Opinie Ankieta: Pytanie wtorkowe

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Musa, 27 stycznia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Który z poniższych mini eventów lubisz najbardziej?

Ankieta zamknięta 30 stycznia 2015.
  1. Handel, Wymiana i Podarki -Gift & Trade

    377 głos(ów)
    49,9%
  2. Wesołe Miasteczko Renzo

    44 głos(ów)
    5,8%
  3. Utylizator

    44 głos(ów)
    5,8%
  4. Zielony Ekspres

    91 głos(ów)
    12,1%
  5. Ekspres "San Gigantica"

    13 głos(ów)
    1,7%
  6. Lubię wszystkie mini eventy

    173 głos(ów)
    22,9%
  7. Nie lubię mini eventów

    13 głos(ów)
    1,7%
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Reniarama

    Reniarama Generał forum

    Oczywiscie oczywiscie ze G&T:) jakby inaczej, przeciez ten event jest tylko 2 razy w roku a my potrzebujemy go natychmiast
     
    morellaa, Farmani15 oraz Esterka23 lubią to.
  2. -georginia-

    -georginia- Chodząca legenda forum

    oddałam głos na g&t ale czekam z utęsknieniem na zielony ekspres
     
    Reniarama lubi to.
  3. Farmani15

    Farmani15 Weteran forum

    Zagłosowałam na wszystkie-bo wszystkie lubię -G&T i pociągi , utylizator-którego dawno nie było a nawet RENZO -choć brak mi cela -
    dlatego aby pojawiały się ma farmie "cyklicznie"to wszystkie UWIELBIAM:pxDxD
     
    Reniarama lubi to.
  4. malinka5010

    malinka5010 Naśladowca mistrzów

    Witam. Nic nowego nie wnoszę gdyż jak większość zagłosowałam na mój ulubiony event"G&T". Ale tak naprawdę to lubię wszystkie mini eventy, , tylko że nr 1 to :"Handel, Wymiana i Podarki -Gift & Trade " a nr 2 to "Zielony Ekspres".xD:p;)
     
    Ilonka04 i Reniarama lubią to.
  5. frixi77

    frixi77 Ambasador forum

    Oczywiscie G&T , mysle jednak ,ze to i tak nie przyspieszy jego pojawienia sie ... nadal beda mydlic nam oczy :p
     
    JJoanna lubi to.
  6. Sekme

    Sekme Generał forum

    Widzę, że większość wybiera G&T. A szkoda.
    Ja wybrałam Zielony Ekspres. Z bardzo prostego i praktycznego powodu.

    Podczas G&T oczywiście można zdobywać różne zagrody czy itemy, ale tak naprawdę wszystkie zwierzaki, produkty czy owoce możemy kupić na targu, więc wcale nie potrzeba samemu mieć te zagrody czy drzewa. Wystarczy duży zapas SG. Jedyną unikatową rzeczą podczas G&T są drzewka cukrowe, solne czy druciaki.
    Oczywiście, G&T to szansa na zdobycie różnych starych itemów do kolekcji itp., ale to nie jest coś, co pomaga grać ;)

    Natomiast zupełnie inaczej wygląda sytuacja z baobabami.
    Obecnie super nawozy są jedyną rzeczą, której nie da się zdobyć inaczej, niż za prawdziwe pieniądze (w eventach mamy śladowe ilości, więc pomińmy to), a jak widać, super nawozy są co raz bardziej potrzebne. Przy dużej ilości SN czy SNZ można w sekundy zarobić dowolną ilość SG, za które spokojnie kupimy wszystkie potrzebne rzeczy.

    A teraz sceptycznie... ;)
    Nie wydaje mi się, by BP dało nam nasz wymarzony pociąg z baobabami... a jak już to raczej przykręcą prawdopodobieństwo tak, że nieźle trzeba będzie się napodróżować ;)

    Miłego wieczoru! :)
     
  7. sylwiazl1976

    sylwiazl1976 Zaawansowany

    przede wszystkim G@T no i expresy.Utylizator bardzo go lubie.
     
    Ilonka04 lubi to.
  8. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Sekme,niech tylko dadzą pociąg a będę podróżowała 24 h na dobę;)towarowo przygotowana od sierpnia jestem -.-Baobaby,to jedyna rzecz,której na farmie pragnę.Reszta jakoś leci pomału :p
     
    amdep, aweva55 oraz Sekme lubią to.
  9. Sekme

    Sekme Generał forum

    Dokładnie dlatego, że "reszta jakoś leci pomału", głosowałam na baobaby :)
    W chwili obecnej to jest chyba jedyna aż tak cenna, ale też kompletnie niedostępna rzecz.

    Co do podróży pociągiem, to 24 h na dobę (prawie, bo w miarę możliwości) podróżuję od pierwszej edycji, kiedy to był wielki lament na forum, że jakie toto beznadziejne i bez sensu, że BP znów "się popisało" ;)
    Jednak mimo wielu podróży bardzo przydałoby się zdobyć więcej XXLek. No i Zosiek troszkę za mało. SNZ idzie jak woda, więc chętnie obstawiłabym prawie całą farmę Zośkowymi baobabami.

    Powiem tak, jeśli tylko ogłoszą przyjazd pociągu - natychmiast zbieram sumienną ekipę do analizy statystyk.
    BP na bank zakręci kurek, więc od pierwszej chwili trzeba podejść maksymalnie profesjonalnie i dokładnie liczyć każdy kurs, żeby nie marnować cennego czasu na totolotkowe strzały 8)


    Apel do braci farmerskiej:
    Ludzie, głosujcie na Zielony Express!
    Pomożecie?
    xD
     
  10. Ilonka04

    Ilonka04 Forumowy żółtodziób

    głosowałam na event G&T jak większość graczy:)
     
  11. -toja_71-

    -toja_71- Moguł forum

    Głosowałam na zielony express... bo tak.
    Najbardziej lubię Baby Boom - ale w ankiecie nie było.

    Jedno-popołudniowy Renzo jest nieporozumieniem.
    Lubię / nie lubię wszystkie mini-eventy to trochę pojechane po bandzie. Część lubię, części nie lubię, część mi jest szczerze obojętna...
     
  12. feniks1414

    feniks1414 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Wybrałam ........i nieważne co....
    Najważniejsze jest to , że z nami graczami i tak się nikt nie liczy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Moja aktywność spadła diametralnie ....zwłaszcza po dożynkach....kiesa się po prostu skończyła...
    A dlaczego ?????
    Niech sobie góra poczyta .....co napisała o cykliczności eventów lub minieventów ........
    WG mnie ......to....... no kurczę .... nie mogę napisać...... ściema.....
    Czekam cierpliwie....ale ojro nie dam......:wuerg:
    I po co te pytania ?>???
    Przecież GURU bardzo dobrze wie jak z nas kasę wyciągnąć .....o_O

    No super !!!! nareszcie mogę się wypowiedzieć.......wreszcie KTOŚ mnie wysłucha !!!!!!
    :sleepy::sleepy::sleepy::sleepy::sleepy::sleepy::sleepy::sleepy::sleepy::sleepy::sleepy::sleepy::sleepy::sleepy::sleepy::sleepy::sleepy::sleepy::sleepy:

    Czyżby ,, Dzień Dobroci dla zwierząt ,, ????????????????????????????????????:wuerg::wuerg::wuerg::wuerg::wuerg:
     
    amdep lubi to.
  13. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Dziękujemy za wszystkie głosy i opinie, zostaną one przekazane do naszej Centrali i mam nadzieję, że odniosą oczekiwany przez Was skutek :) Wątek wraz z ankietą zamykam.
     
  14. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    W poniższej tabeli znajdziecie wyniki ankiet umieszczonych na wszystkich oficjalnych forach Farmeramy w zeszłym tygodniu:​

    [​IMG]

    Dziękujemy za wszelkie sugestie, które mogliśmy przekazać w Waszym imieniu i liczymy na aktywność w kolejnych ankietach.​
     
    WojchillA lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.