Opinie Aquamania

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Rock, 21 lipca 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Wielebnowska

    Wielebnowska Czeladnik forum

    Ewent przekombinowany na maxa, do tego złowiona makrela i homar :( no brawo :( echh....
     
  2. kalinamala

    kalinamala Komandor forum

    A dalej to trzeba od tego bąbelka, któremu oddaje się niedźwiedzia odebrać skrzynkę z przynętami - za równe 23 godziny odebrać kolejną - i tak przez miesiąc (prawie) - tylko pilnować tej godziny odbioru, bo każda przynęta w tej zabawie jest...na wagę złota
    - ja już całe dwie sztuki mam :D:cry:xD- jeszcze tylko z tydzień i mój Misiek, który na łowienie czeka , będzie mógł sobie wreszcie trochę z tą wędką poużywać - a póki co Mietka go pociesza dobrym słowem; ,,Doczekasz się ... biedaku, doczekasz... jeszcze trochę cierpliwości... :p
     
  3. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    mój misiek łowi na bieżąco,,z opłakanym skutkiem,,może lepiej właśnie jak Ty,,nazbierać przynęt,,a łowienie odłożyć,,na inną pogodę
     
  4. Mcgregoro

    Mcgregoro Książę forum

    BP kojarzy mi się z siecią stacji benzynowych a te nasze BP to z coraz bardziej bzdurnymi ulepszeniami czegoś co dobrze wcześniej funkcjonowało ale widocznie taka nastała tam moda.(nie mylić z MOD-em).xD
     
  5. lwa

    lwa Aktywny autor

    czy cmj działa na roślinę ewentowa?
     
  6. kondzio0101339

    kondzio0101339 Wyjątkowy talent

    Ogólnie na rośliny eventowe to tak, ale jeśli chodzi o event Rekinie Opowieści, to jest on na specjalnym polu akcji i tam cmj nie działa, jedynie woda i zwykły nawóz
     
    dantic3, magdusia668 oraz MOD_Cookie lubią to.
  7. ***kacper***

    ***kacper*** Baron forum

    Na polu specjalnym niestety zadne bonusy nie działają - tylko woda i nawóz.
     
  8. abask

    abask Komandor forum

    Chyba bardziej bzdurnego eventu nie widziałam. Ciągnie się jak flaki z olejem... Nudny to mało powiedziane.
     
  9. lwa

    lwa Aktywny autor

    dzieki
     
  10. kalinamala

    kalinamala Komandor forum

    Mój też zwykle łowił na bieżąco, ale... to było zupełnie inne łowienie - można nawet śmiało rzec , że to było niemal rybołówstwo , zaś teraz...
    ... A teraz na nudę też się znajdzie rada
    będziemy se z Mietką mahjongi układać
    i liczyć talary na tajemniczości
    albo chociaż gwiazdy - ot dla przyjemności.
    Zbierać też tą skrzynkę co się szumnie zowie
    skrzynka z przynętami - no ładnie, nie powiem
    lecz ja bym to ami na ą zamieniła
    bo to by prawdziwsza nazwa dla niej była.
    Jednak się nie będę troskać o szczegóły
    bo by mi do reszty zabawę popsuły
    już i tak bez przerwy Mietka mi się biedzi
    że Misiek na łódce dostanie ...odsiedzin .
    Znaczy się odgniecie te... szlachetne mięśnie
    ech no, mógł te skrzynki Olimp dać nam częściej
    nie tylko tak z łaski, albo za opłatą
    ale tak po prostu w prezencie na lato:p


     
  11. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    To łowienie ... to straciło się przyjemność z celowania. Strasznie zepsuli ten fragment gry.

    Na razie mam 2 perły.
     
  12. SuperWioska

    SuperWioska Mieszkaniec forum

    No właśnie... Odbieram skrzynkę codziennie, reszty bąbelków, oprócz tych z gwizdkami nie ruszę? Mam wrażenie, że stoję w miejscu a event ucieka.
     
  13. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    Z drzew wyleciało pierwszych 40 talarów :) to dużo czy mało ?
    Jestem bogata :p wirtualnie :p
     
  14. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    Mój misiek 3 razy łowił i mam 3 homary i 1 ośmiornicę, czyli żadnej nagrody :p
     
  15. klonek68

    klonek68 Weteran forum

    Cóż za emocje eventowe...;) ...bardziej zajmujący chyba jest wyścig żółwi na 1km ...;) aż strach .Łowienie ryb prawie jak na żywo, albo będzie brało raz dziennie a jeszcze się ryba zerwie i wyjdzie z tego rakxD:cry:;)
     
  16. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Tak, emocje prawie jak w szachach . . . czekałam 23 godz. i otwarłam skrzynkę, a tam -.- - zwykła przynęta na ryby, no to łowię po tych 23 godz. czekania . . . i mam ośmiornicę szt. 1, niby fajnie, bo dobry połów ale 1 szt. to za mało na nagrody. Więc dalej czekanie - tym razem 4 godz., bo mam już kolejny bąbelek ze skrzynką otwarty.
    A co to się będzie działo jak otworzymy wszystkie 10 bąbelków z przynętami.
    To dopiero będą połowy. Tak ok. 20 sierpnia.8):D

    * * *
    W tym powiązanym evencie wykupiłam 2 drzewka na farmę i mam orzesznika gorzkiego (mój pierwszy):)

    edycja:
    a z tych sadzonek "Capri", które są w nagrodach u rekinów wyrosło mi drzewko Abiu:) [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 24 lipca 2020
  17. -georginia-

    -georginia- Chodząca legenda forum

    nie wszyscy mają takiego farta- gratuluje, ja nie mam jeszcze żadnej perły
     
  18. ponderoza70

    ponderoza70 Stary wyjadacz

    Otworzyłam skrzynkę i :D super przynęta premium czyli połów x2, celuję i trafiam idealnie:D mam 2 marliny :inlove::inlove: a nagroda 8 bananów !!!! :cry:xD:cry: na stanie mam już 3345 bananów i 0 perły, na otarcie łez kupon na kombajn 1 h :cry:xD:cry:
     
  19. kruszynka63

    kruszynka63 Książę forum

    Otworzyłam skrzynkę a tam zwykła przynęta na którą udało się marlina złowić w nagrodę otrzymałam rajską girlandę , nie wiem czy się śmiać:Dczy płakać:cry:.Chyba się na niej powieszę 8);). Perły nadal pozostaną tylko w marzeniach .
     
  20. abask

    abask Komandor forum

    Kolejny raz połów... Wcześniej papugoryba x 2 a teraz rozdymka x 2... Na stanie 1 perła. Dodatkowych nagród brak. Chyba całkiem sobie odpuszczę bo za chwilę wpadnę w depresję. Mój syn na błyszczki złowił więcej ryb w godzinę niż ja w 2 dni.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.