Opinie Aquamania

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Rock, 21 lipca 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. abask

abask Generał forum

Ja mam do odbioru 6 skrzynek. Jedno pnącze już aktywne a na drugie wpadło już 15 pereł. Co za losowość...

2. magdalena

magdalena Komisarz forum

Gratuluję.
    Zazdroszczę.
    Ja tam wolę swoją perłe

3. abask

abask Generał forum

Też bym wolała Twoją :):)

4. aleksandra

aleksandra Komandor forum

na pewno nazbierasz te 12,,szkoda,że odpuściłeś dostęp do pnacza nr 1,,mówisz testujesz pecha,,pech dla mnie byłby 12 pereł bez dostępu do pnącz,,ech,,a taki mądry Ryś:inlove:,,mój guru.:inlove:..ukłony od fanki;)

5. gosiagosia60

gosiagosia60 Chodząca legenda forum

Też perłę wolę ale chmielową ;) Z tych skąpo przydzielanych skrzynek też fajne fanty lecą-na innych perłach mi nie zależy specjalnie...:p

6. -rybka24-

-rybka24- Chodząca legenda forum

Ktoś wcześniej pisał, że lepiej nazbierać te przynęty a potem otworzyć.
    Tak zrobiłam - 24 szt. - 1 luksusowa, 10 premium, 13 zwykłych
    Dały 9 pereł.
    Już mogę spokojnie do końca eventu łowić i niekoniecznie perły :)

7. kruszynka63

kruszynka63 Analityk forum

Wczoraj wieczorem wskoczyła 1 perła :Dwięc jeszcze 5 o_O brakuje do drugiego pnącza :), małymi krokami do celu :p.

8. kalinamala

kalinamala Generał forum

Dzień dobry poniedziałkowe :)
    Potwierdzam - można by nawet użyć dosadniejszego wyrażenia, ale jako że ono niegramatyczne to zmilczę .Jedni mają dużo za dużo a inni mogą nawet tych 12 nie uzbierać, echh...
    To prawda, czasu jeszcze sporo , ale... tak sobie na szybko policzyłam i do tej pory misiek wędkę zarzucił około 70 razy , zostało 12 dni z dzisiejszym, po 6 przynęt to będzie 72 no i coś z ostatniej części - choć nie wiadomo kiedy i ile uda się tych bąbli uaktywnić.
    Wczoraj z 6 skrzynek wyjątkowo 3 premium o_Oi 3 zwykłe no to misiek radośnie 5 marlinów z wody wyciągnął i... cztery nafaszerowane imprezowymi a jeden gwiazdkami :oops: ... żeby całkiem do bani nie było to sobie z miśkiem od rana nucimy ;

...Gdyby tak ktoś wcześniej mi powiedział
    że to próżny trud
    bo w tych łowach losowości jest przydużo ciut
    no i te tygodnie cztery a to czasu szmat...
    to bym dzisiaj razem z miśkiem nie śpiewała tak
    Gdzie ta skrzynka co mi luksa* da
    Gdzie ta ryba która perłę ma
    Gdzie tych nagród spodziewany deszcz
    I gdzie radość z tej zabawy jest...

-muzyka faktycznie łagodzi, więc póki co nie trafia mnie, że na te perły taka posucha ,
    a wczoraj z tajemniczości wykluły się agamy, ważki i surykatki, więc nie będą to tak całkiem nieudane tygodnie :p
    - dobrego dnia wszystkim :)

*przynęta luksusowa

9. MOD_Marion

MOD_Marion Forum Moderator Team Farmerama PL

Wiem, że nikogo nie pocieszę, bo każdy sam musi znieść kaprysy losowości, ale u mnie przez długi czas wyglądało to fatalnie... Niektórzy z Was mieli już komplet pereł na 2 pnącza, a ja ani jednej, marnej perełki...:oops: Każdy coś miał, a ja nic...:oops: Już myślałam, że to jakiś dziwny błąd u mnie... A później jak się Misiek rozochocił, tak wyłowił w ciągu paru dni 12 perełek i teraz go proszę, żeby szukał czegoś bardziej wartościowego:)

10. Alicjanastka

Alicjanastka Chodząca legenda forum

No nie ma co się cykać xDxDxD i tak trzeba otworzyć, najwyżej trochę nerwów. Danusiu gratuluję !!! Super...

dantic3 i kruszynka63 lubią to.
  11. dantic3

dantic3 Chodząca legenda forum

a dziękuję Aluś :inlove:juz nie potrzebuję pereł ;) niech wylatuja tym co jeszcze nie maja kompletu :)

12. ania1713

ania1713 Wszystkowiedząca wyrocznia

A ja mam 7 pereł i się cieszę, że na razie tylko 7 :p
    Postanowiłam zbierać teraz skrzyneczki, żeby mieć większą szansę na SP. Perły i tak wpadną.

Skrzynek mam na razi 22 szt., 7 bąbelków odkrytych, 11 dni z hakiem zostało plus ostatni event z bąbelkami, zatem na pewno będę mieć więcej niż 100 skrzyń. Także luuuuzik ;)

13. MYSZKA2005

MYSZKA2005 Baron forum

jeszcze tylko 4 perelki brakujedo 2 pnacza:)
    ale asekuracyjnie pierwszego nie uruchamiam, bo u mnie jakas posucha perelkowa:(

14. MOD_Marion

kamilcia83, skoro gwizdki, kompasy, żetony podmorskie można było zdobyć w eventach, to można z tego wywnioskować, że urocze meduzy też w jakimś evencie będzie można zdobyć;) Poradnik do Aquamanii twierdzi, że będzie to event Magia oceanu...

15. EMILIA4343

EMILIA4343 Czeladnik forum

4 farmy na 216 poziomie i rezultaty - 19 - 13 - 13 - 5 pereł /obecnie po 7 kompasów/
    Takie rezultaty losowości wypadajek - pereł !!!
    Wg starego programu łowienia - wszystkie mieszczą się w kręgu merlinowym -
    niestety obecne wyniki są od śledzi po merliny !!!
    Gram ale nie cieszę się !!!

kawocz, magdalena oraz ***kacper*** lubią to.
  16. klonek68

klonek68 Koneser forum

Dzisiaj wypadły dwie perły xD i do pnącza brakuje jedna ...więc chyba będzie ok.A co do łowienia i trafiania w odpowiedni krąg to taka sama losowość jak wypadanie pereł ...trafiasz a co ci wypadnie tego nie wie nikt;).Pozdrawiam

Cardamon, bacowa70 oraz aleksandra lubią to.
  17. adikamila

adikamila Nadzorca forum

Witajcie.
    Z braku czasu nie udało mi się ukończyć poprzednich mini eventów i przez to brakuje mi jednego gwizdka i jednego kompasu. Mam uzbierane 6 pereł ale nie mogę odblokować pnącza. Proszę, powiedzcie mi czy przez te brakujące przedmioty nie zdobędę pnącza? A tak się cieszyłam z tych wypadających pereł

kawocz lubi to.
  18. MOD_Marion

Jeśli zabrakło Ci 1 gwizdka i 1 kompasu, to mimo to pnącze Aquamania 1 powinnaś mieć odblokowane. Odblokowuje się ono po oddaniu drugiego kompasu.
    Natomiast pnącza z lewej strony (Aquamania 2) póki co nikt nie odblokował. Są do tego potrzebne Urocze meduzy, które będzie można zdobyć w ostatnim z serii powiązanych eventów - Magia oceanu. Wg kalendarzowych zapowiedzi startuje on jutro, czekamy na ogłoszenie i poradnik:)

19. bacowa70

bacowa70 Chodząca legenda forum

Dzień dobry :)
    Misiek, to chyba chce, żeby o nim często pisać. Już 2 dni nie złowił rybki obdarowującej perłami - teraz mam ich 5 i tak właściwie powinnam się cieszyć, że daje inne dobra, bo po co mi nadmiar pereł.
    A z drugiej strony, jak tak nie wyleci ta szósta.:oops:

Miśkowo, Bilonge oraz MYSZKA2005 lubią to.
  20. MYSZKA2005

MYSZKA2005 Baron forum

wyleci,wyleci:)

dzisiaj jakas rybka wyplula jedna perelke:) to teraz brakuje juz tylko 3:):)

zx221 lubi to.