Sugestie ANKIETA: Pytanie wtorkowe

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 3 lutego 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Którą z funkcji w grze lubisz najbardziej?

Ankieta zamknięta 6 lutego 2015.
  1. Farmerskie Koło Fortuny

    163 głos(ów)
    25,0%
  2. Cudowne Pnącze

    78 głos(ów)
    12,0%
  3. Targ

    118 głos(ów)
    18,1%
  4. Spółdzielnia

    177 głos(ów)
    27,2%
  5. Domek Farmerski

    8 głos(ów)
    1,2%
  6. Młyn

    10 głos(ów)
    1,5%
  7. Urząd Pocztowy

    1 głos(ów)
    0,2%
  8. Dzielnica Rzemieślnicza

    26 głos(ów)
    4,0%
  9. Drzewo Mądrości/Świątynia Małp

    14 głos(ów)
    2,2%
  10. Jestem niezdecydowany/a

    56 głos(ów)
    8,6%
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Sekme

    Sekme Generał forum

    Dzień dobry :)

    Trochę bez sensu, że nie dali możliwości wybrania kilku odpowiedzi.

    Jeśli na podstawie tej ankiety mieliby wybierać, co będą ulepszać i rozwijać, to chyba warto głosować na Spółdzielnię (nowe misje) i na Dzielnicę rzemieślniczą (może Alchemika by naprawili?).

    Hmm... Co by tu wybrać? :eek:
    Najbardziej w sumie chyba lubię targ, ale tam wszystko w miarę działa, więc lepiej niech nie dotykają, bo jeszcze zepsują ;)
    Lubię też rzemiosło... Gdyby dali nowe przepisy i naprawili Alchemika, to byłoby super, ale pewnie rzemiosło będzie na końcu listy ;)
    Zagłosuję na Spółdzielnię. To też dobra opcja - nowe misje podkręcą targ i będzie ok :)
     
  2. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    Ja też zagłosowałam na targ :) lubię sobie tam pobuszować i oczka mi się świecą jak zarabiam sg xD
     
  3. agnieska

    agnieska Ekspert forum

    Zagłosowałam na targ, ale jest na nim coraz więcej roślin i... coraz większy bałagan, żeby tak chociaż osobno były rośliny i owoce drzew. Za to na targu fajnie są podzielone zwierzęta, bo osobno są zwierzęta i produkty - żeby tak na farmie (w pasku) były osobno zagrody i warsztaty, a nie razem jako budynki dla zwierząt.
    Koło fortuny byłoby fajne jakby były trochę lepsze nagrody :p
    Od pnącza wolę drzewo mądrości (na które chciałam zagłosować), bo o pnączu ciągle zapominam. Dlaczego w jednym punkcie dali Drzewo Mądrości i Świątynie Małp - na którą nie zagłosuję -.-.
     
    bacowa70 lubi to.
  4. balladyn1

    balladyn1 Aktywny autor

    Również wybrałem targ, mogliby by jakoś lepiej posegregować rośliny i owoce :). Co do spółdzielni, przyda się jakiś "upgrade" np. jeszcze ciekawsze misje :).
     
  5. tkoivusaari001

    tkoivusaari001 Ekspert forum

    Zaglosowalam na targ bo jak by innaczej... gdzie ja mutanty zdobede i na waciki zarobie.
    A co do ankiet i braku wyboru 3opcji , lub niby dziwnych pytan ? ...to widze, ze pan V niezle zainwestowal w te testy ... , co juz widac..a bedzie jeszcze lepiej. 8)
    To jest moja ostatnia ankieta do czasu, nim w balonie nie poszperam ...za durniczke to i V nie pracuje-.-
     
  6. Mojabonanza

    Mojabonanza Mieszkaniec forum

    Uważam, że wszystkie te funkcje składają się w całość i określają grę. Co tu lubić bardziej a co mniej? Wszystkie są po prostu potrzebne. Nie będę głosować bo to wg mnie bez sensu.
     
  7. elarw

    elarw Czeladnik forum

    Nie mogłam się zdecydować.... Targ czy domek farmerski???? :oops: HMMM Wybrałam domek farmerski, a teraz myślę, że bardziej przemawia do mnie targ. Szkoda, że była tylko jedna opcja do zaznaczenia:cry:
     
  8. piotruś6666

    piotruś6666 Wielki mistrz forum

    :DZagłosowałem na koło fortuny bo zawsze można coś wygrać:);)
     
  9. babula40

    babula40 Komandor forum

    Jako urodzony handlowiec ,wskazałam targ . Tutaj się rodzą fortuny xD:p
     
  10. winiulka

    winiulka Ekspert forum

    witam,zgadzam się w pełni i zagłosowałam na ostatnie,bo powtórzę ,takie pytania nie mają sensu
     
    amdep, Keczmer, ma-ter i dalsza osoba lubią to.
  11. Sekme

    Sekme Generał forum

    Widzę, że wszyscy czytają pytanie wprost czyli "podoba się/nie podoba się" i mało kto wpadł na to, że trzeba czytać między wierszami ;)
    BP nie pyta nas ot tak sobie z nudów. BP próbuje ustalić, które funkcje w grze warto rozwijać, dlatego realne to pytanie brzmi:
    "Która funkcja Ci się podoba czyli którą funkcję w grze chcesz, żebyśmy rozwijali?"

    Ciekawa jestem, czy w sytuacji, gdyby pytanie było zadane bardziej jasno, dalej na pierwszym miejscu byłby targ ;)

    Moim zdaniem, głosować należy na to, co chcemy, żeby było rozwijane.
    Targ działa dobrze, można go oczywiście posprzątać itp., ale to kosmetyka, która w żaden sposób nie doda grze atrakcyjności.
     
  12. maria5510

    maria5510 Wyjątkowy talent

    Ja zdecydowanie na targ
    a dlatego żeby był bardziej ekonomiczny ,nie stał w miejscu
    Ostatnio bardzo podoba mi się targ
    a uwielbiam handlować
     
  13. amdep

    amdep Moguł forum

    Ja tak samo - Spółdzielnia.
    Przecież to jest jedna z podstaw gry. Farmer musi mieć gdzie sprzedawać towary.


    Ankieta jest bardzo dziwnie zbudowana, ponieważ porównuje ze sobą funkcje gry z tym, co stanowi / ło jej podstawę, jej główną oś można powiedzieć.

    Targ jest ułatwieniem dla Graczy, ale poziomu się na nim nie zdobędzie.
    Koło Fortuny to czysty hazard, w grze teoretycznie dla dzieci, nie powinno go być. Koło daje czasem rzeczy przydatne w grze, ale to nie jest część gry jako takiej.
    Cudowne Pnącze - dodatek, stworzony z powodu braku miejsca na itemy, jeśli ktoś pamięta. :p
    Młyn - funkcja, niezbędna na każdej farmie, jeśli są zwierzęta.
    Dzielnica Rzemieślnicza - miłe ułatwienie, nie jest niezbędna.
    Urząd Pocztowy - co on robi w tej ankiecie?? To osobna sprawa, uspołecznienie gry, a nie sama gra!
    Drzewo Mądrości - nie jest niezbędne dla samej gry, ale to dość fajne urozmaicenie.
    Świątynia Małp - niech ją Piekło pochłonie!!! >:(
     
  14. Dybilas4

    Dybilas4 Fanatyk forum

    Zaznaczyłam Spółdzielnię, bo z niej mam najwięcej punktów i gwiazdek, jest jeszcze kilka bardzo przydatnych opcji ale można zaznaczyc tylko jedną. Najmniej przydatna jest poczta, i domek farmerski. Domek farmerski w poprzedniej wersji był bardzo przydatny, w obecnej dla mnie wcale, no może prawie wcale.
     
    amdep i Keczmer lubią to.
  15. tkoivusaari001

    tkoivusaari001 Ekspert forum

    Ja bym to troszke innaczej napisala
    "Ktora funkcja Ci sie podoba ,czyli za ktora funkcje w grze jestes gotow poniesc ev. dodatkowe realne koszta z usmiechem na ustach , to ta funkcje usprawnimi i rozwiniemy bezblednie"

    Tak, dalej bym zaglosowala za targiem , bo poza kolem i poczta , rozwoj reszty i tak napedzi targ , ktory wymaga od dawna przegladu tech. i naprawy. Tylko ze z nim sie nic nie zrobi ,bo brak w nim opcji (przycisku) FL:p
     
  16. _Beeaa_

    _Beeaa_ Okazjonalny autor

    Lubię koło fortuny. No bo czy można lubić młyn:p Ale bez targu, poczty sąsiedzkiej czy innych funkcji nie wyobrażam sobie tej gry. Poza tym ta oficjalna nazwa, Urząd Pocztowy nie skojarzy się na pewno od razu graczom z ukochanymi sówkami.
     
    Keczmer lubi to.
  17. morellaa

    morellaa Wszystkowiedząca wyrocznia

    Witam:).
    Najbardziej lubię,rzecz jasna-targ:inlove:.Mogę szperać,przeglądać,polować na okazje,zarabiać,kupować to czego sama nie wyhoduję,a przede wszystkim kolorowe zwierzaki do miksów:inlove:.Z wszystkich wymienionych w ankiecie funkcji to na targu spędzam najwięcej czasu-bo lubię i tak też zagłosowałam:D
    .
     
    blazers, draculik34 oraz babula40 lubią to.
  18. Pracuś57

    Pracuś57 Mieszkaniec forum

    Zdecydowanie lubię targ, zwłaszcza w czasie eventówo_O
     
    draculik34 lubi to.
  19. nana290159

    nana290159 Książę forum

    Wybralam pnacze, niech wiecej galezi dorzuca.
     
  20. hela_g

    hela_g Czeladnik forum

    Targ. Lubię handel.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.