Opinie Aquamania

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Rock, 21 lipca 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. gosiunia007

    gosiunia007 Wyjątkowy talent

    Właśnie wyłowiłam ostatnie skrzynki. 16 perełek nadliczbowych. A baliśmy się, że zabraknie. xD
     
    fkamil i kalinamala lubią to.
  2. _kubus1404_

    _kubus1404_ Hrabia forum

    U mnie event zakończony z 4 perłami i 0 pnączami 8)
    Przez dużą część eventu nie było mnie w domu (lub nie chciało mi się na farmeramę wchodzić), więc zadziwiających wyników nie ma :p
     
  3. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Zostało tyle pereł [​IMG]

    Podczas połowów wpadło sporo inny dobroci.
     
    fkamil, siedem_dni oraz gosiunia007 lubią to.
  4. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    14 perełek nadliczbowych,,już nie łowię,,koniec ;)
     
    fkamil i siedem_dni lubią to.
  5. abask

    abask Komandor forum

    To łowienie to smiechu warte. Otworzyłam w tej chwili 7 skrzynek i dostałam 1 x m i 7 x S. Z tego tak się wyłowiły ryby, że nagroda to 1 perła. A idźcie sami łowić. 22 perły na górkę. I po co?
     
    fkamil i siedem_dni lubią to.
  6. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Skończyłam, połowy miśka dały oprócz 243 ryb, 16 nadliczbowych pereł. Naszyjnika nie będzie.;)xD
     
  7. kalinamala

    kalinamala Komandor forum

    U mnie ponad stan było tylko - i aż - 5 tych perełek 8)
    Hmmm...:music:dla mnie morał z tego taki , że
    co komu przy-pisane to go i nie minie , choćby nie wiem jak się starał od tego wykręcić :pxD
    - w sumie nie była taka zła ta zabawa, ale jednak nazbyt długo trwała i już nie mogłam się doczekać końca . Misiek sporo tajemniczości z rybek nawytrząsał, jednak póki co muszą zostać w pasku , a ich potencjał gdzieś tam w ,,gwiazdach,, zapisany -
    i dopiero gdy się z paskami uporam to sprawdzę czym mnie losowość raczy uraczyć :music:
     
  8. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    U mnie 25 nadliczbowych pereł, a w nocy nie wstawałam. Z pracy też wolnego nie brałam . Dziś wypadło 6, bo jak wiadomo nie od dziś kurek jest odkręcany pod koniec eventów. To był taki se event przy okazji. Nie udało mi się po drodze odsłonić jednego czegoś tam z czego przynęty leciały.
     
    fkamil, Bilonge oraz siedem_dni lubią to.
  9. siedem_dni

    siedem_dni Mistrz forum

    u mnie się sypią perły i banany i gwiazdki, co jest mi zbędne, ale że i tak co rano zbieram skrzynki to i łowię i czasem 20 super paszy wpada, a to się przyda, imprezowych zero niestety, a poluję na nie.
     
    abask, fkamil oraz kalinamala lubią to.
  10. -rybka24-

    -rybka24- Chodząca legenda forum

    Skończyłam z 12-toma perłami w nadmiarze.
    Udało się też sporo innych fantów zgarnąć :)
     
  11. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    No i koniec miesięcznych połowów :D
    Z pereł wyszło zostało "oczko";)

    [​IMG]
     
  12. zx221

    zx221 Półbóstwo forum

    właśnie zakończyłem ostatni połów i jakoś smutno rozstawać się z Misiem... pereł 18 ponad normę
     
    siedem_dni, misiek1978 oraz fkamil lubią to.
  13. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Czas eventu już dawno minął więc wątek zamykam i archiwizuję. Dziękujemy za opinie.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.