Opinie Aquamania

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Rock, 21 lipca 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Anhedrea

Anhedrea Chodząca legenda forum

Jak to zrobiłaś, że co najmniej 9 razy łowiłaś?

U mnie po skromnych 2 połowach ani jednej perły się nie udało złapać.
    Następny połów [​IMG]

2. magdusia668

magdusia668 Fanatyk forum

kupiłam pakiecik

3. _Sabrina

_Sabrina Czeladnik forum

mam 216 lvl gran 10 lat ale to dla mnie Najgorszy event na Farmie ....coraz więcej losowości kiedyś jak Farmer pracował to wiedziałam na co i po co a teraz 80% to realna kasa a reszta to system...zagrody i drzewa to Zagadki z których badziewia mam pełen pasek..coraz mniej mam frajdy z gry i coraz trudniej mi się chce grac a szkoda
    a ze skrzynki mam super paszę której mam 3000

4. gosiagosia60

gosiagosia60 Chodząca legenda forum

Tym razem,po blisko dobie,złowiłam raka-suuuper ten event :D

5. .Bogumiła.

.Bogumiła. Fanatyk forum

Drugi połów zrobiony i 2 raz zwykła przynęta i 1 rozdymka ,także o perłach mogę zapomnieć .Ot losowość u mnie zawsze kiepska .Zastanawiam się czy wogóle robić i się denerwować .

6. shanon1204

shanon1204 Forumowy żółtodziób

Nigdzie nie widzę sklepu wędkarskiego, wie ktoś gdzie go znaleźć?

magdusia668 i siedem_dni lubią to.
  7. -mala159-

-mala159- Cesarz forum

dopisało mi przynęty z uciechy wędkarza :)

magdusia668, siedem_dni oraz SMOD_Atena lubią to.
  8. ewakowalewska99

ewakowalewska99 Czeladnik forum

Witam otrzymałam tylko premium a jeszcze miała byc luksusowa i nie ma :(

9. netka205

netka205 Młodszy ekspert

Po 5 połowach ( 2x skrzynka + 3 uciecha wędkarza ) stan pereł na koncie nadal wynosi 0. Chyba bardzo kiepska jestem w łowieniu ryb :cry:

10. SMOD_Atena

SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

Sklep eventowy jest w evencie Rekinie opowieści. W tym evencie czyli Aquamania takiego sklepu to ja nie widzę, po odblokowaniu bąbelków nagrody otrzymujemy na planszy.

Witam. Jeśli coś się nie zgadza to zapraszam do sprawdzenia konta w PT. Jak wysłać zgłoszenie dowiesz się tutaj: Pomoc Techniczna.

11. Anhedrea

Anhedrea Chodząca legenda forum

Mnie dopisało luksusową a premium już nie.

12. bacowa70

bacowa70 Chodząca legenda forum

Dzień dobry :)
    Robię prawie wszystkie eventy, bo lubię. Nie mam ciągu na kończenie misji i do spółdzielni zaglądam jak czegoś szukam w nagrodach, a eventy nawet ze słabszymi nagrodami robię.
    Łowienie ryb bardzo lubiłam, ale tak spaprali ten event, że naprawdę nie chce się zaglądać na farmę. Niby dwa eventy jednocześnie, a zajęcia nie ma - w jednym roślina rośnie 5 godzin, w drugim na przynęty czeka się 23 godz. :D
    Wiem, że okres urlopowy, ale . . . koszyczków nie kupię, bo nie. Wystarczy, że kupiłam "Uciechę wędkarza" i ucieszyłam się na raty, wczoraj z jednej przynęty premium (ze skrzynki), a dzisiaj dopisano mi pozostałe.
    Jedną perłę mam, a reszta jak dobrze pójdzie wpadnie w ciągu najbliższego miesiąca.:D:cry::D

* * *
    N u d a 8) jak na rybach - tylko raz byłam z Bacą na tych prawdziwych i więcej się nie wybieram.:)

13. Marzenakruczek

Marzenakruczek Nadzorca forum

prełki to tylko w sklepie jubilerskim a trzeba ich 12 do 2 pnącz jakiś żart

siedem_dni lubi to.
  14. siedem_dni

siedem_dni Koneser forum

u mnie to samo, nie mam szczęścia do losówek, wypadają rzeczy dla mnie bezużyteczne, event robięprzynajmniej ten na polu eventowym ale w swoim tempie, koszyków nie kupuje, bo się przymierzam znowu do premium, tylko czekam na nowy sezon :)

15. Marzenakruczek

Marzenakruczek Nadzorca forum

właśnie zdobyłam jedną perłę

Ostatnie edytowanie: 23 lipca 2020
    magdusia668 lubi to.
  16. abask

abask Generał forum

Ja mam 222 lvl ale odczucia mam takie jak Ty. Nie nagradza się pracy a tylko wyciąga kasę.

17. kdudek1

kdudek1 Czeladnik forum

jak odblokowac następną bankę?

18. WiejskieKlimaty

WiejskieKlimaty Czeladnik forum

Cześć

czy może mi ktoś powiedzieć skąd wziąć rzadkie perły, urocze meduzy i resztę.

pozdrawiam

19. magros

magros Hrabia forum

dostaje sie je po zlowieniu ryb ale u mnie 2 razy po 2 makrele fatalnie

20. WiejskieKlimaty

WiejskieKlimaty Czeladnik forum

Super a jak łowić ryby jak nie mam przynęt i nie wiem skąd je wziąć.