Opinie Aquamania

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Rock, 21 lipca 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    oba pnącza odpalone,zostało 10 pereł ;)
     
    kruszynka63, PoloMit oraz .dorotka01. lubią to.
  2. .dorotka01.

    .dorotka01. Fanatyk forum

    Witaj sąsiadeczko u mnie też oba pnącza zdobyte i zostało mi 14 pereł chyba maseczkę sobie nimi wyszyję
     
    kruszynka63, anka87a oraz -mala159- lubią to.
  3. .Bogumiła.

    .Bogumiła. Cesarz forum

    Dwa pnącza odpalone teraz tylko zbierać przynety i łowić na luzie.Szkoda ze nie ma jeszcze 1 pnącza bo perełek zostało jeszcze na kolejne.
     
  4. grazyna19547070

    grazyna19547070 Naśladowca mistrzów

    super,dwa pnącza odpalone i zero pereł,teraz zbieram nagrody-z kazdej jestem zadowolona
     
    kruszynka63, PoloMit oraz Pientaszek6 lubią to.
  5. Pryku

    Pryku Komisarz forum

    Tez wlasnie 2gie wlaczylem, a taka byla panika na poczatku ze malo wypada i jak to pozbierac xD wiec teraz event na luzie zgarnie sie ile mozna, chociaz juz by sie expressy przydaly taki nadmiar drzewek i zagrod ze glowa boli, dobrze ze w stodole jeszcze sie miesci :D
     
    kruszynka63, PoloMit oraz Pientaszek6 lubią to.
  6. =Repez-

    =Repez- Generał forum

    I to jest właśnie losowość BP jedni mają nadmiar a inni
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  7. yvonnege_

    yvonnege_ Baron forum

    Skąd się bierze meduzę, żeby odblokować 2 pnącze?
     
    kruszynka63 i Pientaszek6 lubią to.
  8. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    teraz z magii oceanów,,dwie leżą w sklepiku do kupienia za punkty,,dwie leżą na planszach do g:)ry
     
    kruszynka63 lubi to.
  9. yvonnege_

    yvonnege_ Baron forum

    bardzo dziękuję, już mi się wszystko miesza:(
     
    kruszynka63 i Pientaszek6 lubią to.
  10. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    Witam
    Lewa gałązka zdobyta a do prawej brakuje jednej perły. Dzisiaj wyleciała jedna perła
     
    Ostatnie edytowanie: 13 sierpnia 2020
  11. anka87a

    anka87a Młodszy ekspert

    Trzy połowy pod rząd na podwójnej przynecie i trzy razzy po dwa merlinki , hmmmm a zieloność na szarości docelowo była w róznych miejscach ciekawe...chyba teraz żerują merliny rano żerowały kraby i śledzie :)
     
  12. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Moje pnącza już wiszą i kolejnych dziewięć pereł na bransoletkę;)
     
  13. anioleczek12389

    anioleczek12389 Aktywny autor

    Ja tam zbieram na naszyjnik;)
     
  14. Pientaszek6

    Pientaszek6 Okazjonalny autor

    moje oba pnącza odpalone i zadnej perly w zapasie
     
  15. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    pnacza odpalone :) dwie perełki do uszu w sam raz ;) na bransoletke juz nie zbieram po co mi to :pchcę inne nagrody ;)
     
  16. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    Witam
    Wreszcie wpadła ostatnia perła z ostatniej luksusowej przynęty i mam obie gałązki gotowe już :)
     
  17. zx221

    zx221 Półbóstwo forum

    wczoraj odpaliłem pnącza, trzy perły w zapasie... co dalej jeszcze nie wiem...póki co delektuję się własnym winem wiśniowym :)
     
  18. siedem_dni

    siedem_dni Mistrz forum

    u mnie perły teraz lecą jak szalone oraz banany i gwiazdki czyli rzeczy dla mnie bezużyteczne, chyba idę na hamak :)
     
  19. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Jeszcze trochę, a zaczniemy się chwalić komu najmniej pereł zostało.xD:cry:xD
    Na razie mam +3.
     
  20. pbkl

    pbkl Hrabia forum

    Pnacze 2 odpalone, bo akurat zebralam druga meduze. Zero satysfakcji...zrobione, bo tak wyszlo...
    Na 1 brak 5 perel, jak nie "wpadna"- trudno.
    Nudzi mnie juz lowienie ryb...
    Bardzo nudny i ciagnacy sie niemal w nieskonczonosc event... Znajac calosc na poczatku nawet bym nie zaczela...pewnie ci co wymyslili tego tasiemca dobrze o tym wiedzieli, stad " ukryte" kolejne kroki.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.