Opinie ANKIETA: Pytanie wtorkowe

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 20 stycznia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Poprawy której z często oferowanych nagród chciałbyś/chciałabyś najbardziej?

  1. PD (punkty doświadczenia)

    25 głos(ów)
    3,8%
  2. TPD (tropikalne punkty doświadczenia)

    343 głos(ów)
    52,8%
  3. SG (sianogrosze)

    27 głos(ów)
    4,2%
  4. itemy

    25 głos(ów)
    3,8%
  5. Rząd Cudownego Pnącza

    64 głos(ów)
    9,8%
  6. naklejki

    1 głos(ów)
    0,2%
  7. inne

    165 głos(ów)
    25,4%
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. tesik79

    tesik79 Czeladnik forum

    inne, np. przepis na naleśniki, albo inne produkty dzielnicy rzemieślniczej ;)
     
  2. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Ja mając na uwadze zbliżającą się Rafę i z obawy o zapotrzebowanie na duże ilości złotych bananów swój głos oddałam na TPD.
    Mam na wyspie 250 poziom,do kolejnego muszę zdobyć ponad 1 mln...TPD ,z każdym kolejnym będzie więcej,a w związku z tym czas przechodzenia z poziomu na poziom się wydłuży,a co za tym idzie złote banany rzadko przybywają,więc jak dla mnie TPD jest jedną z najlepszych nagród,w odpowiedniej ilości oczywiście :)
    Zagłosowałabym na "Inne",ale z reguły nie kupuję "kota w worku",nie wiem co "autor miał na myśli" i co w tej kategorii się mieści,może to będą TS-y sadzonki,albo stajenny,ale równie dobrze mogą to być żółte ulepszenia różnych zagród,a te do niczego nie są mi potrzebne,jak już coś kolorowego to tylko różowe,a na różowości raczej nie ma co liczyć :p
    Tak że jednak zdecydowanie wolę w nagrodę za wykonanie eventowych zadań TPD w każdej ilości :)
     
    tarantula66, myszulka oraz amdep lubią to.
  3. CM_Cyganus

    CM_Cyganus Aktywny autor

    Głosowałem na TPD, ale zamiast gwiazdek w eventach na bahama proszę o Złote Banany
     
    tarantula66, renia111979 oraz amdep lubią to.
  4. aweva55

    aweva55 Fanatyk forum

    Zagłosowałam na naklejki , bo to bez znaczenia na co głosujemy8), i tak w BP nikogo nie interesuje co chcą i lubią gracze :oops:.Takie ankiety są po to , żeby pan V w biuletynie napisał , że wsłuchują się w opinie farmerów o_O:oops:. A gdyby tak naprawdę było to daliby eventy tak wyczekiwane od .... już nawet nie pamiętam odkąd :wuerg:
     
  5. vbozena0811v

    vbozena0811v Czeladnik forum

     
  6. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    vbozena0811v,nie pisz proszę dużymi literami,ponieważ w świecie internetu oznacza to krzyk,a na naszym forum zgodnie z Regulaminem nie krzyczymy.

    A co do "kota,który daje banany" ,o którego pytasz,to są 2 takie itemy.Jeden to Kociana Jones :
    [​IMG] daje 700 PD na Bahamaramę i 1 złoty banan co 120 h (5 dni) i był nagrodą dla Graczy,którzy znaleźli się w TOP 500 w evencie Dożynki 2013.
    Drugi item to Świątynia złotego banana :

    [​IMG] daje 800 PD na Bahamaramę i 1 złoty banan co 168h (7 dni) i był do zakupu w Galerii Handlowej w okresie 24.01.2014 - 17.02.2014

    Niestety nie ma już możliwości na zdobycie ani jednego ani drugiego itemu.

    Jednak w ankiecie nie ma opcji na wybór złotych bananów,chyba że zmieszczą się w kategorii "Inne" ;)
     
  7. bozka44

    bozka44 Okazjonalny autor

    Zagłosowałam na TPD ...ciężko osiągnąć złote banany
     
  8. azikowo

    azikowo Fanatyk forum

    a ja się waham pnącze czy TPD, TPD jest nęcące, ale jak jest w evencie to najczęściej w konkretnej ilości, co dla mnie na 222 poziomie jest śmieszne bo np wpadnie 40 000, kropla w morzu, ten sam event zrobi ktoś z poziomu 50 i przelatuje kilka poziomów do góry, wkład pracy taki sam, a korzyści? tu powinna być zmieniona mechanika przyznawania ZB, ale to nie ten wątek i dlatego waham się nad pnączem z powodów, które podał np Blazer, bo bardziej sprawiedliwe jest tpd * lvl gracza:) bo to już inaczej wygląda, teraz wyspa rozwija się najbardziej dzięki pnączu, z ciekawości dziś policzyłam i u mnie pnącze generuje codziennie 41649, wiec jest o co walczyć, zwłaszcza z każdym kolejnym poziomem TPD przybędzie:) wcześniej na okragło jadłam kruszony i smutki:)
    i zaglosuje raczej na pnącze, a BP i tak zrobi co będzie uważało za słuszne dla siebie:( ale jeszcze pomyślę, ale na razie pnącze jest moim faworytem z paru jeszcze innych powodów, o ktorych inni pisali, a mozna by tu jeszcze dużo napisać, tylko po co, jak to do centrali i tak nie trafia :mad::mad:

    głos oddany na pnącze
     
    Ostatnie edytowanie: 21 stycznia 2015
  9. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    azikowo,oddając głos na TPD w nagrodach miałam na myśli oczywiście TPD x lvl ,inaczej nie byłoby sprawiedliwie :)
    Bonusy TPD z pnącza też są mnożone przez lvl,ale może rzeczywiście wychodzą korzystniej ,jednak rzędy eventowe na pnączu dają różne bonusy;)
     
  10. NASTKA.BURAN

    NASTKA.BURAN Generał forum

    Hej,
    wybrałam pnącze, bo te inne to aż strach się bać, co się może pod tym kryć..
     
    Rysia lubi to.
  11. Nieskarbonka

    Nieskarbonka Forumowy żółtodziób

    Nie zaznaczylam zadnej opcji,

    jak dla mnie jest ta ankieta niepelna nie majaca pelnego wgladu na zyczenia nagrod jakie chcieliby otrzymac gracze !

    brakuje Gwiazdek, dajac je w ankiecie widziali by producenci czy je nadal chcemy,
    nie uwzgladnil tez ZB ( wiadomo dlaczego)
    pnacza tez nie zaznacze, najpierw niech wlacza na linie Kombaj!
    pod Innymi moze sie znajdowac rzeczywiscie wszystko!

    od rzemieslniczych produktow ktorych produkcja stala sie kompletnie nieoplacalna, rozwalajace rynek,
    poprzez TS-y ktory ja osobiscinie nieznosze, wypadalnosc nedzna, dostaje same starocie,domyslam sie ze nie tylko ja:oops:

    Tak wiec kota w woru sprzedaje nam BP na calej lini, tak jak ta ankiete.

    Nie zaglosuje na zaden z Punktow ankiety, do czasu kiedy BP nie przedstawi wszystkich nagrod szczegolnie tych "innych"
    do czasu kiedy zobacze ze glos graczy sa zauwazone np. zobacze w najblizszym czasie G&T czy Nublony i pociag!
    gonimy za tym i co ? guzik z petelka!
    dadza nam to, wowczas moge sobie pozaznaczac ankiety xDxD

    BP glosuj sobie w taki sposob sam, nadal bez ze mnie, spadam w internet:pxD
     
  12. juliuszka

    juliuszka Generał forum

    Witam !

    Znowu ankieta z wyborem mniejszego zła.
    Pozwalam sobie dorzucić wątek Pytanie wtorkowe - alternatywa, gdzie można dokonać wyboru kilku propozycji.
    Może wynik będzie bardziej prawdziwy ?
     
    Nieskarbonka lubi to.
  13. kodlaty

    kodlaty Forumowy żółtodziób

    nie lubie cudownego pnacza ciagle o nim zapominam pd nabahama wskazane
     
  14. azikowo

    azikowo Fanatyk forum

    to się nie zrozumiałyśmy:) nie zawsze te bonusy z pnącza są mnożone przez lvl, ale nie o to chodzi, co by pnącze nie dawalo, to nie jest jednorazowe, tylko cykliczne i dlatego zwyciężyło pnącze, w ogolnym rozrachunku bardziej się opłaca:)
     
  15. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Bardzo możliwe,że ogólnie z rzędów na pnączu uzbiera się więcej TPD,pod warunkiem że się o tym pnączu pamięta,a ja z reguły zapominam i wiszą sobie te rzędy,a na nich bonusy,które same się nie dopiszą.Może jak będzie kiedyś kombajn jakiś do tego pnącza,to w pełni je wykorzystam:)
     
    azikowo lubi to.
  16. Menasa

    Menasa Forum Pro

    Tpd. Najbardziej się zdziwiłam, że jest aż 1 głos na naklejki.
     
  17. abrakadabra_1

    abrakadabra_1 Czeladnik forum

    Głosowałam na TPD ich nigdy nie jest za dużo a o ZB ciężko
     
  18. Dorota1020

    Dorota1020 Analityk forum

    Nie głosuję, bo te ankiety to gra pozorów.
     
  19. matiz321

    matiz321 Hrabia forum

    PD (punkty doświadczenia)
    Tia, w ilościach kilkunastu tysięcy przy poziomach od 85 wzwyż to kropla w morzu, albo nawet i kropla w oceanie. Chociaż PD i tak jest standardem w puli nagród w każdym evencie, jak dla mnie to i tych punktów mogłoby nie być.

    TPD (tropikalne punkty doświadczenia)
    Tak, i to dużo. Mam wielkie braki w rzeczach na Bahamie, bananów mało, pogloski o rafie. A na razie mam dosyć niski poziom więc do przejścia poziomu potrzebuję koło 200.000 TPD, chciałbym, żeby było ich dużo do zdobycia w każdym evencie, dlatego na nie powędrował mój głos.

    SG (sianogrosze)
    Wolne żarty, na sianiu pszenicy w godzinę można zarobić więcej niż oferuje cały event.

    itemy
    Rząd Cudownego Pnącza
    Połączę itemy i pnącze, bo jak wiadomo w prawie każdym evencie z pnączem stawiamy tam itemy wygrane w evencie. Chciałbym, żeby pnącze nie dawało ustalonych z góry wartości PD i TPD, bo jest to krzywdzące dla tych z wysoki levelem, ubiegły event pokazał się z dobrem pod względem pnącza strony - TPD x lvl to najlepsze rozwiązanie, tak samo powinno być z PD. W takim wypadku pnącze powinnno być na samym końcu eventowych zmagań, w ostatnim zadaniu, bądź w ostatniej misji w kampanii diamentowej.

    naklejki
    Tu się nawet nie wypowiadam, do niczego nie są potrzebne, są tylko ozdobą, a po zmianach albumu już nawet ich nie "przyklejam".

    inne
    Tu wielka niewiadoma, co się pod tym kryje. TStajenny i TSadzonki są bardzo często niesprawiedliwie, 90 level dostaje kurniczek, a 40 nową zagrodę. System powinien dostosować uzyskiwane nagrody [np tak jak jest to w przypadku komisów stałych z oddawanym towarem, roślinki potrzebne w komiksie są maks kilkanaście poziomów niżej]. Wejściówki, też "losowość" strasznie rozbieżna. Dzisiaj za wejściówki z misji o antypodach odstałem uwaga - 12.000 SG, 4 SNZ i kurkę miniaturkę :D Gdyby pojawiły się złote banany - bardzo chętnie. Kupony na kombajn przydane tylko 12, 24 i 48h. Przetwory w ilościach 2-3 sztuk nie satysfakconują mnie, za wyjątkiem chutneyów, mogłby się też pojawić do wygrania naleśniki i smutki po kilka sztuk. Najlepszą "inną" nagrodą byłyby przepisy na jakieś wypieki/przetwory itp., ale jak wiadomo - nic za darmo.
     
    tarantula66 i juliuszka lubią to.
  20. BA_Musa

    BA_Musa Guest

    Czas głosowania minął, dziękujemy wszystkim za oddane głosy oraz opinie.

    Podobnie jak w zeszłym tygodniu wyniki zostaną przekazane do centrali.

    A tymczasem zakładam kłódeczkę.
    [​IMG]
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.