Opinie Ankieta: Pytanie wtorkowe

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Musa, 27 stycznia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Który z poniższych mini eventów lubisz najbardziej?

Ankieta zamknięta 30 stycznia 2015.
  1. Handel, Wymiana i Podarki -Gift & Trade

    377 głos(ów)
    49,9%
  2. Wesołe Miasteczko Renzo

    44 głos(ów)
    5,8%
  3. Utylizator

    44 głos(ów)
    5,8%
  4. Zielony Ekspres

    91 głos(ów)
    12,1%
  5. Ekspres "San Gigantica"

    13 głos(ów)
    1,7%
  6. Lubię wszystkie mini eventy

    173 głos(ów)
    22,9%
  7. Nie lubię mini eventów

    13 głos(ów)
    1,7%
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. BA_Musa

    BA_Musa Guest

    Witajcie Farmerzy!

    W tym tygodniu chcielibyśmy zapytać o ulubiony mini event. Wątek zostanie zamknięty w piątek, 30.01.2015 o 18:00, a wyniki ankiety wraz z Waszymi opiniami przesłane do Centrali.
    Dziękujemy za wszelkie głosy i wypowiedzi.

    Pozdrawiamy,

    [​IMG]

    Zastrzegamy sobie prawo do edytowania tego wątku w przypadku, kiedy Community Manager prześle nam informacje na temat zmian lub uzupełnień.
     
  2. **Zack**

    **Zack** Naśladowca mistrzów

    Nigdy nie brałem udziału w Zielonym Pociągu, więc go wybrałem, ale oczywiście - tak jak wszyscy, z upragnieniem czekam na G&T! :)
    Oby prośby zostały wysłuchane ;)
     
    _Olenka47 i est-orka lubią to.
  3. babula40

    babula40 Komandor forum

    5 urodziny Farmeramy ,bije wszystkie mini i nie tylko eventy :)
     
  4. matiz321

    matiz321 Hrabia forum

    Ale dali pytanie :D Nie ma tak ani jednej wyprzedaży D: Czyżby spodziewali się zer przy wyprzedażach? :p
    Pan Varun to ma jednak głowę - dał mini-eventy, na które czekają wszyscy i które lubi każdy.; Nie zdziwię się jeśli przegrane w ankiecie już nigdy się nie pojawią :(

    Z wiadomych przyczyn wymienionych wyżej głosowałem na "lubię wszystkie mini-eventy", ciekawe czy chodzi tylko o te ankietowe, czy też o wyprzedaże? :D

    1. Handel, Wymiana i Podarki - Gift & Trade - spodziewam się, że ta opcja wygra, nie dziwię się, gdyby w akniecie nie pojawił się Zielony Eksper to tutaj też padłby mój głos.

    2. Zielony Ekspres - musi, musi, musi przyjechać. Jak tory ukradli to trzeba ekipę zwołać i nowe położyć :p Baobaby fajna rzecz, baobaby muszę mieć :p

    3. Ekspres "San Gigantica" - dobrze byłoby gdyby przyjechał, jak pokazały ostatnie venty z PD z zagród na czas, takie coś jak megazagroda jest jak najbardziej na miejscu.

    4. Utylizator - może być ale nie musi, w stodole pustki po dożynkach, podejrzewam, że po urodzinowym evencie będą jeszcze większe

    5. Wesołe Miasteczko Renzo - przereklamowane, trwające dobę mogą sobie wsadzić w nos, nagrody nie powalają, krety mam 4, smoka kupiłem dawno, jedyne przydatne na obecną chwilę rzeczy z Renza to SP, bananki i TPD.

    Lubię wszystkie mini eventy - TU PADA MÓJ GŁOS, BO Z WSZYSTKICH WYMIENIONYCH Z ANKIECIE CIESZYŁBYM SIĘ, PEWNIE JAK ZDECYDOWANA WIĘKSZOŚĆ SPOŁECZNOŚCI FARMERSKIEJ, eventy powyżej ułożyłem w TOP5

    Nie lubię mini eventów - TYCH minieventów czy WSZYSTKICH? Bo to WIELKA różnica :p:D
     
  5. agnieska

    agnieska Ekspert forum

    Wybrałam G&T, ale szkoda, że nie można zagłosować na 3 eventy. Zielony Ekspres i Ekspres San Gigantica też przydałby się :p
     
    azikowo, amdep oraz Keczmer lubią to.
  6. jacekf

    jacekf Półbóstwo forum

    a ja osobiscie zaglosowalbym na taki event w ktorym nie bylo bledow, zawieszen gry i podobnych sensacji. szkoda ze takich to brak ........:mad::cry::mad::cry::mad::cry::mad::cry:
     
  7. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia

    Powinna być możliwość oddania przynajmniej 2 - 3 głosów.
    Zagłosowałem na G&T , następny poszedłby na Pendolino z drzewami.
    Oddaję ten głos tylko i wyłącznie z przyzwyczajenia , bo uważam , że wysłanie tej ankiety do Centrali nic nie da.
    Pan V. ma swój plan i tego się trzyma , a Farmerów uważa za naiwniaków co wszystko łykają jak młode pelikany....
    Tyle w skrócie , bo rozpisywanie NIC tu nie da.
     
    Ostatnie edytowanie: 27 stycznia 2015
  8. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    No wiadomo chyba,na co zagłosowałam :D
     
  9. BIAŁANOC

    BIAŁANOC Mistrz forum

    oni dali ta ankietę w trosce o farmerów hahaha
    niech dają G&T to sami będziemy wiedzieli co z tym robić
    a tak to najpierw ankieta,potem Hamburg,tam narada twardogłowych z Panem v i tak
    zastanie nas lato oby
    obiecanki,cacanki a farmerom"radość"
     
  10. est-orka

    est-orka Fanatyk forum

    Dzień dobry w ankiecie:)
    Głos na G&T oddany ..... ja go nie tylko lubię :) ..... ja chciałabym, aby ten event był :)
     
    Ostatnie edytowanie: 27 stycznia 2015
  11. Keczmer

    Keczmer Aktywny autor

    Jak wyżej :)

    Powinna być możliwość oddania 2-3 głosów, wybrałam G&T ale oczywiście oba pociągi jak najbardziej!
     
  12. Rysia

    Rysia Mieszkaniec forum

    Wybrałam G&T, uwielbiam grzebać godzinami w Panu Balonie. Zielony Ekspres również bardzo lubię, szkoda że można zaznaczyć tylko jedną pozycję :(
     
  13. krekawek

    krekawek Forumowy żółtodziób

    GT bez dwóch zdań! Na 2 miejscu pociąg z drzewkami a na 3 utylizator :)
     
  14. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    Zdecydowanie G&T
     
  15. Menasa

    Menasa Forum Pro

    Zagłosowałam za gt, by dawali częściej, ale lubię je wszystkie.
     
    Reniarama i azikowo lubią to.
  16. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Zagłosowałam na G&T, bo szkoda mi tych moich niechcianych pikseli z paska, komuś sprawiłyby może przyjemność.
    Gdybym miała zamiar grać dalej na serio, nie wiem, czy nie wybrałabym nawozowego ekspresu ;)
    Ale wśród możliwych odpowiedzi brakuje mi jednego mini (wręcz mikro) eventu: biuletynu producenta 8)
     
  17. tersea51

    tersea51 Nadzorca forum

    Oddałam głos na G&T oczywiście.. i tak jak moi "przedklikacze" chciałabym móc zaznaczyć przynajmniej dwie opcje - czyli expres z drzewkami..tylko ciekawe, gdzie wylądują wyniki tych pytań? czy posłużą jako nadruk na papierze w WC pana V.?
     
  18. =kalina=

    =kalina= Chodząca legenda forum

    Ja kocham Pełnie:inlove: moja miłość od pierwszego razu, ale nie ma na liście, więc mój głos oddaję na GT, które ma u mnie drugie miejsce na podium :D
     
    babula40 i amdep lubią to.
  19. amdep

    amdep Moguł forum

    Zagłosowałam na G&T, ale tak jak wyżej - chciałabym móc zagłosować na 2-3 eventy.

    Ale przede wszystkim, też jak wyżej, chciałabym żeby eventy nie rozwalały mi farmy!

    Wczytywanie się gry po wprowadzeniu "urodzin" jest długie jak za najgorszych czasów, kombajn praktycznie nie działa, po kliknięciu polecenia czekam ok. 1/2 minuty, aż program wreszcie zareaguje, więc szybciej jest ręcznie...

    Przejście z jednej części farmy na drugą tak jak przy wejściu do gry - kwiatek się kręci i kręci i kręci... a mnie już kręci się w głowie od napływu krwi do mózgu ze złości... >:(
     
  20. Malinka_12

    Malinka_12 Koneser forum

    Z utęsknieniem czekam na Ekspresy, Utylizator i oczywiście G&T. Brak tutaj Baby Boom, który jest moim ulubionym eventem (ex aequo z G&T). Wybrałam opcję "Lubię wszystkie mini eventy".
     
    babula40 lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.