zastanawiam: po co ta agresja...?
     
  2. Megan

    Megan Komandor forum

    Widocznie każdy czyta to co mu pasuje i tak interpretuje słowa, ja w tym co napisałam nie widzę żadnej agresji, odniosłam się tylko do tego co czytam od dwóch dni i jaki temat jest akurat poruszany w tym wątku.
    Gdyby większość graczy miała różowości na kole to na pewno ten temat wyglądałby jak większość innych eventowych.
     
  3. oset53

    oset53 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Jakie to znajome-z autopsji. Jedni dostają ++ inni + a jeszcze inni tylko harują i czują się wykorzystywanym
    gorszym sortem. Nic Wam to nie przypomina?. BP wzięło przykład z tak dobrze nam znanego.
    No cóż zapłacę i ja za to zróżnicowanie - nie będę kupować tego czy owego.
    Przynajmniej co niektórzy na własnej skórze choćby w grze go doświadczą. Nic przyjemnego.
    Eventu oczywiście nie skończyłam i nie mam zamiaru kończyć, za biedna jestem.
     
  4. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Dobra, nie będę drążyć tematu... choć pozostanę przy swoim zdaniu odrębnym.
    Mogłabym agresję zastąpić innym słowem - ale po co, mnie tam wszystko jedno.

    Co do tych postulowanych różowości na kole u większości graczy, to ja bym raczej powiedziała, że nikt nie powinien mieć na kole tych nieszczęsnych różowych chomików podczas eventu.
    I wtedy rzeczywiście wątek byłby podobny do poprzednich.

    Hmm.
    Dlaczego tak wielu graczy uważa grę w Farmeramę za "harówkę"...?
    Tak się wczuwacie w rolę, czyli w orkę na ugorze?!
    I jeśli to jest rzeczywiście przede wszystkim ta nieszczęsna "harówka", to na miłość boską po co się tak biczować...?
    Gra ma chyba być zabawą, nie ciężką pracą.
    Przestałam grać, bo mnie to zaczęło nudzić - ale nawet w czasach, kiedy grałam naprawdę bardzo intensywnie, nigdy nie nazywałam tego harówką.
     
  5. kornik1

    kornik1 Cesarz forum

    Brakuje mi jeszcze chomików o wartości 429 000 do skończenia całości.
    W niedzielę kolejny BB - może się uda :)
    Nie kupowałam nic. Wystawiłam zagrody, ale paszy brakło. Na szczęście z każdej chodowli część zwykłych mi zwracali :)
    Sprzedałam nawet chomiki z drzewa bo po 250 000 na targu były (a ja sknerus jestem).
     
  6. MaDzo

    MaDzo Cesarz forum

    Dokladnie takie same mam skojarzenia:(

    Pokrecilam ,, parę" razy kołem żeby sie przekonać ,ze nie ma tam tego co powinno być u wszystkich albo czego nie powinno byc nigdzie
    I co teraz???
    Nam za używanie botow i wykorzystywanie błędów /nie naszych/w grze grozą bardzo poważne konsekwencje i utratą konta włącznie
    A BP wykręca numer 10-lecia i...?
     
  7. =Repez-

    =Repez- Generał forum

    No właśnie i BP samo na siebie ukręciło bicz bo co teraz faktycznie powinni zrobić Zablokować Konta które ten błąd wykorzystały haha dobre.Ja się cieszę że ludzie trafili te Różowe mnie nawet teraz wystarczą pomarańczowe
     
  8. ANASALKA

    ANASALKA Nadzorca forum

    No, a ja ani eventu nie zrobię do końca, ani zagrody różowej nie mam na kole, wejściówki też zużyłam ale jest mi to totalnie lotto, bo to tylko piksele i wszystkim też polecam podejść do gry jednak z większym dystansem. Rozumiem, że sytuacja nie jest fajna i niesprawiedliwa, ale jednak to tylko gra i warto się tu nie denerwować, bo jak każdy macie pewnie jakieś tam zmartwienia w życiu i po co jeszcze się dobijać gierką.
    Czytam temat eventowy od początku i skrajne emocje tu widzę, z jednej strony osoby mega cieszące się zagrodami z koła, a z innej osoby bardzo niezadowolone, że nawet tej szansy nie dostały. Taki mi się nasuwa wniosek, że tak jak piszecie o braku wspierania firmy kasą, z czym się zgadzam akurat, jeśli kupiony produkt wam nie odpowiada to drugi raz się go nie kupuje, a może akurat firma poprawi swój wizerunek po tej sytuacji, się zobaczy na dniach.
     
    Ostatnie edytowanie: 3 lipca 2020
  9. .Farmeria.

    .Farmeria. Półbóstwo forum

    Też znam to z autopsji :)

    Ale musisz pisać jaśniej, bo widzę po postach że nie wszyscy to łapią :)
     
  10. kornik1

    kornik1 Cesarz forum

    No i nie musiałam czekac do niedzieli - wyskoczył chomik morski i załatwił brakującą kwotę.

    Mam różową zagrodę :)

    Koszty: ok. 700 chomików moich (tych zwrotów z hodowli nie liczyłam, ale dużo ich było, praktycznie za każdym razem),
    paszy mniej więcej tylke samo,
    wszystkie zwykłe perfumy - nie pamiętam ile miałam
    obie runy z drzewa

    No i fajnie xD
     
  11. oset53

    oset53 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Kochana/y, nie mogę prościej bo będę miała nałożone embargo.
    Nadal nie robię eventu do końca, poczekam sobie - a co.
     
  12. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    no i fajnie zajefajnie xDz moimi 14 chomikami nic nie zdziałam :p
     
  13. Konwalia598

    Konwalia598 Czeladnik forum

    Witam :)

    Ło Matko i córko ?! Co za wyzysk i czyszczenie stodoły . Kogoś tam w tym BP do Kasi Nędzy to Słonko pogrzało zdrowo ! Człowiek zbiera i oszczędza SP . Robi co może . A oni dołożyli do pieca jak powiezieni na całego . Dali nam kolorka i niby pięknie , bo wylotek nie wiele chcą , ale z tą ilością i jakością to ich poniosło . A wszystko przez tą wycenę kolorowych Chomików ! MASAKRA !!

    Może nie długo ja przedstawię swoje tu dokonania i wyniki później z 4 pełnych tur na 8 kontach . W tym na jednym z nich bez mała 5 Oaz , bo ani jeden DJ Chomix mi jeszcze nie siadł . Wyniki nie będą uwzględniały Runy z Drzewa Mądrości - bo jeszcze nie brałem jej .

    A co do Struga ? - Do z moich obserwacji kont - to średnio 2szt./24h wypadają . Więc nie jest chyba aż tak , źle bym utylizował swoje potężne zapasy Skrzyń Narzędziowych . A ilości Sejfów na kontach są nawet przyzwoite . Tzn . 11;6;3x5;3x8;3 ! Te 3szt. to nie dużo, ale mam jeszcze spore ilości do przeczytania TS o ile będzie chwila spokoju . Więc może jeszcze jakoś te ilości się poprawią . A jak nie - to po miesiącu uzupełnię do minimum 20 Sejfów na konto - jak wszystko inne z Fabryk .

    A jeśli chodzi o Kombajn - to wolałbym kupony . No , ale dobre i tyle . Będziemy siać .

    I pytanie kolejne ? Co teraz następne kolorujemy ? - Tukany ?
     
  14. .Farmeria.

    .Farmeria. Półbóstwo forum

    Na przysłość to jestem Kochany :) Wiem że nie możesz prościej, ale po mojej odpowiedzi chyba wszystko jasne :)

    A eventu nie masz co konczyć, ja skończyłem i teraz po nocach nie śpię ze złości, ze dałem się naciągnąć na ok 1400 sp i 3000 chomików, za jedną głupią różową zagrodę, cztery poprzednie hodowlane załatwiłem taką ilością sp i zwierzaków, a w nagrodach były po cztery zagrody neonowe, a w jednym różowa zagroda i różowa fabryka.

    Tak mnie trzyma do tej pory, że jak pomyślę o chomikach to mi się rzygać chce, nawet tej wygranej różowej nie postawiłem na polu, bo jak bym ją zobaczył i pomyślał ile na nią wydałem, to na sto procent bym zawała dostał :)
     
    Ostatnie edytowanie: 3 lipca 2020
  15. dotas

    dotas Stały bywalec

    Zgadza się ja mam 223 poziom.
     
  16. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Oj, Sołtysie nie mów tak, bo aż mi się coś pod lewą łopatką robi ze smutku.:oops:
    Cała wioska ubolewa nad Twoimi chomikami . . .-.-:( Ale pozbierasz się przecież jakoś.:)
    Zobacz jaką kapitalną promocję chomiczej kupki nam zaserwowali, że aż święto będzie. ;):)
     
  17. Honorata

    Honorata Młodszy ekspert

    Moim zdaniem dobrym wyjściem z sytuacji byłoby dowartościowanie rzędu chmur poprzez dodanie jakiegoś super bonusu, takiego, żeby główną nagrodą w evencie był rząd chmur, a nie te nieszczęsne różowe chomiki. Musiałby to być taki bonus, który zachęciłby do robienia eventu nawet tych graczy, którzy zdobyli różową zagrodę na kole.
     
  18. oset53

    oset53 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Zawsze mówię że "mądrej głowie dość dwie słowie" /przysłowia mądrością narodu/:).
    W sprawie chomików to Ci współczuję też by mnie trafiło jakbym miała tyle wydać.
    Dobrze że skończyłam zanim na dobre zaczęłam:p.
     
  19. 6elka4

    6elka4 Baron forum

    Witam. Czytam i nie wierzę. Będą zabierać te nieszczęsne różowe chomiczki? A tak swoją drogą to ciekawe kiedy będzie jakieś ogłoszenie w tej sprawie.
     
  20. .Farmeria.

    .Farmeria. Półbóstwo forum

    Niby moja wina, bo zanim zaczełem upychać kolanem tysiące chomików do oazy, a potem wkładać je do eventu, to mogłem najpierw sprawdzić ich tragiczny przelicznik, a tak o 14 rzuciłem się do oazy jak szczerbaty na suchary, no i to cała historia :)

    Warto robić jak większość, tylko do pomocników :)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.